Tyśka)
Members-
Posts
35750 -
Joined
-
Days Won
144
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyśka)
-
Mogę zrobić ogłoszenie szczeniaków na miejsce Lukierka, którego olx jest wyróżnione.
-
Podmienię Nugacika na długowłosego Mania. Myślę że on to dom znajdzie raz dwa.
-
Tak, tych zgłoszeń jest ogrom. Mnie rozwaliły dwa pieski pod Tomaszowem... Edit. Obaj mają domy już.
-
Mogli, ale też nie ja prowadziłam tej adopcji, prosiłam znajoma o przekazanie, ona zapytała. Może gdybym sama porozmawiała to bym zapytała inaczej. Ale szkoda bo teraz ciężko o transport....
-
Przykro mi, Groszek dzisiaj pojechał, Państwo nie przekazali tego wcześniej tylko jak już jechali to się dowiedziałam. Szkoda. Może bali się wieźć dwa obce psiaki.
-
Groszek już w drodze do swojego Domu. Państwo nic nie mówili wcześniej, nie chcieli chyba zapeszać, a tu już byli dzisiaj w drodze o 12. To miłość od pierwszego wejrzenia , Pani od razu zachwycona zdawała relacje o tym, jaki Groszek jest wspaniały. Przywieźli ze sobą smakołyki oraz materiał z zapachem kotków. Będą na razie izolowac Groszka od kotów. W domu na Groszka czekają maty wechowe, maty do wylizywania i cała wyprawka. Przygotowali się też na podróż i piecho jedzie przypięty do pasów Tutaj zdjecie w objęciach Pańci. Potrzebne kciuki za zaprzyjaznienie się Groszka z kotkami, ale są dobrej myśli. Przygotowani na pracę.
-
Przepraszam... mialam odpisac a mamy chorobę w domu... wyleciało. Moja znajoma nie jedzie akurat w ten weekend na trasie Tomaszow-okolice Krosna, aby mogła zabrać sunię. Na razie nie wiem nawet kiedy Groszek jedzie, pytałam czy mogliby wziąć sunię, mieli dać odpowiedź... czekam.