-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']Misiek to dobry pies, lubi Kolinka, oddał mu nawet swoją kosteczkę gryzaczkową. A Kolinek przytula się do mojego tłuścioszka :)[/QUOTE] kochany ten Misiek :) słodko razem wyglądają :loveu: -
super wieści! pozdrowienia dla Fila i Babci :)
-
no to bardzo podobni są :) w każdym razie - jeśli ktoś mieszka na Psim Polu niech się rozgląda czy nie ma ogłoszeń o zaginięciu tego małego podpalanego pieska
-
to ta co przyjechała autobusem z Psiego Pola... ktoś tam mieszka i mógłby się rozejrzeć? moze jej szukają?
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']znalazłam ostatnio kołnierz po sterylce naszej Iry, nie oglądałam dokladnie ale raczej jest w dobrym stanie potrzebny komuś?[/QUOTE] myślę, że każda ilość kołnierzy przyda się ulvhedinn :) Kraksa unicestwia kołnierze, a czasem musi nosić... -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Mogę mieć wózek inwalidzki dla psa mniej więcej wielkości boksera.Czy mam go wziąć i trzymać jako przechodni ?[/QUOTE] myślę, że jak dają to brać :) jeśli oczywiście przechowywanie nie będzie problemem -
Takie fajne suczki – wrocławskie schronisko
terierfanka replied to fochu's topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']zastanawiamy się z TZ czy jej nie wziąć ...ale trzeba sprawdzić jak ona i Elik na siebie zareagują[/QUOTE] no to szybciorem z Elikiem do schronu na konfrontację :) ją koniecznie trzeba zabrać i wysterylizować, taka młoda i ładna jest -
Takie fajne suczki – wrocławskie schronisko
terierfanka replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Fajna sunia, przydałby się dt, żeby jej byle kto z tego schronu nie wziął np. do pseudo :( -
[quote name='Nikaragua']ta ostatnia jest fajna :) i jakie ma uszy![/QUOTE] chyba w typie Basi Z. ;)
-
matko, to trzeba iść na osobowicki staruszki rozpytywać i zostawiać nr. tel... tylko kurka kiedy?
-
A może ktoś ma ochotę na dłuższy spacer? W sobotę jest impreza dogtrekkingowa w okolicach Obornik Śląskich, trasa 10km ponoć łatwa i płaska, w sam raz dla żółtodziobów, wybrałabym się gdybym nie musiała sama wlec się na końcu :) Jedzie ulvhedinn, ale one z Kraksą przodem polecą :)[URL="http://bingaaeivena.pl.tl/Jesienne-zawody-DOGTREKKING.htm"] http://bingaaeivena.pl.tl/Jesienne-z...OGTREKKING.htm[/URL]
-
trzymam kciuki za poszukiwania... sunia pobiegła z parkingu za kociarnie i dalej gdzieś polną drogą, może zboczyła w chaszcze po lewej, bo szybko ją straciłyśmy z oczu :(
-
Takie fajne suczki – wrocławskie schronisko
terierfanka replied to fochu's topic in Już w nowym domu
nie mogę tej Kredki przeżyć :( ona tam za kociarniami w ten lasek gdzieś uciekła... -
Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu
terierfanka replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kofeina']Jak ja bym zguila psa to pierwsze co bym zglosila jego zaginiecie w schronisku a [B]dziewczyny nie pisaly nic ze jeden z ich podopiecznych uciekl/zaginal/zawieruszyl sie[/B] (nie wiem jak to nazwac)[/QUOTE] bo on nie był adoptowany przez fundację, nie wiadomo, kto go adoptował... -
Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu
terierfanka replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
on ma chipa, wystarczy u weta odczytać, potem do schronu zadzwonić a oni zawiadomią właściciela... tylko, czy właściciel go szuka? -
Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu
terierfanka replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
takie podobieństwo jest chyba niemożliwe, to musi być Tajson: [SIZE=4][B][COLOR=green] [I]TAJSON[/I][/COLOR][/B][/SIZE][I]Adoptowany poza naszym udziałem.Nieznany jest nam jego los [/I] [URL="http://img9.imageshack.us/i/74085626.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/568/74085626.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://imgc.classistatic.com/cps/kjc/110926/257r1/5397jj9_20.jpeg[/IMG] -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Dragonik moja mordeczka :loveu: -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']a ja mam tez ogłoszenie [B]pewna pani jest bardzo chora, jej mąż tez, nie może zajmować się 13 letnią jamnisią szorstkowłosą [COLOR=red]96 lat temu wzięli ją ze schronu[/COLOR]), potrzebują pomocy w wychodzeniu z sunią na dwór, gdy pani wyzdrowieje będzie już sama z nią wychodzić, mieszkają na ul. Żmigrodzkiej, jeżeli ktoś miałby czas pomóc, proszę o kontakt: 726714598 (po 15-tej) lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. PILNE!![/B][/QUOTE] o matko! :-o:evil_lol: a tak na poważnie - chyba nie znam nikogo w tamtej okolicy -
skoro zakładamy już, że on na pewno jest psychicznie chory - psychicznie chore osoby, mogą często funkcjonować normalnie, jeśli biorą odpowiednie leki. Czy są jacyś weci, którzy się znają na takich psach? Przychodzi mi do głowy tylko dr. Wrzosek - neurolog. Jeśli natomiast nie ma takich leków, które by mu pomogły, albo jest to za drogie leczenie, to niestety eutanazja może być najlepszym wyjściem :( Bo on się też na swój sposób męczy, taki znerwicowany pies nie jest szczęśliwy, skoro szczerzy się i rzuca, to pewnie roi mu się w tej głowie tysiąc zagrożeń i żyje biedak w ciągłym stresie.