-
Posts
979 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ClaudiaAnna
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ClaudiaAnna replied to hanek's topic in Już w nowym domu
trudno jest namówić ktoś żeby zeznawał bo ludzie myślą że później będą mieć jakieś problemy z tego powodu więc wolą się nie mieszać... A ja nie wiem jak można by przekonać kogoś tekiego żeby zmienił zdanie... ;/ -
Niestety nie mam dziś dobrych waidomości... Chodzi o zachowanie Rity.. Jest gorzej niż było, Rita rzuca się na inne psy.. Już nie stoi i po prostu szczeka tylko chce biec i się gryźć... Powinna szybko trafić do domu bo pobyt w schronisku bardzo jej nie służy... Jej zachwoanie na pewno spowodowane jest tym że siedzi cały czas w małym boksie, nie ma jak rozładować energii więc gdy wychodzi na spacer ma tak dużo nagromadzonej energii że nie wie jak ją rozładować dlatego rzuca się na inne psy... To typowe zachowanie psa który nie potrafi rozładować energii a to doprowadza do tego że przeszkadza mu towarzystwo innych psów, tak jakby poprzez walkę chce dać ujście frustracji i tej energii... Gdy Rita już troche pobiega jest o wiele spokojniejsza, obwąchuje się z innymi psami i o wiele spokojniej potrafi przechodzić koło innych psów. W warunkach jakich teraz żyje myślę że za dużo nie da się zrobić, tzn jeśli wychodzi z boksu to trudno zapanować nad jej agresywnym zachowaniem ale to tylko i wyłącznie przez to że nie może rozładować energii siedząc w boksie... Niech wreszcie ktoś ją wypatrzy i zadzwoni, przyjdzie i ją zabierze bo szkoda żeby dalej tak cierpiała... Później może mieć większe problemy z zachwoaniem i jeszcze trudniej będzie znaleźć jej dom bo niewiele osób chce wziąć psa z problemami które tzreba wyeliminować... :( Gdybym mogła to zabierałabym każdego tekiego psa do siebie do domu żeby z nim pracować a później oddawać nowym właścicielą ale neistety teraz nie mam na to warunków...
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ClaudiaAnna replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Kiedyś rozmawiałam z panią która wzieła z tamtąd psa. Pies po zabraniu ze schroniska był w złym stanie, chory i pobity, przestraszony. Po kilku latach Pani musiała wyjechać na 1dzień i nie miała gdzie zostawić psa ponieważ rodzina i znajomi mieli psy a ten piesek ze schroniska nie lubił innych psów a poza tym bał się ludzi, gdy zostawał sam bez swojej pani gryzł, szczekał... Pani postanowiła zostawić psa na tą jedną dobe w "hotelu" prowadzonym w olkuszu. Gdy po niego wrócila Pracownicy na początku nie wiedzieli o jakiego psa chodzi, nie mogli go znaleźć a jak już znaleźli odkazało się że pies był pobity, miał złamaną łape i chyba kilka innych kości... Gdy Pani zapytała co się stało właściciel odpowiedział że pies rzucił się na pracownika to musieli jakoś ratować życie tego pracownika... To tłumaczenie było śmieszne bo piesek jest mały, sięga przed kolano... Zapytałam pani czy gdzieś to zgłaszała i czy chciałaby powiedzieć o tym w sądzie bo przeciwko p. pałce toczy się proces ale niestety Peni powiedziała że nie chce mieć nic wspólnego z tym człowiekiem i nie chce zeznawać... Niestety nie mam kontaktu do niej... :( Kiedyś pisałam też z osobą która pracowała w schronisku przez kilka miesiecy, odeszła bo nie mogła już patrzeć na to co tam się dzieje... Spróbuję nawówić tego pana żeby zeznawał przecieko pałce ale nie wiem czy się uda, jak już kiedyś o to pytałam powiedział że się zastanowi ale nie bardzo chciał opowiedć co tam się działo... Później kontakt się urwał :( a szkoda bo to na pewno byłyby cenne zeznania... -
jestem :)
-
hooop do góry mała :) mam nadzieje ze wkoncu ktos Cie zauwazy, kilka nowyh ogloszen jest zrobionych dla "naszej" Rity ;)
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
ClaudiaAnna replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje... kilka nowych ogłoszeń dla malutkiej 1. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...rzenia-sunia_/[/url] 2. [url]http://tablica.pl/oferta/hania-mloda...ia-IDBi2l.html[/url] 3. [url]http://portal.animalia.pl/ogloszenia...loszenie=43118[/url] 4. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/21559.html[/url] 5. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id33387.html[/url] 6. [url]http://www.mojpupil.pl/modules.php?n...view2&id=41903[/url] 7. [url]http://www.ogloszenia.5aleja.pl/index.php?item/17086[/url] 8. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2016...osunku_do.html[/url] 9. [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-316928.html[/url] 10. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...ia-sunia/41988[/url] -
jestem :)
-
zapisuje slicznotke.
-
jestem.. .
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ClaudiaAnna replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak można zrobić coś takiego... :( zapisuje. -
Tafi - zrób mu miejsce w sercu i domu ... TAFI MA DOMEK !!!! :D
ClaudiaAnna replied to awede's topic in Już w nowym domu
jestem :) -
Łagodny, towarzyski Biszkopt w DS! Dziękujemy:)
ClaudiaAnna replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
biedak... :( zapisuje. -
Joko - młodziutka śmieszka pragnie ciepłego kąta!
ClaudiaAnna replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
zapisuje . -
Devon dostał drugą szanse. Święta spędzi w ciepłym domu
ClaudiaAnna replied to zoltir's topic in Już w nowym domu
jestem u malucha. -
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
ClaudiaAnna replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Hania cały czas w schronisku.... -
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
ClaudiaAnna replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Super że ktoś się zainteresował chłopakiem :D Ale żeby nic nie zapeszać to trzymam baaaardzo mocno kciuki żeby się udało :) -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ClaudiaAnna replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/grudzien11/labek1.jpg[/IMG] tego labka widziałam kiedyś na ulicy... jak wracałam z moim psem ze spaceru to wyszedl z podwórka jakiegoś domu. Był bardzo przyjazny, dawał się głaskć, chciał się bawić. Kawałek za mną szedł ale później gdzieś uciekł myślałam że wrócił na to podwórko, że to jego dom ale widocznie tak nie było... :( Może przydałoby się zaktualizować pierwsze strony, dodać tam te psy ze schronsika która pilnie szukają DT i porozsyłać wątek na dogo może więcej osób się zainteresuje i przyniesie to jakiś efekt... -
i chyba najlepsze zdjęcie z soboty :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rbMyD-r4L5o/Tu4XA9kA1iI/AAAAAAABcTw/-a4FwnUgVMU/s800/DSC09872.JPG[/IMG] Przyjaciele... :lol:
-
Rita coraz lepiej się zachowuje :) Oczywiście często szczeka na inne psy (częściej na suki niż na psy) ale powoli uczy się że kiedy spokojnie przechodzi koło psów dostaje nagrodę i jest coraz lepiej :) W czwartek mieliśmy mała przygode- Rita zerwała się ze smyczy i miała trochę wolności na szczęście dała się złapać. Była taka szczęśliwa że może pobiegać... W sobote byłyśmy na wybiegu więc mogła biegać dowoli i na pewno wykorzystała ten czas :) Bawiła się z Kulfonem i Cejlonem ;) Jak narazie to są chyba jej najlepsi przyjaciele :D Kilka zdjęć z wybiegu szczęśliwej Rity :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8YBAh8FHX5c/Tu4WRAxN4tI/AAAAAAABcPw/COwQ43dkxCM/s720/DSC09851.JPG[/IMG] Polowanie na Kulfona [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ejD2pB6xDkw/Tu4WTzknKVI/AAAAAAABcQg/Z5uMLqSeALk/s700/DSC09859.JPG[/IMG] Prawdziwa sprinterka ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gBd0HbRBl4o/Tu4WdJJLxFI/AAAAAAABcSY/1_PqHg8cedI/s700/DSC09884.JPG[/IMG] wspólne kopanie, ciekawe czego szukali... Może chciali się dokopać do nowego domu... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wkkOz41lMpE/Tu4WdRlYwzI/AAAAAAABcSQ/C4QITSVAd5k/s700/DSC09885.JPG[/IMG] Chyba zamały dół jak na Rity rozmiary... No ale spróbować położyć się tam zawsze można :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-88Opf06BfPs/Tu4WXrNxqSI/AAAAAAABcRE/6TKQp9dmUJU/s700/DSC09869.JPG[/IMG] i ZABAWA :D :D
-
Lexus - duży szorściak mieszka już w swoim luksusie :)
ClaudiaAnna replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
zapisuje :)