-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
[quote name='Gosiapk']Przekazałam info o Maniusiu i zdjęcia Missieek, która może wstawi go na swoją stronę o adopcjach psiaków w Krakowie i okolicach (jak będzie miała czas, bo bardzo zabiegana jest).[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Isadora7']O mateńko, ja niestety mogę tylko podnieść wątek :([/QUOTE] Dla nas wystarczy, przynajmniej więcej osób zobaczy;)
-
[quote name='majku33krakow']czemu 3 dni mamy czasu?(dziękuje za zaproszenie),strasznie mało czasu .[/QUOTE]* Już nie 3 dni. Tu wyjaśnienie: [quote name='paula_t']Wychodzi moja niewiedza na temat funkcjonowania schronisk, bo myślałam, że zaraz po kwarantannie zwierzak trafia do boksu,a na ewentualne zabiegi jest do szpitalika doprowadzany, no ale w sumie nigdy nie miałam nic ze schroniskiem wspólnego prócz zawożenia darów...Dostałam pw o treści, że Marianek jest w szpitaliku i tak szybko do boksu nie trafi, więc zadzwoniłam do schroniska i co się dowiedziałam: Marianek został już zaszczepiony i raz odrobaczony, dostaje leki na te łapki, ma czyszczone regularnie ranki. Przedstawiłam Pani, z którą rozmawiałam sytuację (że chciałabym go stamtąd wyciągnąć i umieścić w hoteliku, w międzyczasie szukać domu). Pani poleciła mi, żeby go jeszcze zostawić, bo będzie teraz cały czas nadal w szpitaliku, oni doprowadzą go do porządku (szczepienia, odrobaczenie, kastracja, podawanie leków na te łapki, badanie krwi ze względu na to, że to staruszek) i mają do mnie dzwonić (wpisała mnie, jako osobę, która zainteresowana jest jego adopcją) od razu jak tylko Marianek skończy leczenie (mniej więcej 2 tygodnie).[/QUOTE] [quote name='Norel']niestety tylko zaglądam-mam za duzo piesiów na utrzymaniu.. ciężko z takimi psiakami-myśmy niemal 2 lata ogłaszali suńkę podobną, w końcu musiała u mnie zostać bo totalnie zero odzewu było... :([/QUOTE] Dla nas ważne i to, że nas odwiedzasz, wsparcie duchowe też jest potrzebne*;) *O jejku...mam nadzieję, że z Mańkiem tak nie będzie, bo on to nawet nie ma gdzie zostać, gdyby tego odzewu nie było...*:(
-
[quote name='krakowianka.fr']cutuje: Piesek jest starszy, ma co najmniej 9 lat, bo sąsiedzi powiedzieli, że szwenda się tak już ok.8 lat koniec cytatu przez 8 lay sie szwedal i nikt nic nie zrobul? niesamowite! moge zrobic plakat, rozwiescie z bratem, moze sie uda pomoc w ten sposob. wyslijcie mi zdj na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w tytule prosze podac imie psa potem wysle plakat i wkleje tez na watku ad lapy, mozna ja zlamac, wlozyc do gipsu, 'naprawic' tylko to duzy koszt czy on na nij stanie?[/QUOTE] Ja historii psa nie znam, tak nam powiedzieli ludzie, od których pożyczyliśmy smycz i kaganiec, bo baliśmy się, że jak weźmiemy go na ręce, żeby wnieść go do samochodu to nas ugryzie, a ile w tym prawdy... Więc jakby coś to nie do mnie ... W schronisku nam powiedzieli, że to stare złamanie i że nie będą go ruszać. A czy można? Nie wiem. Stara się nie stawać. Już wysyłam maila.
-
[quote name='Ulka18']Szkoda, bo takie DT sa najlepsze dla starszych pieskow, lepsze niz hotelik.[/QUOTE] Wiem, mnie ta niemoc już dobija, ale mam związane ręce...:placz: Szukam już wszędzie: Maniek ma multum ogłoszeń, jest na facebooku, na dogomanii, na miau, pisze we wszystkich wątkach, które mi inni polecają i już wszyscy dogomaniacy, może z maleńkimi wyjątkami, powyżej 3000 postów od A-E i od M-Z mają pw (robimy to z moim facetem 3 dzień z nadzieją, że znajdzie się wreszcie ktoś, kto się nam nim ulituje). Nie mam już pomysłów :placz:
-
[quote name='Maryna']Bardzo mi przykro,ale w tym miesiącu nie jestem w stanie pomóc finansowo[/QUOTE] Tu potrzebna jest jakakolwiek pomoc, nie tylko finansowa :) Podrzucanie, rozsyłanie, ogłoszenia, cokolwiek tylko się wymyśli :) [quote name='Ulka18']Wplace jednorazowo, nie wiem ile, ale ok. 20 zl. A moze Klub Baloniarek mialby darmowy DT tylko za karme dla psiaczka?[/QUOTE] Dziekujemy :loveu: Już pisałam o DT za zwrotem kosztów karmy i weterynarza u Baloniarek, w domach tymczasowych, u staruszków, ale niestety cisza...
-
[quote name='maja602']Jestem na zaproszenie. Dokonam wpłaty jednorazowej ale dopiero koło 27 maja.[/QUOTE] Dziękujemy!! Jeszcze mamy ok.dwóch tygodni, zanim Maniuś wyjdzie z kwarantanny :) [quote name='toyota']Panca mogłaby przesłać tylko zdjęcia rzeczy, jesli oczywiście umie. Paula_t , te zdjecia Mańka z krzywą łapką z drugiej strony wątku, powinny znaleźć się koniecznie na pierwszej stronie w pierwszym poście, żeby każdy kto wchodzi na wątek widział od razu w czym jest problem.[/QUOTE] Już wstawiam:)
-
Piszę tutaj, jak wygląda sytuacja, w razie, gdyby do pierwszego postu nikt nie zaglądał [B]STAŁE DEKLRACJE: ja (paula_t)- 50zł moja mama- 30zł mój facet- 50zł mój brat- 30zł dziewczyna mojego brata- 30zł [B]BRAKUJE 200 ZŁ STAŁYCH DEKLARACJI [B] WPŁATY JEDNORAZOWE: 30zł- andegawenka 30zł- Baster i Lusi 50zł- bico Dziękujemy:loveu: [/B][/B][/B]
-
Chciałabym prosić o pomoc dla 12-letniego psiaka z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-12-letni-Maniek-do%C5%82%C3%B3%C5%BC-grosika-do-hotelika-%28-Zbieramy-deklaracje%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-12-letni-Maniek-do%C5%82%C3%B3%C5%BC-grosika-do-hotelika-%28-Zbieramy-deklaracje%21%21[/URL] Maniusia znalazłam 4 maja, znajduje się on teraz na kwarantannie w schronisku. Ze względu na to, że wymaga leczenia jeszcze przez ok.2 tygodnie będzie znajdował się w szpitaliku, ale potem chciałabym go stamtąd wyciągnąć do hotelu i szukać domu (już ma ok.90 ogłoszeń, ale na razie cisza), żeby nie trafił na boksy ogólne. Do tej pory udało mi się uzbierać z jednorazowych wpłat 110 złotych i stałych deklaracji 190, z tym, że to są deklaracje moje, mojego brata, mojej mamy, mojego faceta i dziewczyny brata, a koszt hoteliku to 390zł miesięcznie. Zrobione są też 2 bazarki na pokrycie kosztów hotelikowania i ewentualnie weterynarza, jeśli będzie go potrzebował podczas pobytu tam. Szukam przede wszystkim DT/DS, jakiejkolwiek pomocy finansowej, ogłoszeniowej, allegro cegiełkowego (zaproponowano mi, żeby to zrobić, ale nigdy sama tego nie robiłam). Tak jak koleżanka powyżej pytam o to samo :)
-
[quote name='maciaszek']Jestem na zaproszenie. A może jakieś allegro cegiełkowe warto by zrobić? Nie mam teraz czasu, by prześledzić wątek, więc może pytam o coś z czego już skorzystano, a mianowicie o wsparcie ze skarpety im. Talcott. Prosiłaś tam o pomoc finansową? Tutaj link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesków-w-potrzebie[/URL][/QUOTE] Nie prosiłam, bo nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje, zaraz ram napiszę, dzięki :) Edit: już napisałam A takie allegro cegiełkowe naprawdę działa?? Ludzie wpłacają?? Czy ktoś podjąłby się tego zadania, żeby jakoś naprawdę fajnie i zachęcająco to zrobić??
-
[quote name='bico']przelew dla Mańka zrobiony:) ale skoro on ma teraz zostać w schroniskowym szpitaliku, to nie wiem czy mu miejsce w hotelu nie przepadnie...?[/QUOTE] Nie, już dzwoniłam od razu wczoraj do Niej:) Super jest ta dziewczyna z hoteliku, powiedziałam, że jeszcze ok.2 tygodni potrzebuję, to powiedziała, że będzie tak trzymać jeden kojec dla Maniusia :) Dziękuję bardzo!:buzi:
-
[quote name='Charly']Fajnie to wszystko brzmi:) Mały miał duże szczęście, że właśnie Ciebie spotkał na swojej drodze.[/QUOTE] * *Jechałam tam z przeświadczeniem, że potraktują mnie jak jakąś psycholkę co przywozi psu materac do schroniska, gdzie 450 psów potrzebuje pomocy, ale zawiozłam też dużo kocyków, zabawek (ukradłam mojego pasożytowi, bo ma ich chyba z 50 :eviltong:*), linkę treningową dla innych psiaków, więc załagodziłam sytuację ;);)*
-
[quote name='MTD']kopiuję Cię na fejsie :) niech mi teraz jedna z drugą powie, że psu jest źle i trzeba go było zostawić tam, gdzie był...[/QUOTE] *Znaczy się, że uważasz, że dobrze zrobiłam czy mnie właśnie opieprzasz?:eviltong: Bo już mi się w głowie chyba miesza od niektórych postów...:/ Pani powiedziała, żeby go zostawić, bo cytuję "jest połamany i wymaga opieki", więc* albo mogą dać mi leki i instrukcje, a potem mogę z nim przyjechać na szczepienia, kastrację i odrobaczanie (schronisko to finansuje adoptowanym zwierzętom) albo go tam zostawić. Jak jej powiedziałam, że już nie wiem co robić, bo on nie będzie u mnie tylko w hoteliku, to usłyszałam, że w takim wypadku lepiej zostawić, oni będą do mnie dzwonić.
-
Wychodzi moja niewiedza na temat funkcjonowania schronisk, bo myślałam, że zaraz po kwarantannie zwierzak trafia do boksu,a na ewentualne zabiegi jest do szpitalika doprowadzany, no ale w sumie nigdy nie miałam nic ze schroniskiem wspólnego prócz zawożenia darów...Dostałam pw o treści, że Marianek jest w szpitaliku i tak szybko do boksu nie trafi, więc zadzwoniłam do schroniska i co się dowiedziałam: Marianek został już zaszczepiony i raz odrobaczony, dostaje leki na te łapki, ma czyszczone regularnie ranki. Przedstawiłam Pani, z którą rozmawiałam sytuację (że chciałabym go stamtąd wyciągnąć i umieścić w hoteliku, w międzyczasie szukać domu). Pani poleciła mi, żeby go jeszcze zostawić, bo będzie teraz cały czas nadal w szpitaliku, oni doprowadzą go do porządku (szczepienia, odrobaczenie, kastracja, podawanie leków na te łapki, badanie krwi ze względu na to, że to staruszek) i mają do mnie dzwonić (wpisała mnie, jako osobę, która zainteresowana jest jego adopcją) od razu jak tylko Marianek skończy leczenie (mniej więcej 2 tygodnie).
-
Zrobiłam bazarek dla Maniusia. Serdecznie zapraszam!!:razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227090-Dla-staruszka-Maniusia-ciuszki-kosmetyki-kolczyki-naszyjniki-i-nie-tylko-Do-22-05?p=19096909#post19096909[/URL] Jeśli ktoś ma jakieś uwagi odnośnie cen, to piszcie, bo nie za bardzo wiedziałam jakie i tak się innymi bazarkami sugerowałam.
-
[quote name='lika1771']Zapraszam na maly bazarek dla chlopaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227078-Perfumy-dla-eleganckich-kobiet!!?p=19095975#post19095975[/URL][/QUOTE] O jejku!:crazyeye: dziękujemy!! Ja jeszcze się nawet za niego nie wzięłam, bo cały czas od rana wysyłam zaproszenia-200 stron za mną...