-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
[quote name='kora78']bedzie mial szelki, bedzie spal w lozku, bedzie mial kawalek ogrodka swoj, z kwiatkami i opalanie na sloneczku, bedzie wykasrowany i usuniete przestale mleczaki, bedzie jadal lepiej, niz jego pancio ;) bedzie sam w domu 8godz zostawal, ale to bedzie mial zrewanzowane :) a na wakacje bedzie jezdzil do Sławy, nad jezioro, rok w rok[/QUOTE] kurcze, może by ta Pani mnie jeszcze wzięła? na wykastrowanie się nie zgodzę, ale reszta... bajka :)
-
[quote name='Nutusia']Siusiajka kochaniutka! Teraz to już z górki - najgorsza pierwsza noc, a ta była nad wyraz spokojna :) Siusiała, bo pewnie nie do końca miała czucie w zwieraczach... Brosku, a ona się nie interesuje raną? Bo u nas to Doktor od razu w gustowny fraczek pakuje delikwentkę - tak na wszelki sluczaj :)[/QUOTE] no właśnie u nas w schronie nie dają kubraków, ale jakoś tak robią, że moich rodziców suńka nawet się nie zorientowała, że coś się zmieniło... i nici chyba jakieś rozpuszczalne czy coś?
-
jedna, dwie, trzy wyżlice na Kujawach szukają domów
terierfanka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
coś wiadomo nowego? -
czyjaś sygnatura mnie tu przywiodła... kurczę, fajny psiak z niego
-
Piekny czarny owczar Ali - juz w cudownym DS :)
terierfanka replied to bros's topic in Już w nowym domu
witamy rozsądnego człowieka na Dogo[B] :hand: mariuk[/B], mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, iż logując się tutaj podejmujesz poważne zobowiązanie - jeśli Ali trafi do Ciebie, będziemy żądać nieustannie caaaałej masy fotek :evil_lol: -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
terierfanka replied to agaga21's topic in Off Topic
A Kra ma jeszcze po takiej zabawie jakieś zęby? :evil_lol: -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
nie wiem, czy tu jest odpowiednie miejsce, ale w mojej okolicy rozwieszono i powrzucano do skrzynek taki plakacik :-( [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1369/psy.jpg[/IMG] popytajcie, może ktoś coś wie... -
[quote name='Edi100']Jest chętny Domek dla Bezy!:) w Warszawie:) Jestesmy o emailach i rozmowie telefonicznej:):)Pani chętnie się spotka z kimś z Warszawy i chcą sami po Bezę przyjechać w sobotę:) Cioteczki z wawy ide molestowac! Się zakochali, no:)[/QUOTE] a tak cicho sobie myślę, może by Państwo mogli przy okazji w drodze powrotnej zabrać ze sobą suńkę malutką shih-tzu?
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
potwierdzam - fajna z niej maskotka :lol:... ale jak widać to nie przeszkadzało komuś po prostu jej się pozbyć :angryy::shake: -
czyli od soboty zaczynamy? czy od niedzieli? warto by na początek zrobić rozeznanie na miejscu ile czego trzeba kupić, co będzie w jakiej kolejności robione itp, chyba, że Ulv już to wiesz? Potem kupić, przywieźć i do roboty! Czy wszystkie zwierze jesteś w stanie zamknąć każdego dnia na te ileśtam godzin w jednym pokoju, żeby nie przeszkadzały? czy trzeba będzie niektóre gdzieś wyeksmitować?
-
Piekny czarny owczar Ali - juz w cudownym DS :)
terierfanka replied to bros's topic in Już w nowym domu
hej bros - mam dla Alusia w imieniu mojej koleżanki 50zł, jednorazowo na razie, ale przecież on zaraz do domku pójdzie - przelać Ci czy jakoś podrzucić gotówkę?