-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Dzwoniłam przed sekundką do schroniska i rozmawiałam z wetem (mam nadzieję, że niczego nie pomieszam): Podobno chirurg zastanawia się co z tą łapką zrobić, bo to jest bardzo skomplikowane złamanie, jest złamany: paliczek, łokieć i...coś jeszcze, tylko kurde nie pamiętam co, chyba nadgarstek :/ Marianek dostaje teraz antybiotyki po kastracji i jak skończy je przyjmować, to będą robili dalsze badania i prześwietlenia, bo poprzednim razem w prześwietleniu wyszło coś na paliczku, co weta zaniepokoiło, jakiś guzek i muszą wykluczyć nowotwór wtedy podejmą decyzję. Obiecałam, że do końca tygodnia pojawię się w schronisku, wtedy powinno być już coś wiadomo...:-(
-
[quote name='MTD']no właśnie ja tez, wydalismy tam kiedyś sunie, która zaginęła, myśleliśmy, że może to ta, ale jednak nie, no i co teraz z tą malizną zrobić? :( Wzięła ją jakaś babka do siebie i powiedziała, że mamy dwa dni.. Nie chce zaśmiecać wątku więc jakby ktoś miał jakiś pomysł, dobrą babcię/ciocię w tamtych okolicach to będę wdzięczna za priv :|[/QUOTE] Jaka bidoczka:-(
-
Napisałam do michelle04 i czekam na odpowiedź:) Nie przejmuj się-mój bazarek kończy się 22.05 i wtedy wystawię kolejny, już poznajdowałam rzeczy i porobiłam zdjęcia :) Póki co z deklaracji miesięcznych mamy 40zł z dogo i facebooka, reszta jest od mojej rodzinki, w sumie mamy 230zł. Nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztował hotelik niestety, zobaczymy, która opcja wypali... Napisałam od nowa, bo to co wcześniej było, to po przeczytaniu sama nie zrozumiałam sensu, który chciałam oddać:eviltong:
-
[quote name='keakea']Maniuś, biedaku, przytulam mocno :) Paula, mogę dać 10 zł stałej deklaracji na hotelik, jeśli nie znajdzie się domek dla Maniusia, choć życzę Mu z całych sił domku (my niestety nie mamy możliwości dać Mu domku). Gdy zacznie pobyt w hoteliku, daj sygnał na priva z danymi do przelewu. Względem hoteliku mam tylko jedną wątpliwość - rozumiem, że będziesz chciała, żeby był na tyle blisko Ciebie, żebyś mogła do niego często zaglądać. Maniuś jednak jest chyba za sędziwy i zbyt mizerny na kojec zewnętrzny, powinien mieszkać w domu. Czy takiego miejsca będziesz Mu szukać, jeśli nie znajdzie się dla Niego Dom? Pytam, bo widziałam, że są hoteliki, gdzie część miejsc jest w kojcach na zewnątrz, a część wewnątrz domu. Żałuję, że nie mamy możliwości dać Domu więcej niż jednemu pieskowi :( - od stycznia 2011 mieszka z nami przygarnięty z Katowic jamniś.[/QUOTE] Dziękuję, będę się odzywać :loveu: Szczytem marzeń byłoby DT, nawet za zwrotem kosztów, bo na hotelik i tak trzeba wyłożyć pieniądze, ale już pisałam wszędzie gdzie się dało, wszędzie pozapychane :/ Dostałam kontakt do michelle04, gdzie hotelik kosztuje dużo mniej i może znalazłoby się miejsce w domu, będę zaraz pisać, bo najpierw przeglądałam wątki, tylko że to jest aż w Dzierżoniowie a z tego co patrzyłam, to to z Krakowa 300km w jedną stronę...
-
Schorowany Staruszek Zoran - Zoranek za TM:(:(:(
paula_t replied to Kasia77's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kasia77']u Nas niestety też gorąco, bardzo gorąco...męczy sie Zoran bardzo:-( zmaczam futro wodą i łepetynke schładzam cały dzień, ale to daje tyle co nic, pewnie troche mu lżej, ale męczy się... te wczorajsze zdjęcia, tylko pozornie wyglądają tak sympatycznie, chciałabym żeby on taki wyciągnięty na trawce leżał, bo tak sie ułożył i tak mu przyjemnie, ale tak nie jest:-(, leży tak akurat dlatego bo tak sie wyłożył jak juz nie miał siły isć i sie nie może podnieść, na zdjęciach nie słychać, jak jęczy bo chce sie przemieścić i nie może. Biedunia straszna, ale silny mimo wszystko bardzo,ciężko go utrzymać przy myciu zwłaszcza, nietykalski jest, strasznie nie lubi jak sie przy nim "grzebie" a myć i czyścic trzeba na okrągło, bo robi zwykle pod siebie, więc co rusz mokry i brudny. Jedyne co lubi, to jak mu wyczesuje futerko pod szyjką, tylko tam lubi sie pomiziać[/QUOTE] Kasiu, Zoranek to starszy dziadziuś i do tego schorowany, jest mu ciężko, nie wie co się dzieje, źle przechodzi upały, ale ma najlepszą opiekę, na jaką zasługuję i starszy psiak i starszy człowiek. Tak to w życiu jest, starość nie radość :( Trzymaj się Zoranku, przesyłam buziaczki:loveu: -
[quote name='Gosiapk']Zamiast paypal podaj swój IBAN (nr konta) i SWIFT banku :) Przelew z zagranicy przyjdzie bez problemu.[/QUOTE] Wysłane :) Jezu, ja to jestem czasem jak z epoki kamienia łupanego :P [quote name='MTD']Paula, na fb jest 108 osób na chwilę obecną, które kibicują psiakowi :)[/QUOTE] Super! Patrz Maniuś ile ludzi się o Ciebie martwi i Tobą przejmuje :)
-
Schorowany Staruszek Zoran - Zoranek za TM:(:(:(
paula_t replied to Kasia77's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Zoranka w niedzielny poranek, który przynajmniej u mnie jest gooooooorący :/ -
[quote name='Martens']Bazarek dla ślicznoty: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227262-Wszystko-DLA-PSIAKÓW-i-O-PSIAKACH-na-połamanego-Mańka-do-30-maja[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Ja się kurde nie mogę wziąć za te bazarki, bo cały czas coś trzeba zrobić,a i tak ta nauka to idzie nie powiem jak...ekhm...bo to forum strasznie uzależnia, non stop sprawdzam co u Maniusia albo na innych związanych z nim wątkach :/
-
Schorowany Staruszek Zoran - Zoranek za TM:(:(:(
paula_t replied to Kasia77's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No nie powiesz mi, że on jest niezadowolony...Rozwalony na trawce, ładna pogoda, łapki wprzód, łapki w tył, odpoczywa sobie w cieniu :) No, no Zoranek to jest życie :razz: Zgadzam się z Grubą Bertą! On ma po prostu taką minkę. Niektórzy ludzie też z wyglądu nie są sympatyczni, wyglądają tak jakby Ci mieli zaraz przyłożyć albo jakby się im nic nie podobało, a w rzeczywistości okazują się bardzo mili :) Gwarantuję Ci, że za wszystko co dla niego robisz jest Ci baaaaaaaardzo wdzięczny :) -
[quote name='MTD']hehe nie myśl, że zrobiłam to dla Ciebie :p maniek to super grzeczny psiak, powinno się go wielbić i ludzie powinni się o niego bić, ot co ![/QUOTE] Fajna jestem, co chcesz?:eviltong: Pomimo tego, że zbyt wiele dobrego od człowieka nie zaznał, to jest bardzo przyjacielski i pozytywnie nastawiony do człowieka
-
Jasne, poproszę:) Szedł już na początku w naszą stronę z machającym ogoniastym. Bardzo się ucieszył, że wyszedł na zewnątrz, troszkę pospacerował, ale w większości leżał w cieniu i korzystał z chwili :razz: Dałyśmy mu ugotowanego kurczaka, to tak szybciutko zjadł, że MTD zdążyła tylko jedno zdjęcie zrobić, bardzo mu smakowało tak jak i kiełbaski :) W międzyczasie przeszło kilka psiaków, to był do każdego z nich bardzo pozytywnie nastawiony, podchodził i zapoznawał się. Ładnie chodził na smyczce, kilka osób włącznie z nami go głaskało, to nie był to dla niego żaden problem, buziaki też mu się podobają;) Ranka oczyszczona, bardzo ładnie się goi. Chciałyśmy jeszcze wejść do weterynarza i zapytać z tą złamaną łapką, ale była kolejka, więc po prostu tam zadzwonię.
-
[quote name='agata51']Stawiam się na zaproszenie. Nie mam teraz czasu na przeczytanie całego wątku. Proszę w dwóch słowach - Maniuś nadal w schronidku? jakie macie plany? hotelik? może pakiecik ogłoszeń? A złamana łapka nie musi być problemem - aż do Rzeszowa jechałam po taką jedną. Chciałabym być taka sprawna jak ona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU[/URL]-)))[/QUOTE] Dzięki, że jesteś :) Maniuś w schronisku, ale to dlatego, że jest leczony i doprowadzany do porządku, więc jeszcze około 1,5 tygodnia posiedzi w szpitaliku. Psiak ma 90 ogłoszeń jak na razie. Dzisiaj jedziemy z MTD do schroniska zrobić nowe zdjęcia, to wtedy się porobi ogłoszenia z bardziej zachęcającymi fotkami. Mamy przekazany pakiecik 40 ogłoszeń, resztę trzeba będzie dorobić, gdzie tylko się da. Dla starowinki z taką łapką i jeszcze nie wyleczonymi ranami otwartymi na łapkach marzeniem byłoby DT, ale go nie ma, więc nie mając innego pomysłu zostaje hotelik niestety:/