-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
[IMG]http://imageshack.us/f/822/sn852280.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/59/sn852291.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/217/sn852290.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/39/sn852289.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/152/sn852288.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/140/sn852287.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/819/sn852286.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/404/sn852285.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/717/sn852284.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/542/sn852283.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/850/sn852282.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/19/sn852281.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/822/sn852280.jpg/[/IMG]
-
Już, już przekazuję wieści :eviltong: Spotkałam się z Maniusiem i porobiłam mu trochę zdjęć, więc jak tylko wrócę wieczorkiem do domu, to je zgram i wstawię :p Psinka była spokojna i jak tylko mnie zobaczyła, to zaczęła machać ogonkiem (myślałam, że serce mi pęknie:placz:). Dostał dużo smakołyczków, puszki z jedzeniem i materacyk do leżenia. Ranka na nodze jest oczyszczona, żeby się lepiej goiła. Maniuś niestety jest starszy, niż myśleliśmy, bo ma około 12 lat, więc to już staruszek, tym bardziej jestem zahartowana, żeby go stamtąd wyciągnąć :-(
-
Na zdjęciach nie widać właśnie jaka to bida...kleszcze, dziura w nodze, wykrzywiona łapa, no tragedia :-( może udałoby się znaleźć kogoś, kto jest wolontariuszem / pracuje w schronisku i mógłby zrobić jakieś lepsze zdjęcia, w końcu pomimo tego, że jest na kwarantannie to i lekarz go ogląda i dostaje jeść od kogoś
-
Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!
paula_t replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy tak robią, żeby zwrócić uwagę na swój wątek, a ta psinka potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696[/URL] -
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy tak robią, żeby zwrócić uwagę na swój wątek, a ta psinka potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696[/URL]
-
Teofilciu :( żegnaj kochany przyjacielu........[*][*][*]
paula_t replied to margoth137's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy tak robią, żeby zwrócić uwagę na swój wątek, a ta psinka potrzebuje pomocy http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696 -
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy tak robią, żeby zwrócić uwagę na swój wątek, a ta psinka potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
paula_t replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy tak robią, żeby zwrócić uwagę na swój wątek, a ta psinka potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696[/URL] -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
paula_t replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy tak robią, żeby zwrócić uwagę na swój wątek, a ta psina bardzo potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696[/URL] -
Bardzo przepraszam za pisanie nie na temat, ale widziałam, że niektórzy wklejają tak posty, żeby zwrócić uwagę na swój temat, a ta psinka bardzo potrzebuje teraz pomocy... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Znaleziony-staruszek-ma-tylko-2-tygodnie-na-uratowanie-go-przed-schroniskiem%21%21?p=19048696#post19048696[/URL]