-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
To co? JUż 32 zwierzaki w przytulisku? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
wiesz Teresa, mam propozycje dla Ciebie: załóż wątek o leczeniu zwierząt i nie tylko, środkami naturalnymi. np. Apteka Teresy Borcz albo Wirtualna Lecznica Teresy Borcz. Zajmie Ci to mniej czasu niż odpowiadanie na pw i to po kilka razy na to samo pytanie. Bedziesz mogła też zbierac pieniążki na pomoc Twojemu przytulisku, bo masz tak ciężkie i kosztowne przypadki, ze na pewno przydałoby się parę złotych niezaleznie od składek na konkretnego pieska -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Teresa, kiedy na to wszystko znajdujesz czas??????????????????? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
a dziś urodziny mojego syna -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
gdzieś czytałam, ze 300 zetów, ale ona ma psie hospicjum. Raczej bierze na dożywocie -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jestem i całuję pchełkowy nochalek -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
inga.mm replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie, na wątku Malinki w maju/czerwcu była cała awantura o adoptowanie do Niemiec. Nie chcę siać fermentu, ale może warto zapoznac sie z tym. I co to za fundacja? NIemiecka? -
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
inga.mm replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
no to nie można na niego robić bazarków. Tylko zbierać pieniądze od dobrych duszyczek. -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Konto prześlę Ci wieczorem - bo nie ma mnie teraz w domu :-) A co do zgłoszenia go do bzarku, tak samo wieczorek, bo nie mam myszy, a bez niej idzie mi wszystko duużo wolniej. Chyba, że dodam go teraz, a w domu porozsyłam zaproszenia na bazarek :) Bo chodzi tylko o zapraszanie udzi na ten bazarek, tak?[/QUOTE] zapraszanie indywidualnie i na wątkach. Niewiele osób zagląda do reklamy bazarków. Najczęściej przychodzą z innych bazarków. Ja reklamuję się przede wszystkim w tych zakończonych. Na tych funkcjonujących - po znajomości. Jeśli znam założycielkę, to wymieniamy się reklamowaniem -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to zależy od missieek i malawaszka. A one mogą tego nie wytrzymać, bo to długa walka -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Mam wieeeelkąąąą nadzieję, że będzie dobrze. -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tylko czy zechcą udostępnić te informacje? a poza tym, jeśli zboków i oprawców nie można ukazać, to tu też mało prawdopodobne, że coś się wskóra. -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
wiem, że się podzielicie, szczególnie, że następne ONkowate są w potrzebie biedak z nużycą [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210702-Wychudzony-i-zaniedbany-ON-ek-w-tragicznym-stanie-b%C5%82agam-zerknijcie-b%C5%82agam..."]Wychudzony i zaniedbany ON-ek w tragicznym stanie - błagam zerknijcie błagam...[/URL][/B] A ten szczeniak to też On-ek :-( [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]Pogryziony Bary cierpi i czeka na nowy dom !!! Zbieramy na hotelik i leki ![/URL][/B] -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ja tylko tak rzuciłam... zła jest więcej niż dobra i nie nadążamy -
Jeszcze zaznaczę, że obdarowywane stworzenia muszą mieć swoje wątki razem lub osobno. Proponuję założenie zbiorczego wątku informacyjnego (nie dyskusyjnego) ŚTOZu, w którym będziecie rejestrować swoje biedy z krótkimi informacjami skąd i dlaczego zabrane, info o umieszczeniu w dt, hotelu, potrzebach w zakresie leczenia i ewentualnych adopcjach. Dopiero z tego wątku "wyciągać" psy i pojedynczo zakładać im wątki, robić wydarzenia na fb, ściągać ludków do pomocy. Taki wątek informacyjny założyła malibo57. Pomysł jest rewelacyjny[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198502-MLB-W%C4%85tek-zbiorczy-informacyjny."] [MLB] Wątek zbiorczy - informacyjny.[/URL] Koniecznie obejrzyjcie go
-
pisać, pisać!!! koniecznie! Ja odwiedzam wszystkich moich podopiecznych, tylko nie wpisuję się, bo czytanie o nich i innych nowych biedach, gdzie trzeba podpowiedzieć, poradzić, wspomóc dobrym słowem to nie do przerobienia, więc tylko czytam tam, gdzie już jest w miarę na prostej. Zobaczcie te 4 linki, które wrzuciłam w ostatnich wpisach na bazarku. To są kolejne koszmary!
-
zgłaszacie je w moim bazarku [COLOR=purple][B]I I I I I V[/B][/COLOR]
-
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jeśli będziecie mogły podzielić się jakimiś pieniędzmi, to mam kilka straszliwych bied w potrzebie -
o Mateczko moja, no to macie roboty od licha i trochę. Ja mam hotel i dt, ale tylko dla malizn. Jeśli coś maciupkiego macie to mogę się zająć, jednakże nie może mieć chorób zakaźnych (świerzb, grzybica, nosówka itp), bo mam zwierzątka chore i maja obniżona odporność. Szczególnie Tośka, która ma 4 nowotwory i 6 innych chorób oraz Vito z avataru. Młodziutki, ale umierający prawie od początku życia. Możecie zgłosić wszystkie 3 (jeśli mają wątki, bądź są na jakimś zbiorczym) z krótkim opisem problemem i potrzeb leczniczych. Wiem, że to źle zabrzmi, ale brakuje mi czasu na przegryzanie się przez wszystkie wpisy. Jeszcze jeden warunek: muszą być pod pełną Waszą opieką. Nie schron czy dotychczasowy właściciel, tylko te na dt lub w hotelu, lub u jakiejś dobrej duszy.
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Zgłoście Barego na bazarku z krótkim opisem stanu zdrowia i potrzeb finansowych na leczenie i zadeklarujcie proponowaną pomoc -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Z podpisu [SIZE=2][B][COLOR=magenta]który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [COLOR=blue]zapraszam na bazarek[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, rośliny[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL][/SIZE] -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorin91']Tak, przebywa w hoteliku. Dlatego zbieramy nie tylko na leczenie, ale też na jego pobyt tam. W schronisku w takim stanie nie miałby najmniejszych szans :([/QUOTE] Na hotelik nie przeznaczam zarobionych pieniędzy, wyłącznie na leczenie. No i oczekuje pomocy. Wczoraj rozesłałam dużą ilość zaproszeń, więc możliwe, że znowu mod mnie przydybie. Jeśli zgaszacie się, przyjmę Barego pod opiekę bazarku