Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Właśnie, właśnie, takie okazje rzadko się zdarzają-nie dość,że dają, to jeszcze dopłacają:eviltong:
  2. Dzięki wielkie:) Gdzie ten domek dla Ciebie Maniusiu? Nikt nie chce Maniusia? :-( Oddam za darmo:eviltong:
  3. Właśnie zaczyna mnie to coraz bardziej przerażać, bo mamy tylko 14 dni, a tu tydzień za nami i cisza...:-(
  4. Ja nawet planowałam spróbować ich ze sobą poznać, bo byłabym przeszczęśliwa gdyby się polubili, ale niestety domyślam się jaki będzie rezultat, dlatego właśnie muszę Maniusiowi czegoś szukać, bo już zostało tylko 7 dni :/
  5. Jakbym go już miała, to w życiu bym nie oddała, więc żadne DT tylko co najwyżej DS:eviltong: Najgorsze jest to, że neutralny teren to trochę co innego, bo mój Bandzior ma parę psów, które lubi i na zewnątrz nie ma problemu, ale jak np.koleżanka przyszła do mnie ze swoim, to jak tamten tylko podszedł do wody mojego czy zabawek, to wtedy zaczynała się jazda:/
  6. Dziękuję, na razie celem jest znalezienie Maniusiowi DT albo DS, tylko na razie niestety cisza...:-( Chyba, że odpowiada Ci pomysł wydrukowania paru ogłoszeń i porozklejania, to bylibyśmy bardzo wdzięczni:p
  7. Męża można przekonać na różne sposoby, a psa to niespecjalnie:eviltong:
  8. U mnie rodzice zgodę wyrazili bez problemu, tylko niestety mój pies nie. Innego zwierza to ja nawet dotknąć nie mogę, bo się od razu rzuca. Jak miałam w domu kociaka, któremu szukałam domku (siedział zamknięty cały czas w moim pokoju), to jak psiak go wyczuł po paru dniach, to resztę nocy spędziłam śpiąc na podłodze pod drzwiami, bo całą noc drapał i skomlał, a jak staraliśmy się ich do siebie przyzwyczaić, bo wszyscy w domu kotka pokochali po 1,5 miesięcznym jego pobycie, to gdybym psa nie trzymała, to wolę nie myśleć co by z kotkiem było...ehhh...wychowaliśmy małego, rozpieszczonego egoistę... Dobry pomysł! Jutro to zrobię i porozwieszam w okolicy i pojeżdżę po weterynarzach, bo oni też mają takie tablice informacyjne:p
  9. Jakby ktoś miał wątpliwości, a miał ciepły kącik dla niego, to ja też jestem w stanie dawać stale miesięcznie kwotę na jego utrzymanie...
  10. Nowe zdjęcie Maniusia wprost ze strony schroniska :/ [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg37/scaled.php?server=37&filename=manium.jpg&res=landing[/IMG]
  11. Pewnie, że każde maleństwo powinno mieć swój własny kąt, ale najbardziej boli, że on jest taki "mój-znaleziony",w dodatku ma już 12 latek, a ja nigdy nie oddałam zwierzęcia do schroniska i nie oddam, zamęczyłaby mnie ta myśl :-(
  12. U mnie niestety odzew nikły, bo nikogo nie znam i tak się staram, żeby ktoś zwrócił na niego uwagę, może znajdzie się dla niego ten jeden jedyny ludź, który popatrzy w jego oczka i go zechce, da mu to ciepełko, które ma Sopelek do końca jego dni albo chociaż do czasu kiedy pokocha go ktoś inny...
  13. 9 dni do końca kwarantanny w schronisku cholera, już właśnie pisałam MTD, że jestem coś w rodzaju "ostaniej uchowanej dziewicy" , bo...nie mam facebooka :/
  14. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  15. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  16. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  17. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  18. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  19. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły:-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
  20. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły*:-( * * [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-łapka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-żyć[/url]
  21. Przepraszam za spam, ale potrzebujemy pomocy, a odzew nikły*:-( * * [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-łapka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-żyć[/url]
  22. Nikt się Maniusiem nie interesuje, a czasu coraz mniej...już tylko 9 dni...:-(
  23. Nie wiadomo :/ Jak siedzi i jak stoi to czasem stara się jej nie stawiać, więc wie, że coś jest nie tak, pomimo tego, że to stare i już zrośnięte złamanie.
×
×
  • Create New...