Sani niestety nadal w schronisku... Było kilka osób którym się spodobała ale jak widać nie pokochali jej na tyle żeby dać jej dom... A szkoda.
Obecnie Sani bierze udział w szkoleniu z innymi psami i idzie jej świetnie ! Nie dość że jest psim ideałem jeśli chodzi o zachowanie to jeszcze jest naprawdę bardzo mądra i szybciutko się uczy :) Tylko te jej smutne oczy i przerażenie na psyku gdzy musi wracać do boksu... :( Chyba nigdy nie zapomne tego widoku, nigdy nie widziałam tak przerażonego psa... ;( :shake:
Ale na szczęście Sani ma chwile szczęścia gdy wychodzi na spacerki :) Tu jej piękny uśmiech
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nrU4E_MPOGM/T2eC7lvbbKI/AAAAAAABy1k/JEKUN4RA3dM/s512/DSC00547.JPG[/IMG]
i od razu mówię, że zdjęcie nie jest EDYTOWANE a ten śliczny uśmiech Sani jest NATURALNY :D Po prostu ma taki śliczny wyraz pyszczka gdy jest szczęśliwa :) Uroczo prawda ? :loveu:
w promieniech wiosennego słońca :D
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iwTOQNlBUHs/T2eDCeTMW1I/AAAAAAABy2k/rFVzqIkhPz4/s700/DSC00607.JPG[/IMG]
a tu hmm... :hmmmm:Chyba próbuje złapać coś dobrego :cool3:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VcnZEBzRshE/T2eC7aeSvII/AAAAAAABy1w/8bys5SgtHRk/s512/DSC00546.JPG[/IMG]