[quote name='Bella1']Wegusia śliczna wygląda super i [B]jakby dużo młodsza[/B] , ale Ci się malutka domek super trafił[/QUOTE]
no właśnie... Wega po 9 miesiącach w DS postanowiła... zacieczkować :cool3: a miała być niby wysterylizowana, w związku z czym nie została zapisana na schroniskową sterylkę. Ona ma 10 lat i teraz kurczę nie wiem - sterylizować? czy nie? Niby zdrowa, energiczna, narkozę zniosła dobrze, ale to było tylko czyszczenie zębów...