Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. większość pojemników postawił ZDiUM, aby prosić o postawienie pojemników, trzeba zgłosić się do zarządcy terenu: "[I]W obrębie całego miasta, na terenach zielonych należących do Gminy Wrocław, rozmieściliśmy już 1250 oznakowanych pojemników przeznaczonych na psie odchody. W przypadku pozostałych terenów [B]obowiązek umieszczania pojemników na psie odchody spoczywa na podmiotach, które nimi administrują[/B]. Właściciela terenu można ustalić w Wydziale Geodezji , Kartografii i Katastru Miejskiego z siedzibą przy al.Kromera 44 we Wrocławiu.[/I]" czyli trzeba wiedzieć, kto administruje danym parkiem np. miasto? Zieleń Miejska?
  2. [quote name='Suomi']Ale ćwiczcie ten najmodniejszy w tym sezonie wzór - orła :lol:[/QUOTE] jeśli o mnie nie chodzi, to na wzór nie ma co liczyć :p za jedyny w życiu wydziergany szaliczek dostałam marną trójczynę :evil_lol:
  3. dzięki ciocia za fotki :) te uśmiechy - bezcenne :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UKP9FQuj00c/T1DTpjcP6GI/AAAAAAAAGtE/JPSevqeTet0/s720/DSC_2718.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FzBuWIvKA7c/T1DUfCw1T8I/AAAAAAAAGtk/fOatUHeXw_0/s720/DSC_2725.jpg[/IMG] i miny normalne inaczej :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zno-ot8BI70/T1DX3lAUx8I/AAAAAAAAGvs/mDCp4dyy-n0/s720/DSC_2742.jpg[/IMG]b[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EqVB2LUpyX4/T1DcplmonyI/AAAAAAAAGzc/Inh1xzQvjVM/s720/DSC_2772.jpg[/IMG]
  4. matko, to ile tych goldenów się błąka po Wrocku? :shake:
  5. [quote name='necianeta89']edit: znalazłam: [URL]http://www.amberhouse.pl/angels-eyes-powder-preparat-usuwania-przebarwien-120g-p-4941.html[/URL] jest bardzo drogi, ale nie ma przebarwień, niestety trzeba stosować regularnie przez min chyba 3 miesiące.[/QUOTE] o matko i córko, co za cena :crazyeye:
  6. u Poker na wątkach zawsze fotki pościelowe :) fajna kruszyna jest, może się troszkę naprostuje jeszcze
  7. [quote name='fochu']a my z Gyzią się do Was dołączymy ;)[/QUOTE] zapraszamy :D
  8. [quote name='bros']taa a ja zaadoptuję tę malusią latlereczke i wiosną weżmiemy do parku druty i motki i będziemy na ławeczce sweterki dziergać i gawędzić a pieski bedą uroczo hasały po trawce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a nasze większe gamonie co będą wtedy robić? :)
  9. [quote name='marmosia']To nie ogłaszaj:diabloti: Kto ją będzie znał lepiej niż Ty :evil_lol:[/QUOTE] oj ciotka nie kuś ;)
  10. [quote name='ocelot']Ha!!!!! Dworek pojechał!:) Podobno pan fantastyczny, znający się na psiakach:)A Dworek twarzował:)Wykonywał komendy cwaniak jeden:)[/QUOTE] juuuuuupiiiiiiiii :multi::multi::multi::multi::multi: szczęścia Dworeczku :loveu::loveu:
  11. nie ma chyba potrzeby rezerwować, jeśli by ktoś go adoptował to tym lepiej chyba?
  12. [quote name='paniMysza']a one były razem oddane? czarno-biała i rudo-biała?[/QUOTE] tak i nawet raz poszły razem do adopcji, ale niestety pogoniły kota
  13. pora spać, Emir i Zoya już się na drugi bok przewracają :evil_lol: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7346/emir1t.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Nikaragua']Z pierwszego bazarku będzie 99zł, a z drugiego, który jeszcze trwa jest już prawie 180zł[/QUOTE] pięknie :) ziarnko do ziarnka...
  15. z tym żołądkiem to nie wiem do końca, niby było ok, nawet po schronie od razu nie było źle a wczoraj to koo z czymś takim jakby jelito własne wydaliła, sorry za opis... czasem daję jej pół króliczego uszka do gryzienia, obrabia w mig :)
  16. widocznie Pan bardzo sobie ceni swoje buty...:angryy:
  17. Zrobiłam dziś Emirowi zabawę węchową a Zoya sobie wywęszyła pudełeczko i wygrzebała smakole :) Potem wzięła w obroty kość prasowaną, której Emir nie ruszał od tygodni ;) niestety niedobra ciocia po chwili zabrała w obawie o żołądek :evil_lol: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7262/emir2j.jpg[/IMG]
  18. widzę u Poker ten sam tok myślenia ;) w schronie jest zawsze trochę pluszaków, można takim klientom wręczać uroczyście
  19. [quote name='Bella1']Malutka biało beżowa suczka znów zwrócona do Schronu , tym razem pod nieobecność opiekunów pogryzła buta i coś tam jeszcze jednym slowem malutka nie ma szczęścia[/QUOTE] o matkooo :placz: czy ludzie są nienormalni??? oddać, bo mały zestresowany piesek po przejściach pogryzł... buta???!!! :angryy: niech sobie pluszaka kupią, aż mi się całe nieparlamentarne słownictwo tego świata na usta ciśnie :angryy::angryy:
  20. ja juz nie ogarniam co i jak bo czasu na wizyty w schronie zero... w wolnej chwili przejrzę wątki ogólne psów i suk, tam jest większość psów spisana, to i spaniele też pewnie są
  21. super, w domku powinien się wyleczyć raz dwa :)
  22. Właśnie umówiłam Kapsla do salonu piękności - sobota, godz.11:00, ul.Kluczborska Czekamy na Barrybede i ustalimy kto go tam zawiezie. Potrzebna będzie pomoc do trzymania go w trakcie zabiegów, bo Pani będzie sama a on chyba nie lubi takich atrakcji. Ja mogę trzymać, tylko pytanie - czy mnie nie zeżre? :evil_lol: najwyżej spacyfikujemy kagańcem.
  23. malawaszka - cuuuda :loveu:
  24. [quote name='fochu']Eliś jak przyszedł do mnie to też robił koo ze śluzem i miał częste biegunki,podawałam mu tę karmę [URL]http://www.krakvet.pl/bento-kronen-mini-medium-adult-lamb-rice-p-1200.html[/URL] pięknie wszystko się unormowało[/QUOTE] dzięki, możliwe że tej spróbuję [quote name='marmosia']Ciocia, Ty jej lepiej nie oddawaj, bo Ci serce pęknie :) A oni z Emirkiem taką śliczna parę tworzą jak moja Siusia z Tofikiem :evil_lol:[/QUOTE] oj pęknie :) na razie mam problem jak ją ogłaszać, żeby nie odbierać głupich telefonów od amatorów westa za friko, ale też żeby nie wystraszyć wszystkich listą jej dolegliwości i wymagań :roll:
×
×
  • Create New...