Soko, uważam, że Duszek powinien zostać szybko zgłoszony.
Obawiam się, że rozstanie z nim już bliskie, a stan do jakiego doprowadzili go Ci wszyscy świątojebliwi ludzie mieszkający tuz obok, to dla mnie godne wyroku.
i jeszcze Szarik: http://www.dogomania.pl/threads/211677-Sama-sk%C3%B3ra-i-Ko%C5%9Bci-WIELKOPIES-pilnie-potrzebny-DT-i-fundusze..