-
Posts
979 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ClaudiaAnna
-
Pysio - mały kudłaty bystrzak znowu szuka nowego domu!!
ClaudiaAnna replied to KaroXen's topic in Już w nowym domu
jestem u przystojniaka :) -
jestem u "wariata" :D
- 125 replies
-
- młody pies
- pies
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1280/369d6af4ab0e1d49.jpg[/IMG] OGŁOSZENIA: 1) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SANI-w-typie-owczarka-niemieckiego,56895[/URL] 2) [URL]http://tablica.pl/oferta/sani-prawdziwa-owieczka-w-wilczej-skorze-sunia-w-typie-on-szuka-domu--IDGrF7.html[/URL] 3) [URL]http://katowice.lento.pl/sani-w-typie-owczarka-niemieckiego-oddam,274693.html[/URL] 4) [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sani-w-typie-owczarka-niemieckiego-oddam-zwierzaka-do-adopcji/1479371[/URL] 5). [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta_psy,6,20.html[/URL] 6). [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sani-w-t...dopcji/1479371[/URL] 7) [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_oglosze...0f4ffb2d067473[/URL] - 8 )[URL]http://www.anonse-kielce.com.pl/agdr...dam,13,36.html[/URL] 9) [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/808...a-szuka-domu-/[/URL] 10). [URL]http://www.pajeczyna.pl/warszawa/Spolecznosc-inne.html[/URL] 11). [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/URL] 12). [URL="http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/sani_prawdziwa_owieczka_w_wilczej_skorze_sunia_w_typie_on,8hv3#"]http://polskastrefa.pl[/URL] 13)[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/sani-w-t...dopcji/1479371"]. http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [url]http://tablica.pl/oferta/owczarek-ni...u-ID1gIAf.html[/url] [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l31872.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/owcz...-21007747.html[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/183905.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Sani,67579[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112...na-szuka-domu/[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ392825105[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/49454[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...7380,Lw==.html[/url] [url]http://katowice.olx.pl/item_page.php...&ts=1341234353[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/owczarek_n...ka_296209.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id44213.html[/url] [url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przy...45g227b11.html[/url] [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2287...na-szuka-domu/[/url] [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/owczarek...a-domu/1968601[/url] [url]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4562127[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-355544.html[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/url] [url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Owczarek_niemiecki_Sani_–_lagodna_spokojna_szuka[/url] _domu_8470.html [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...erta-katowice/[/url] [url]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...zuka_domu,8osv[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...a_-szuka-domu/[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/art12695,sani.html[/url] [url]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_...jna_szuka_domu[/url]
-
[CENTER][FONT=arial black][SIZE=3] ______________________________________ Rok spędzony w schronisku i Sani znajduje dom. Jest chuda, wycieńczona i ma chore oczy ale ogólnie w schronisku jej stan zdrowai był oceniony jako dobry mówiono, że jest po prostu satrszym psem... Nowa właścicielka postanowiła po adopcji zabrać Sani do lekarza. Weterynarz od razu powiedział, że stan zdrowia Sani jest bardzo zły... Po wykonaniu USG okazało się że [B][COLOR=#ff0000][U]Sani ma ropomacicze i tylko szybka operacja może uratować jej życie !! [/U] [/COLOR][/B]W schronisku padła deklaracja że operacja zostanie wykonana przez schroniskowych weterynarzy tylko, że nie wiadomo dokładnie kiedy... Jutro ma się wszystko wyjaśnić. [COLOR=#ff0000]Ale jeśli termin operacji w schronisku będzie odległy Sani musi przejść operacje w lecznicy. Koszt samej operacji to około 300zł. [/COLOR][SIZE=4][I][U]potrzebne są pieniądze alby uratować życie Sani !!! [/U][/I]Nie potrafie zostwaić nowej właścicielki Sani bez pomocy tym bardziej że w schronisku zbadano Sani i powiedziano, że jest zdrowa... Jeśli jutro okaże się że za operacje Sani trzeba będzie zapłacić proszę pomóżcie mi chociaż symbolicznymi kwotami uratować jej życie !!! __________________________________________________________________________________________________________________________[/SIZE][/SIZE][/FONT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-y0pHLNllWR4/Txr3LWK7A5I/AAAAAAABiaY/P4Hd7mdY4yg/s512/DSC_2737.JPG[/IMG] [B][I][SIZE=5]Kto to taki ?[/SIZE][/I][/B] Można by powiedzieć to tylko kolejna znajda... Wychudzona, znaleziona na ulicy, z nieznaną przeszłością, zamknięta przez wiele miesięcy w małym boksie, cierpiąca z samotności, bojąca się wyjść na zewnątrz, gwałtownych ruchów, krzyku, nie wiedząca komu może ufać komu nie sunia z Katowic. [I]Przeszłości nie można już zmienić...[/I] [B][SIZE=4]Ale SANI na pewno nie jest "tylko" znajdą.[/SIZE][/B] [U][COLOR=darkgreen]Ma szanse aby jej przyszłość już nigy tak nie wyglądała jak było to do tej pory... [/COLOR][/U] Ta sunia jest[COLOR=darkgreen] największym pieszczochem jakiego kiedykolwiek widziałam[/COLOR]. Mogłaby całe dnie spędzać leżąc obok swojego opiekuna który by ją głaskał. Wystarczy wyciągną rękę a ona od razu podchodzi i czeka na pieszczoty. Pomimo tego, że jest przestraszona miejscem w którym się znalazła gdy tylko widzi że ktoś chce ją pogłaskać staje się najbardziej pogodnym i wesołym psem na ziemi. Stąd właśnie wzieło się jej imie [B]SANI [/B]spolszczone angielskie słowo [B]SUNNY[/B]...[/CENTER] [U][B][FONT=Georgia]Sani[/FONT][/B][/U] jest w typie [U]Owczarka Niemieckiego[/U], ma piękną gęstą i miłą w dotyku sierść. Ma powyżej 5 lat. Jest bardzo spokojna i zrównoważona. Lgnie do ludzi, uwialbia ich towarzystwo. Do psów nastawiona pozytywnie, ale lubi nad nimi dominować. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, pilnuje się opiekuna (nawet gdy jest puszczona luzem). Jest bardzo mądra, posłuszna i szybko się uczy. Wspaniały pies dla ludzi mało lub średnio aktywnych, starszych, rodzin z dziećmi. [CENTER]a jak wyglądała SANI gdy wyszła z boksu ? właśnie tak: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RyRFUTeF0vA/TxsIuGNwHxI/AAAAAAABjSc/cQg7WPRhTjE/s700/DSC00067.JPG[/IMG] co ona musiała w życiu przejść... Jak bardzo cierpi... Dlaczego ją to spotkało? Na te pytania już nigdy nie znajdziemy odpowiedzi... Ale wystarczyło dać jej trochę czasu żeby się otworzyła, poznała nową przestrzeć i oczywiście dotyk człowieka i Sani choć na chwile poczuła jak to jest być [B]SZCZĘŚLIWYM[/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JXXZn1HevLE/TxsI2MLmbDI/AAAAAAABjUU/0beu0WOlcUY/s700/DSC00100.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z3F-1eC4InU/TxsIyFWFhkI/AAAAAAABjTc/02gGVk82-wo/s700/DSC00089.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Kk-Bx827Ww0/T99mZV1G4xI/AAAAAAACJlA/4CH_b6nYAmw/s512/_MG_8130.jpg[/IMG] SANI już zawsze powinna czuć się tak szczęśliwa. Ale dopóki nie znajdzie się ktoś kto zaopiekuje się nią i podaruje jej bezpieczny dom do tego czasu Sani nadal przez większość czasu będzie czuć tylko cierpienie i tęsknote za człowiekiem... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zlh0-GTZFZY/TxsIxn3jjNI/AAAAAAABjTQ/o8pf-RvLyfI/s700/DSC00088.JPG[/IMG] [SIZE=5][URL="https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Sani789114Lata23Kg57Cm25072011RKlaudiaTomsia#"][COLOR=#ff0000][I][B]>>>WIĘCEJ AKTUALNYCH ZDJĘĆ SANI TUTAJ <<< [/B][/I][/COLOR][/URL][/SIZE][/CENTER] Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 798076713
-
jestem :)
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
ClaudiaAnna replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
noo lista ogłoszeń robi wrażenie :D teraz musi ktoś go wypatrzeć, trzymam kciuki :) -
jestem :)
-
Tara - na schronisko skazana za ... bezbronność ? JUŻ W DOMU :)
ClaudiaAnna replied to awede's topic in Już w nowym domu
zapisuje słodziaka :) -
jestem :)
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
ClaudiaAnna replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Noo potwierdzam że ma wspaniały charakter i aż dziwne że tak długo siedzi i nikt jej jeszcze nie wypatrzył... :( Może zrobić i wydrukować jej takie ogłoszenia papierowe i ktoś by je porozwieszał w sosnowcu albo okolicy? Może wtedy ktoś by ją zauważył bo szkoda suni... zawsze była taka wesoła i pełna życia... :( -
Państwo zainteresowani adopcją Rity dzwonili do mnie już w środe ale nic tu nie pisałam bo nie chciałam zapeszyć :P na szczęscie się udało i oficjalnie potwierdzam że Rita jest już w nowym domku :D Z rozmowy rodzina wydaje się bardzo fajna są gotowi pracować z Ritą jeśli będą jakieś problemy (ale oby ich nie było ;) ). Pani mówiła nawet że na początku wezmą wolne w pracy żeby Rita już od razu nie musiała zostawać sama przez kilka godzin w domu tylko powoli będą ją przyzwyczajać do zostawania bez nikogo. Oby Rita już nigdy nie musiała cierpieć w życiu...
-
Gałgan- czarny i kudłaty, pokochaj go! - MA DOM:)
ClaudiaAnna replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
zapisuje . -
Klara - kolejna psia dusza ma dom na stałe! ;)
ClaudiaAnna replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
jestem :) -
Szelest - pies z celi 720 - W KOCHAJĄCYM DOMU
ClaudiaAnna replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
zapisuje . -
Kapsel- mały i żywiołowy piesek szuka domu.
ClaudiaAnna replied to Nemooo's topic in Już w nowym domu
jestem . -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ClaudiaAnna replied to hanek's topic in Już w nowym domu
POTRZEBNA MI WASZA POMOC! Wybiera się może ktoś z Was dziś lub jutro do schroniska ? Wczoraj wieczorem z mojego osiedla straż zabrała sunie, młodziutka czarno-brązowa z białym krawatem troche bokserowata. Podobno mieli zawieźć ją do schroniska... Możliwe że znaleźli się właściciele suni tylko teraz niewiadomo czy jest ona w olkuszu czy wywieźli ją do Bielska... Niestety nie mam zdjęć... Do schronu będę mogła pójść dopiero w środe po południu a nie wiem czy mnie wpuszczą bo z reguły jak szłam tam po południu to wszystko pozamykane i nikogo dookoła nie było... -
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
ClaudiaAnna replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Z tego co pamiętam to Hania nigdy na żadnego psa nawet nie zawarczała... Kiedy Dakota na nią warczała albo szczekała Hania po prostu ją ignorowała. Hania jest uległa w stosunku do innych psów a Dakota z tego co zauważyłam lubi dominować... -
jestem :)
-
Szogun starszy pan - w typie shih tzu
ClaudiaAnna replied to Saphira1920's topic in Już w nowym domu
zapisuje :) -
Dziś niestety zapomniałam zabrać ze sobą aparatu a Rita tak szlała na wybiegu... Gdy może swobodnie biegać jest najszczęśliwszym psem na ziemi :) kidy biega to nie przeszkadzają jej nawet szczekające psy w boksach, ignoruje je, nie szczeka tak jak wtedy gdy jest na smyczy... i ładnie przychodzi już na zawołanie :) Za tydzień zabiorę aparat to będą zdjęcia :D
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
ClaudiaAnna replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorin91']Klaudia, czyli można cały czas podawać kontakt na Ciebie w sprawie Hani, tak? Upewniam się, żeby wstawić na stronę i FB ;)[/QUOTE] Tak można ;) -
W domu sytuacja wygląda całkowicie inaczej niż w schronisku. Przede wszystkim pies moze byc caly czas pod kontrola opiekuna. nowy właściciel musi byc konsekwentny i nagradzac każdy postęp psa. Pies też musi miec odpowiednią dawkę ruchu. Gdy pies czuje się bezpiecznie, człowiek pokaże mu jak ma się zachowywac poprzez nagradzanie odpowiednich zachowań to pies uczy się byc zrównoważonym psem. Ogólnie psy sa zwierzetami stadnymi i potrzebują kontaktu z ludźmi lub innymi psami a siedząc tyle czasu w schronisku czują się jakby ktoś odebrał im częśc życia, po prostu nie żyją w naturalnych dla siebie warunkach co prowadzi do zmian w zachowaniu. Ale wg. mnie 90% "agresywnych" psów można z tej agresji wyprowadzic. A kazdy przypadek psa jest inny wiec ciezko dac jedną wskazowkę dla wszystkich psow..