Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. :) Kajusia była śliczną jamniczką :)
  2. cześć Kiniolku :) jak pańcia nic nie pisze, yo pewnie u Ciebie wszystko dobrze :) i tak trzymać :)
  3. bardzo mi przykro :(
  4. oj chłopaku! miałeś szczęście, że trafiłeś na dziewczyny :) Teraz trzeba go mocno ogłaszać...
  5. Mam nadzieję, że u Was już lepiej. pozdrawiamy!
  6. co więcej nikt z osób, które są za to odpowiedzialne nie wyciąga pomocnej dłoni. Nie ma przepraszam, ani zepsuliśmy, ale teraz można to zrobić tak i tak :(
  7. wklejam zdjęcie chłopaka [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7913/63675621.jpg[/IMG]
  8. Nie ma możliwości zamieścić dwóch banerków, jeśli są wrzucone na picasa. Za długie linki :( podpis może być do 400 znaków? czy administratorzy chcą mieć forum bez użytkowników? Nie dostaję subskrybcji na maila (tak było mi najłatwiej znaleźć wszystkich), nie potrafię teraz nic znaleźć :( wqurwiające to wszystko!
  9. Wątek Jasi jest tu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194315-Chora-cierpi%C4%85ca-jamniczka-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-we-w%C5%82asnym-domu%21-Dzi%C4%99kujemy%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194315-Chora-cierpi%C4%85ca-jamniczka-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-we-w%C5%82asnym-domu%21-Dzi%C4%99kujemy%21[/URL] podlinkowany baner: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194315-Chora-cierpi%C4%85ca-jamniczka-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-we-w%C5%82asnym-domu%21-Dzi%C4%99kujemy%21"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F5RtaCixIwA/T10cRu6OfwI/AAAAAAAABx0/PEIcGjNlyso/s250/jasia.jpg[/IMG][/URL]
  10. dziękuję za ogłoszenia :) ciotkom (anice) zaraz powiem ;)
  11. Rewelacyjne są :) mnie się w ogóle nie wysyłają powiadomienia na mail, że w subskrybowanych wątkach ktoś coś napisał :( ten, co tak sobie czasu zaoszczędził ma u mnie przechlapane :mad:
  12. Skallska! gdzie Ty się podziewałaś kobieto :) Fajnie, że już jesteś! :) Misiunia jaka wyluzowana :)
  13. to sa jakies ograniczenia? nie wiedziałam...
  14. Ale się wtula malutka kruszynka! ucałuj ode mnie Anico ten nochal kochany :)
  15. Ja najbardziej lubię atlas - Afryka cała jest rewelacyjna, ale Magda ma (miała) też fajną biologię Willego. Teraz dolne półki biblioteczki przystawione są płytą - rupieciarnie mi robią na salonach, ehhh, a ja przecież oczytaną księżniczką chciałam być :) DZB (Duże Zimne Białe) mnie nie interesuje, ale ta Duśka, którą do nas przywieźli jakiś czas temu i obiecywali, że nie na długo, to chyba czegoś pilnuje w DZB, zawsze sprawdza, co duzi tam robią i czy przypadkiem coś im nie wypadnie. Dziwna ta Dusia wogóle. Nie chce biegać, śpi na posłaniu, zamiast w łóżku, nie wie co to zabawa, dzisiaj nawet musiałam jej bronić przed moją koleżanką Allegrą (owczarek francuski), bo ta sierota się jej bała, a kumpelka chciała się z nami pobawić. Pozdrawiam Was i ślę buziaki! Zuzanka
  16. daj link :)
  17. Po dobrej karmie kupy są bardziej zwarte i MNIEJ śmierdzą :) Psy po schronisku demonstrują idealnie śmierdzące kupy. Nie namawiam do testu i nakarmienia przez jeden dzień chappy np, ze względu na psa i Twój nos :)
×
×
  • Create New...