Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. błagam o przypomnienie w czwartek, bo pamięć u mnie czasem nie tego :oops:
  2. to Wigo już częściowo po "remoncie" :) a może rozdzielić im wątki?
  3. akcja rewelacyjna, olivetshka szacun dla Mamy :ylsuper:
  4. niech się któraś ze zorientowanych ciotek wypowie czy potrzebne te gazety są, bo ostatnio w schronie widziałam stooosy! jakby co, mogę podjechać np w piątek i wziąć ile bagażnik pomieści :) do schronu jadę w poniedziałek 18-go na odjajczanie Emira
  5. wstawiłam na jamniki w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!/page84[/url]
  6. cioteczki jamnicze, zajrzyjcie tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205891-CUD-jamnisia-we-Wroc%C5%82awskim-schronie-czeka-na-DT-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/205891-CUD-jamnisia-we-Wroc%C5%82awskim-schronie-czeka-na-DT-DS[/URL] takie biedactwo we Wrocławiu mamy: [IMG]http://i55.tinypic.com/j12bex.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/zk6d8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/jl2syg.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/29nyuex.jpg[/IMG]
  7. zawiozłam jamnisi 6 puszek hepatica dzisiaj - z bazarku kosmetyczkowego, na zbyt długo nie wystarczą, ale zawsze coś... pieniążki na dług "się zbierają" to może jakiś bazarek na bieżące potrzeby tymczasów Ulv ktoś by zrobił? z mojego jednego bieżącego pójdzie 50%
  8. Do góry Gusieńka, niech cioteczki zaglądają :)
  9. [quote name='J_ulia']Eh... [B]zniósł to dobrze[/B], to znaczy na tyle dobrze na ile dbający o swoje autko mężczyzna jest w stanie. [B]Pretensji nie ma[/B] (może troszkę w głosie ), ale mi jest strasznie przykro, bo on o te auto bardzo dba. Mam wyrzuty sumienia , bo to ja powiedziałam, że ma zaparkować na placu , a nie na ulicy. Pewnie nie raz jeszcze wysłucham o tych moich "strasznych kundlach" .... które on w nawiasie bardzo lubi...[/QUOTE] Taki TŻ to skarb! :) :)
  10. Magdina, a Ty w jakich okolicach spacerujesz? Bo my to najchętniej Park Wschodni
  11. no, szał był jak zwykle :) nawet Masza poszalała :) cioteczki bros i abilab są niezawodne do fotek :) [B]Nikaragua[/B] - to było akurat w Trestnie, ale możemy się kiedyś wszystkie do Wschodniego wybrać razem - to od Ciebie też niedaleko
  12. nagrywam wizytę pa w Łodzi, trzymajcie kciuki ;)
  13. raczej tak :) dla przedszkolaków mam inną propozycję http://www.dogomania.pl/threads/204117-Irlandzki-terier-%28z-domieszk%C4%85-airedale-%29-w-DT-Wroc%C5%82aw-szuka-fajnego-DS
  14. cioteczki, szukam dobrej duszy do wizyty przedadopcyjnej w Łodzi (Bałuty, Julianów) dla suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/204907-MASZA-Terier-szkocki-szuka-domu-na-zawsze[/url]!, proszę o pw
  15. Odwiedzam. Jakaś kampanię trzeba rozkręcić wśród emerytów bo za dużo tych staruszków w schronie
  16. ale Pani tak sobie zastrzegła, że ona ją weźmie, "jeśli nikt inny nie zechce"... no to sprawdzamy, czy ktoś zechce, żeby było fair
  17. widziałam ją "przelotem" :) dzięki za zaproszenie, ale coś ciągle czasu za mało, zwłaszcza rano :)
  18. A jak to robi mała Nika, że jedzenie z blatu znika? :)
  19. Z ogładą najciężej:) skacze po ludziach bez opamiętania, łóżko uważa za swoje terytorium i musimy chować jedzenie, które dotychczas mogło bezkarnie leżeć na blatach kuchennych :diabloti: W większości przypadków daje się przywołać na spacerze, chociaż jak ma coś do załatwienia np. zapoznanie się z kolegą na drugim końcu parku, to nie ma bata :mad:
  20. to ta Pani co ją miała brać się rozmyśliła? czy tak profilaktycznie ją ogłaszacie jeszcze? z bazarku kosmetyczkowego będzie 6 puszek, czekam na ostatnią wpłatę i kupię
  21. wieści super, byłam pewna, że się dziewczyna otworzy :) jeszcze chwilka i będziemy jej super domku szukać
×
×
  • Create New...