Tyśka)
Members-
Posts
35750 -
Joined
-
Days Won
144
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyśka)
-
Jagna, czy ten maluch nadal szuka troskliwego rodziny? Być może miałabym dla niego odpowiedni dom. Mogę podać numer do Ciebie?
-
Dziękuję. Na razie Groszek niezauważony... byly dwie zainteresowane nim Osoby, ale bez ciągu dalszego. Pan z Rybnika chciał psiaka poznać przed, a Groszek jest koło Krosna. A Pani to tak pytała tylko dla zapytania prawdopodobnie. Poprosiła o filmiki, potem o kolejne... I cisza. Nawet nie zadzwoniła.
-
I jak?
-
Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.
Tyśka) replied to elik's topic in Już w nowym domu
Natka jest cudna. Również jako trojlapka. Oby wszystko dobrze się goiło, trzymaj się suniu... -
Zdjęcia zgrałam, czekam na opis i informację na jakie miasto mam ogłosić (I nr tel.)
-
Moja znajoma pracuje u weta. Mówi, że psów na obrożach i kroplach z pokleszczówkami trafia do nich sporo. Z reakcjami uczuleniowymi na nie również się trafiają jakieś psy, zresztą u nas od tej nieszczęsnej alergii na obrożę zaczęły się jakieś neurologiczne objawy typu drżenie łap. Kundelek ma już 15 lat, ma chora wątrobę, trzustkę i cukrzycę, wet mimo wszystko powiedzial, żebym podawała Simparice (konsultowałam z paroma). Bravecto nie (bo jak był młodszy to dawałam Bravecto), ale Simparica jest bezpieczniejsza. Mój terrier buszujący regularnie w trawach i krzakach mało kiedy przynosi nam łażące po nim kleszcze, ale jednak w ścisłym sezonie przynosi. Wczoraj splukałam pod prysznicem jednego kleszcza. Poczytałam, popytałam i w tym roku spróbuję na spacery psikać go mgiełka odstraszająca (naturalną), znajomi polecili mi tę z Pokusy i Positive Care. Zobaczymy czy się sprawdzi.