Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Jagna, czy ten maluch nadal szuka troskliwego rodziny? Być może miałabym dla niego odpowiedni dom. Mogę podać numer do Ciebie?
  2. Doczytałam na wątku Agata. Ja to rozumiem, trzeba mierzyć siły na zamiary.
  3. Dziękuję. Na razie Groszek niezauważony... byly dwie zainteresowane nim Osoby, ale bez ciągu dalszego. Pan z Rybnika chciał psiaka poznać przed, a Groszek jest koło Krosna. A Pani to tak pytała tylko dla zapytania prawdopodobnie. Poprosiła o filmiki, potem o kolejne... I cisza. Nawet nie zadzwoniła.
  4. Nowy post z tym staruszkiem, który został w dawnym hotelu Artura, proszę o udostepnienia: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0rUqhSA6yozEukwfKxMhucUmNcwLTgzLKJXJRzxbjVxBXifKMdoNn2gKf5KHyaGWQl&id=100066919728995 Artur będzie pokazany na nowo w przyszłym tygodniu.
  5. To źle zrozumiałam, myślałam że bierzesz oba psiaki pod swoją opiekę. Oczywiście cieszę się z Mary, bo jest cudowna, a marnuje się niezauważona w kojcu gminnym Wpadła w totalną apatie... mam nadzieję, że uzbierasz kwotę na Hotelik i sunia niedługo opuści gminę.
  6. W niektórych rasach przodozgryz jest prawidłowym, niewadliwym zgryzem wg wzorca rasy (np bokser, shih tzu). Myślę że sporo miksów tych ras potem też ma to przekazywane.
  7. Szczęśliwej drogi dla Freski! Zakładasz wątek Mary i jej synkowi z gminnego kojca?
  8. Smutne to bardzo. Demencja mojego osobistego, pierwszego i najukochańszego psiaka też bardzo postępuje... już nie wyjdzie na dwór, boi sie. Robi obok kuwety kota Ucieka od ludzi, serce pęka jak powoli jego czas się kończy.
  9. Trzebnica. Mamy tutaj kogoś do wizyty pa? Dla psa od Marty bilgorajskiej, ale akurat innego: dla starszego terriera.
  10. Zdjęcia zgrałam, czekam na opis i informację na jakie miasto mam ogłosić (I nr tel.)
  11. Pusia jako Tusia na Poznań: https://www.olx.pl/d/oferta/tusia-spokojna-kochana-pekineczka-wysterylizowana-i-zadbana-CID103-IDTKF4J.html
  12. "Dziś sadzimy choinkichoć bardziej je rozkopujemy niż sadzimy ,no ale niech się nazywa ,że pracujemy i nagrody za ciężką robotę muszą być "
  13. Moja znajoma pracuje u weta. Mówi, że psów na obrożach i kroplach z pokleszczówkami trafia do nich sporo. Z reakcjami uczuleniowymi na nie również się trafiają jakieś psy, zresztą u nas od tej nieszczęsnej alergii na obrożę zaczęły się jakieś neurologiczne objawy typu drżenie łap. Kundelek ma już 15 lat, ma chora wątrobę, trzustkę i cukrzycę, wet mimo wszystko powiedzial, żebym podawała Simparice (konsultowałam z paroma). Bravecto nie (bo jak był młodszy to dawałam Bravecto), ale Simparica jest bezpieczniejsza. Mój terrier buszujący regularnie w trawach i krzakach mało kiedy przynosi nam łażące po nim kleszcze, ale jednak w ścisłym sezonie przynosi. Wczoraj splukałam pod prysznicem jednego kleszcza. Poczytałam, popytałam i w tym roku spróbuję na spacery psikać go mgiełka odstraszająca (naturalną), znajomi polecili mi tę z Pokusy i Positive Care. Zobaczymy czy się sprawdzi.
×
×
  • Create New...