-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
że świat jest mały, to wiadomo, ale żeby Warszawa była mniejsza od wychodka to już przegięcie. Od listopada miotałam się, żeby znaleźć dom starszej spanielicy Fudze. Dzięki Asi i Ginger pojawiła się pani, która zaoferowała tymczas. Przestraszyłam się tej opcji, bo okazało się, że pani ma rottweilerkę. Więc szukałyśmy dalej. W tym czasie weszłam na temat Sylwka niejako z rozpędu począwszy od tematu Jezbel, przez dwie szczeniurki Pepsi i Colę, i jeszcze inne pieski opisywane przez gallegro. Potem było szukanie Sylwka i jego szczęśliwe odnalezienie dzięki telefonowi pani, która znalazła ogłoszenie o Sylwku. Potem był problem ze znalezieniem telefonu tej pani w powodzi połączeń związanych z poszukiwaniem Sylwka. I dziś znalazłam tę panią! Okazała się nią niedoszła opiekunka Fugi - Jola. Ania już ma do niej kontakt.
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Morisowa to już trzecia "czarownica" w ciągu ostatniego tygodnia, na którą poluje oburzona inkwizycja. Najpierw Czarodziejka, potem Ginn, teraz ona. Kto będzie następny? Może trochę hazardu wprowadzimy i będziemy obstawiać, kto stanie się następną ofiarą na stos przygotowany przez ich świątobliwości? -
[FONT=Arial]Guinness-cudowny onek w schronisku 1789/11 [/FONT]
-
[quote name='karolynahh']inga, bywasz tam, na paluchu ?[/QUOTE] na razie nie, bo w soboty i niedziele też pracuję. Mam tam Guinnessa i serce mi pęka na myśl, że od lipca siedzi i desocjalizuje się. A czemu pytasz się?
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
inga.mm replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='aniatam']inga.mm - dzięki! to właśnie ten piesek o którym pisałam wyżej[/QUOTE] Przepraszam jeśli cos zdublowałam -
na paluchu [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200641_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0525/12 [B]Gatunek[/B]: PIES [ HUSKY ] [ samica ] [B]Masc[/B]: czarno- biała [B]Skad[/B]: z Al.Stanów Zjednoczonych[/SIZE][/FONT]
-
na Paluchu [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200647_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0530/12 [B]Gatunek[/B]: PIES [ BEAGLE ] [ samiec ] [B]Masc[/B]: beżowo biała [B]Skad[/B]: SM z ul Dalibora[/SIZE][/FONT]
-
na Paluchu [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200650_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0533/12/P [B]Gatunek[/B]: PIES [ CHOW-CHOW ] [ samiec ] [B]Masc[/B]: ruda [B]Skad[/B]: podrzucony pod schronisko[/SIZE][/FONT]
-
na Paluchu [FONT=verdana]ID: 0518/12 Gatunek: PIES [ OWCZAREK N ] [ samica ] Masc: czarna podpalana Skad: sm z Puławskiej autobus 709 [/FONT][FONT=verdana]ID: 0529/12 Gatunek: PIES [ MIX ON ] [ samiec ] Masc: czarna podpalana Skad: SM z ul Przemyskiej[/FONT]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
inga.mm replied to malawaszka's topic in Sznaucer
na Paluchu [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200616_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0505/12 [B]Gatunek[/B]: PIES [ SZNAUCER M ] [ samiec ] [B]Masc[/B]: pieprz i sol [B]Skad[/B]: ul Skoroszewsa[/SIZE][/FONT] -
Westie w potrzebie/znalezione/zaginione
inga.mm replied to Magda's topic in West Highland White Terrier
na Paluchu [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200610_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0500/12 [B]Gatunek[/B]: PIES [ WESTIE ] [ samiec ] [B]Masc[/B]: biały [B]Waga[/B]: 10,000 [B]Skad[/B]: z UL. M[/SIZE][/FONT] -
sunia na Paluchu [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200597_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 0489/12 [B]Gatunek[/B]: PIES [ COCKER SPA ] [ samica ] [B]Masc[/B]: złota [B]Waga[/B]: 12,000[/SIZE][/FONT]
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
będę myslami z Sancikiem. Dzieki Syla.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Palucha nie znam od podszewki, ale jednak co nieco przez 4 lata bywania w nim napatrzyłam się. Tak jak wcześniej pisałam, jeszcze rok temu za ataki na dyrektorkę, gotowa byłam walczyć. Teraz już nie. Jednak nie przeginajmy, że jeśli dyrekcja jest uwikłana w jakieś układy, to całe schronisko jest be. Bez przegięć. Idealnie nie jest, ale nie jest to taka tragedia, żeby schronisko sprowadzić, bez mała, do rangi mordowni. Wiele dobrego dla psów dzieje się dzięki wolontariatowi, który jest rewelacyjny, aczkolwiek nie doceniany przez dyrektorkę. Morisowa należy do tych na samej górze wśród tych pozytywnych. Dla mnie bulwersujące jest oparcie sie dyrektorki na donosie, zanim go sprawdziła, bo nie watpię, że po tym co sie tu wypisuje, zadała sobie trud skonfrontowania podłego donosu ze stanem faktycznym. Nie jest osobą niemyślącą. Biorąc pod uwagę sprzeczność informacji na temat wniosków pokontrolnych, które tu nie zostały w żaden sposób udokumentowane, a były zapewne podstawą donosu, a przynajmniej miały z nim związek, nikt o zdrowych zmysłach zarządzający pieniędzmi państwowymi nie będzie brnął w błędne decyzje podjęte na podstawie niewiarygodnych doniesień. Przynajmniej taka mam nadzieję. -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='aanka']kto miesza ..,najbardziej namieszały i nadal mieszają naiwne , zaparte , .bezczelne " cioteczki ". Będę je szerokim łukiem omijać ... Nie umieją się przyznać do błędu , idą w zaparte , insynuują , obrażają ,szydzą .....i przekręcają fakty ....[/QUOTE] kto kogo obraża? kto z kogo szydzi i jak? co kto komu insynuuje? kto się ma przyznać do jakiego błędu? Prosimy o konkrety. [quote name='lika1771']Epe czy dobrze nie wiem....mialam nadzieje,ze jak bedzie fundacja to jest szansa dla Campari teraz no wlasnie co teraz?[/QUOTE] zależy która fundacja. Nie wszystkie dają szansę realną. Proszę zobaczyć na wątku hospicjum. Jeśli dobrze zrozumiałam, Viva zaopiekowała sie kilkoma psami. Nie robiła rozgłosu, nie było werbli, nikt nie puszył się. Wpisy malibo57 są, jak zawsze, wyważone i odcięte od emocji. Tylko konkrety. -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co to znaczy bezpieczne? Znaczy zabrane na siłę? Dokąd? Na jakiej podstawie? Widzimisiów czy wiecznie zmienianych wpisów rzekomo cytujących PIW? -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wapiszon']Właśnie, jakieś dokumenty pokontrolne. Nie wierzę, że PIW od ręki sporządził protokół z kontroli. I po swojej pierwszej wizycie stanowisko Fundacji było inne, widziała możliwość poprawy warunków. I obiecała nadzór nad ,, hospicjum" . Ale widać było to tylko czcze pisanie :([/QUOTE] Wybadali grunt, podłapali parę osób przyklaskujących im i popłynęli z nurtem sensacji i nienawiści. -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='aanka']władza??!!.. ludzie opanujcie się ...[/QUOTE] Przepraszam Cię bardzo. Każda forma rządzenia i podejmowania decyzji mających wpływ na obcych ludzi, zarządzanie grupą, jest władzą. Mniejszą albo większą, ale władzą. -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skąd wiesz, że wykształcone? Władza nie oznacza wykształcenia -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przecież Fund. Be. chyba ma dokumenty pokontrolne? -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurczę, wybiórczość cytatów powaliła mnie. Poproszę o zdjęcie dokumentu wystawionego przez PIW po kontroli. Myslę, że to rozwieje wątpliwości co do kwestii spornych. Tylko niech Fund. Be. nie pisze, że to tajne, albo coś wtym stylu.