Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Przepraszam za off, ale bardzo potrzebujemy pomocy, zostały nam tylko 4 dni do końca kwarantanny, inaczej Maniuś, który ma 12 lat trafi za kraty schroniska:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-łapka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-żyć[/URL] Kraków Również DT za zwrotem kosztów jedzenia i weterynarza.
  2. [quote name='mysza 1']A pytałaś dziewczyny od staruszków? Może mają jakiś DT wolny?[/QUOTE] Nie, nie pytałam. Za bardzo obeznana to ja w tym forum nie jestem, jak widzisz, więc robię to, co podpatrzę u innych, czyli rozsyłam wszędzie wątek:/ Przed chwilką napisałam na wątku staruszków i domów tymczasowych. Dzięki za rady, dzięki nim zaczynam coraz bardziej się zapoznawać z dogo:)
  3. [quote name='mysza 1']Paula, niestety od samego założenia tematu nikt nie przyjdzie i nie uratuje tego biedaka :( Pytałaś na wątku baloniarek? Mają bezpłatne domy tymczasowe może Ci pomogą, bo ten psiak bardzo DT potrzebuje. Jeśli nie, popros ludzi na pw o zajrzenie na wątek i deklaracje na hotel (ok 300 zł) i tam go umieść. Sama nie możesz go przetymczasować? Zrobiłaś mu ogłoszenia? Minęło już tyle dni, szkoda psa. Po kwarantannie w schronisku ma minimalne szanse na życie.[/QUOTE] Wątek jest założony po to, żeby uzyskać pomoc (ogłoszenia, banerki, gdzie ew.zwrócić się o pomoc), więc to nie jest tak, że pies ma założony jeden wątek, a ja siedzę i patrzę się w sufit. I właśnie dzięki temu wątkowi np.dowiedziałam się o wątku "baloniarek". Zaraz będę szukać. U mnie tymczasowanie nie wchodzi w grę zw na mojego psa (temat kilka stron wcześniej). Tak, Maniek ma ok.50 ogłoszeń, ale na razie cisza. Zamiast zaproszeń przez pw rozsyłam linka gdzie popadnie.
  4. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  5. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  6. Zostały już tylko 4 dni i zaczynam coraz bardziej panikować co z nim będzie:-(
  7. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  8. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  9. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  10. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  11. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  12. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  13. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  14. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87
  15. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  16. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  17. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  18. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  19. Przepraszam za pisanie nie na temat, ale potrzebujemy pomocy:-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87
  20. Dzięki, zaraz będę się uczyła:) ** Maniuś do góry!
  21. [quote name='lika1771']Wstawcie chlopaka tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226888-BDT-dla-najstarszego-i-najmniej-adopcyjnego-staruszka-[/URL]!!![/QUOTE] * * Jak tylko to wczoraj zobaczyłam, od razu tam Maniusia wstawiłam:) Maniuś, gdzie ten Twój kawałek podłogi?:-( Czy ktoś dałby mi radę proszę wytłumaczyć, jak wstawia się ten banerek...?
×
×
  • Create New...