-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Mam huskiego do adopcji jakby ktoś chciał :shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206813-M%C5%82ody-Maks-w-typie-husky-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu?p=16777185#post16777185[/url] zapraszam chociaż do odwiedzin i podnoszenia wątku... -
Historia Maksa jest dość typowa - wypad z dziećmi do Zakopanego, śliczne puchate szczeniaczki u bacy w koszyczku, "Tata, kup pieska!"... Potem powrót do domu, szkoła, praca, brak czasu i ochoty na wychowanie szczeniaka, który szybko wyrósł na całkiem sporego psa - za dużego, żeby dzieci prowadziły go na smyczy, bo przecież ciągnie...Tata czasem pójdzie z nim na spacer, ale zdecydowanie za rzadko jak dla tego typu psa. Maks ma swój kojec i budę, czasem sąsiadka weźmie go na spacer ze swoją ON-ką. Jest zaszczepiony, ma ok. 1,5 roku (urodzony niby 30.12.2009 - piszę "niby", bo baca nie założył książeczki, nie zaszczepił, nie odrobaczył i pewnie nie do końca widział z którego to szczenię jest miotu :shake:) Właścicieli Maksa znam osobiście i na ich prośbę (trochę po wpływem mojej sugestii) szukam mu nowego domu. Wiem, że takich psów jest masa... Zrobiłam mu już allegro, piszę też maila do huskyadopcje.pl Oto Maks: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/852/dscn5808q.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://img822.imageshack.us/i/dogofy.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9008/dogofy.jpg[/IMG][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9008/dogofy.jpg[/IMG]
-
co z formalnościami? rozmawiałyście ze schronem?
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
hehe :) fajna blondyna :) oby szybko domek znalazła -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Karma do oddania Wrocław: [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/735/[/url][/QUOTE] nieaktualne -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']a on ma swoj watek ? bo nie bardzo kojarze ?[/QUOTE] W sygnaturce Koperka jest banerek ;) -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
:new-bday: Zdrówka życzymy! i duuużo energii do spacerków ;) -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Czy on naprawdę jeszcze jest w DT?[/QUOTE] dobre pytanie, Poker. Strasznie trudne to bycie DT...planowaliśmy innego psa, ale... póki co, zrobiłam chłopakowi allegro, ale dom musi spełnić tyle wymagań, że chyba trzeba cudu :cool3: [URL]http://allegro.pl/emir-terier-prawie-irlandzki-wroclaw-i1581342647.html[/URL] -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkgreen]Emirek czuje się świetnie, życzy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych i oczywiście jest chętny na jakiś poświąteczny spacer! [/COLOR][/B] Ma jeszcze chłopak zaczerwienione okolice szycia, ale nic się nie sączy, więc mam nadzieję, że jest ok. Tylko to srebrne cholerstwo nie chce zejść - czym to się zmywa? (poza miejscami gdzie sam dał radę się "wymyć") -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Kochanym, czyniącym dobro cioteczkom życzymy wesołych, spokojnych Świąt Wielkanocnych[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]:krolik:[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=darkgreen] w gronie rodzinnym, z kochanymi czworonogami u boku :dog::kociak: [/COLOR][/SIZE][/B] -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
terierfanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też, ja też! :lol: - przede wszystkim cioteczkom, które doprowadziły do tego szczęśliwego końca, Kulkersonom i oczywiście Jeżuniowi - życzę Wesołych, ciepłych, rodzinnych Świąt:krolik: -
[quote name='habits']A co zainteresowany powinien zrobic?[/QUOTE] myślę, że przede wszystkim zawiadomić schronisko o chęci zaadoptowania suni i wyjaśnić co i jak - panie w biurze wtedy podpowiedzą jak to załatwić. Dodzwonić się do schronu jest bardzo trudno, ale niektórym szczęśliwcom się udaje
-
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki sunia2000 :loveu: jak się uporam z obiadem, to powklejam info przy zdjęciach -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
terierfanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ogonek2, myślę, że takich kobit może być nawet więcej ;) ale nie straszmy Kulkersonów :) -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
terierfanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no, balsam dla duszy normalnie taka mina Jeża :) -
może bazarek ktoś na pannę zrobi? cegiełkowy chociaż?
-
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
spanielki do góry! czy któraś cioteczka się wybiera do schronu w najbliższym czasie? może by się udało jakieś info o tych spanielkach wydobyć z biura? -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
terierfanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:calus::iloveyou: -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='bros']kochane wstawię jutro ja dziś już padam, razem z Asią lecę w wieczna krainę ułudy :) Nika to dzielna dziewczynka :)[/QUOTE] no dobra, poczekamy do jutra, sweet dreams :loveu: -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Na pewno wstawi ;) czekam... :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='diuna_wro']w schronisku, przy mnie, przyszły młode dziewczyny ze wsi, chcące oddać szczeniaki swojej suki. Biuro odesłało je gdzie? NA PLAC! I tym sposobem kolejne osoby poczuły zysk, dziewczynki za niedzielny utarg kupiły sobie pewnie nowe dżinsy, a przy następnej cieczce same zatroszczą się o zapłodnienie swojej suczki ...[/QUOTE] bez komentarza :shake: z takim podejściem biura, to daleko nie zajdziemy... szczerze mówiąc, wątpię aby ludzie z placu jechali do schronu od razu, to jednak dosyć daleko. Może by w tygodniu przyjechali, ale godziny otwarcia, przy korkach też nie za fajne. Schron powinien chociaż raz w tygodniu być otwarty np do 18 (niektóre schroniska tak mają) Ale generalnie idea jest super, warto w tych ulotkach mocno podkreślić aspekt zdrowia szczeniąt - że w schronie są odrobaczane, pod opieką weta itp - ludzie się może przestraszą, że taki z placu będzie chory. A fakt, że te niekupione trafią do schroniska to może nie taka najgorsza rzecz, w tym sensie, że handlarze na tym nie zarobią i może się niektórzy zniechęcą do "biznesu"