Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. ja tak kombinuję, że tych dwóch, pożal się Boże, użytkowników, zarejestrowało się tu tylko w intencji tego konkretnego wątku. Muszą mieć coś wspólnego z pseudohodowlą. Zobaczcie: wrzucili śmierdziele i zniknęli, tchórze
  2. Prosimy o najświeższe wieści
  3. [quote name='APSA']Echo za 150 zł? :crazyeye: Ja płaciłam chyba 80, u Niziołka, bez żadnych zniżek.[/QUOTE] U Niziołka w czerwcu płaciłam 140, bez zniżki dla kota z pseudo.
  4. Ciociu Isadoro, jak Twoje ogarnianie wygląda? Cisza tu, aż uszy dzwonią...
  5. martka, dobrze by było w tytule dodać imię Gucia. To dodaje godności. Jest kimś, a nie bezimiennym numerem.
  6. Nesca, będziesz wiedziała najlepiej jaką podjąć decyzję. I wiemy, że nie poddasz się Może podniesie Waszą wiarę w walkę o życie historia Vita Pośmiertne życie VITA z sierokocińca
  7. Duniu, chiałabym jutro powitać Cię wirtualnie. Zbieraj chłopaczku siły i nie dawaj się, gdy Twoje słońce zaświeciło dzięki dziewczynom.
  8. ja też. Niedawno wróciłam, ale udało się jeszcze zakupy zrobić. Padam na twarz Buziaki dla Misi
  9. dziewczyny, co sie dzieje???? Plizz, napiszcie
  10. Widzę, że nadal u Harfy pusto.
  11. dziś nikt nie zajrzał? Dziewczyny, pomóżcie, bo coś galeria cienko przędzie (jak większość artystów)
  12. [quote name='zachary']Oj, Pani Jolu17.....Chyba rzeczywiście nie powinniście przyjmować żadnych zwierząt do siebie, skoro tak Pani skomentowała post DIF. Czytam to, co Pani pisze i widzę,że samokrytycyzm nie jest Pani mocną stroną. Zofija również zachowała się bardzo fair.Jasno, szczerze napisała, dlaczego Kajtuś nie powinien do Pani trafić. Zdaję sobie sprawę, że w naszym kraju mnóstwo jest takich ludzi jak Pani.Karmią, przekarmiają, głaszczą, zagłaskują na śmierć prawie. Ludzie, którzy mają do czynienia z kilkoma psami naraz, tym bardziej powinni być bardzo świadomymi, mądrymi znawcami psich zachowań i potrzeb. Pani nie wykazuje żadnej refleksji po tym co się przy Pani udziale stało z 3 psami. To nie rokuje dobrze dla kolejnego.Tym bardziej tak okrutnie doświadczonego przez człowieka.[/QUOTE] ładnie to ujęłaś. Nic dodać chyba już nie można, żeby nie wywoływać kolejnych bitew
  13. Teresa, jesteś dzielna baaardzo. Uważaj na kręgosłup przy dźwiganiu tego towarzystwa
  14. nie wypowiadam się, ale myślę o nim. Nie wiem jaką decyzję bym podjęła. Chyba gdyby był cień szansy - walczyłabym. Jednak jeśli ta szansa nie da mu komfortu i będzie tylko ulotną chwilą - dałabym mu tę chwilę, ale byłabym już przygotowana na podjęcie decyzji ostatecznej. Szczerzę mówiąc oplakatowałabym okolicę zdjęciami Duszka i napisałabym o tych świątojebliwych, którzy byli obojętni. Przecież grzech zaniechania pomocy jest jednym z największych grzechów, chociaż wg większości kleru dotyczy to tylko zaniechania wobec ludzi.
  15. Isadora, zrób mały banerek, ale wyrazisty. Mnie nie mieszczą się pixele w sygnaturze. Chciałabym jednak utrzymać reklamę [B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-robi-si%C4%99-galeria-psich-portret%C3%B3w"][FONT=Book Antiqua][COLOR=magenta][B][SIZE=3][I]bazarku na psie długi[/I][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/URL] [/I][/B]i moich sierotek. Może ktoś do nich zajrzy i pomoże a! i jeszcze jedno: wg mnie Harfę potrącił samochóD, a nie samochóW [IMG]http://preview.canstockphoto.com/canstock1721293.png[/IMG]
  16. noo, pięknie. Może jednak dałaby Pani spokój peanom na swój temat, Pani Jolu? Gdyby nie było kontrowersji wokół Pani osoby, nie byłoby problemu. Jak się czuje szczeniak, którego wzięła Pani na miejsce oddanych psów?
  17. [quote name='J_ulia']Co do bannerka trzeba uśmiechnąć się do Isadory tylko ,że biedna ma tyle na głowie, że podobnie jak ja nie wyrabia (za dużo roboty , a za mało rąk do pracy i czasu).[/QUOTE] To może jednak poprosić necię? Ona jest kochana i robi fajne baneriny
  18. już zleciłam przelew 20 zł na poniedziałek. Nadal wiercę dziurę o banerek. Moje podczepione banerki przynoszą trochę szczęścia
  19. dostałam 20 zł na Maciejkę, mogę przekazać bardziej potrzebującej Harfie, tylko chyba nie znam konta - już znam, zaraz przeleję. Co z banerkiem? Może Necianeta89 zrobi? Isadora czy jakieś alle lub fb jest zrobione?
  20. [quote name='kasiaczek87']mogę wysłać trochę fantów na bazarek, jeśli ktoś chciałby poprowadzić. Sama zrobić nie umiem, nie mam też aparatu by sfotografować[/QUOTE] instrukcję do bazarkowania mogę wysłać, aparatu nie zapewnię
  21. Harfa, przepraszam. Juz jestem u Ciebie. Gdzie banerek?
  22. no to jest super wiadomość!!!
  23. myślę, że zacznij od pełnych badań krwi, łącznie z mikro i makro. Pewnie ze 150 zetów. Myślę, że możesz coś znaleźć do wystawienia na allegrze, albo gratce, może olx. Trochę zarobisz. Może np ten świecznik, który mi dałaś? ze 20 dychy by były
  24. To Biertowice, a nie Bierutowice? O szukaniu zaginionej Tuli można podczytać, tylko adresu nie pamiętam. Anette i Ninti powinny go mieć. Może jakis pomysl nasunie sie.
  25. Teresa, gdzieś Ty nabyła te mądrości???? Żeby wiecej osób stosowało środki naturalne, pewnie mniej byłoby blizn
×
×
  • Create New...