Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. co za masakra psa w takim syfie trzymać, on się nawet nie ma gdzie schronić, gdzie to jest? jaka okolica?
  2. dostałam od mojej koleżanki Ilonki 50zł na Jeżyka, bros - Ty pilotujesz jego finanse?
  3. troszkę jest nieokrzesany :cool3:, ale milusiński :loveu:
  4. co tam Gusieńko słychać?
  5. hehehe latający Emir :evil_lol: suuuper fotki :lol: dziękujemy za fotoreporaż ciotka! diabełek podjadł i śpi, baardzo potrzebował pohasać - niewybiegany Emirek zrobił dzisiaj rano tak: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/275/dscn5402p.jpg[/IMG] całe szczeście, że to nie moje buty :diabloti:
  6. wyszalał się chłopak, co nie znaczy, że jest zmęczony :evil_lol: czekamy z niecierpliwością na foteczki od cioteczki bros
  7. można popróbować... opracować plakacik, wydrukować i każda w swojej okolicy kilka powiesi? napisać kilka słów, że na nic poważnego nie choruje, piesek jest starszy, więc zobowiązanie nie jest długoterminowe, zapewniamy karmę (?), ewentualnie pomoc przy wyprowadzaniu, dowożeniu do weta...kto potrafi ładnie to zebrać i ubrać w słowa, żeby skusić emerytów?
  8. [quote name='malawaszka']możesz zerknąć też na Mambę i Mono? jak się mają?[/QUOTE] jasne, porobimy foty, żeby tylko lać przestało kurka :mad:
  9. [quote name='dzodzo']nie ma watku, jest w hotelu pod opieka Karusiap, zabrana prosto od wlascicieli, ktorzy oddali ja bo nie zgadzala sie z ich drugą, starszą dobermanka[/QUOTE] dzięki, piszę do karusiap w takim razie...
  10. [quote name='Nikaragua']Tak twój ma, ale ja myślę o allegro dla tego, który został w schronie.[/QUOTE] ok :) wątek się dwupsowy robi :) tamtego trzeba "obczaić" najpierw, mam nadzieję, że to się uda w weekend
  11. [quote name='Nikaragua']Jak będą jakieś dane (wiek, cokolwiek...) i zdjęcia przepiękne :) to natychmiast robię allegro. Już zaczynam się specjalizować ;)[/QUOTE] ma już od Ciebie allegro :) tylko słabo u niego z frekwencją - marne 47 wejść (połowa to pewnie nasze)
  12. [quote name='monika083']takie plakaty to dobry pomysl, moze za jakas pannica pognal??[/QUOTE] tylko gdzie wieszać :niewiem:
  13. [quote name='xmartix']tereierfanka no pewnie, się załatwi, Demi pracuje do 16-tej w nd... :eviltong: 726905566, dzwoń i sie umawiaj, a z tym zjedzeniem, to najpierw trzeba dowiedzieć się jakie psy sa na tym boksie, bo nie wszystkie tak reagują moim zdaniem, ja też wpadnę ale nie wiem o której, możemy jakoś razem[/QUOTE] fajnie by było... jakby co mój tel 501 471 579
  14. [quote name='xmartix']ja mam ładne zdjęcia do ogłoszeń: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_k5yRW3d7R4U/TWJxxcB6jtI/AAAAAAAABmI/fWAo_hO3oYE/IMG_5808.jpg[/IMG] [/QUOTE] cuudnie :) czemu ja tego wcześniej nie widziałam? kurczę, on jak na spacer wyjdzie, to gna przed siebie - gdyby się zerwał ze smyczy to bym miała problem z odwołaniem go... myślę, że on mógł komuś tak zwiać. czy schronisko zapisuje [B]gdzie[/B] pies był znaleziony, czy tylko tak jak mi powiedzieli, że "znaleziony"? bo to by jakaś informacja już była, bym go mogła w okolicy "rozplakatować"
  15. [quote name='monika083']byloby super, chlopak jest przecudny!! trzeba tego drugiego rudaska-smutaska do domu wyslac...[/QUOTE] no właśnie ten drugi mi spać nie daje... chyba pojadę w weekend albo pon. jeszcze raz do schronu, żeby info o nim dokładne zdobyć - tylko żeby jakaś cioteczka była, co by go mogła wyprowadzić... nie wiem, czy to takie proste bo on w ogólnym boksie, żeby go po powrocie inne nie "zjadły"?
  16. sie wzruszyłam, brawo dziewczyny, jak to mówią młodzi - SZACUN :ylsuper:
  17. Niewykluczone :) sunia, którą mieliśmy "na oku" chyba ma już domek (okaże się na 100% w czasie wizyty poadopcyjnej), więc na razie problemu nie ma
  18. zapraszam na mini bazarek na Słowinię http://www.dogomania.pl/threads/204313-MINI-BAZAREK-Kosmetyczki-dla-jamniczki-do-27.03.2011
  19. cioteczki jamnicze zapraszam na mini bazarek dla chudziutkiej jamnisi [url]http://www.dogomania.pl/threads/204313-MINI-BAZAREK-Kosmetyczki-dla-jamniczki-do-27.03.2011[/url] dlaczego nie ma wątku "jamniki w potrzebie"? albo ja znaleźć nie umiem...
  20. extra! pogodę to nie najlepszą miałyście do tej jazdy... zdejmijcie już te smutne Alusiowe banerki, bo on już uśmiechniętą mordkę ma :)
  21. a możecie coś cioteczki o tej suni powiedzieć : [url]http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/532[/url] ? Ma wątek?
  22. Suuuuper są takie szczęśliwie zakończone historie :multi: Wszystkiego najlepszego dla mariuk i Alisia na nowej drodze życia :lol::evil_lol:
  23. No, niezły dżentelmen z tego Brosia, nie ma co! dama na kaflach a on d... grzeje na posłanku w satynowej powłoczce :evil_lol:
×
×
  • Create New...