-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-O1kvuj7YGC4/T8UR0A6X76I/AAAAAAAAApE/paKPryvPQiY/s797/IMG_3249.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qTlptGLErt4/T8UReEU9H9I/AAAAAAAAAok/P1vebzSrV5w/s797/IMG_3245.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--97KYs-aDgg/T8UatO_ZorI/AAAAAAAAA0s/_q7Gbd77xzc/s797/SDC11694.JPG[/IMG]
-
Mam kilka zdjęć Zuzanki z jamniczego weekendu :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nZrlrIndstY/T8ULt14JW2I/AAAAAAAAAiA/KAxYzwXTwKc/s797/IMG_3193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MD3NqNmssdk/T8ULvMJCd9I/AAAAAAAAAiE/mKX1-vSZcWc/s797/IMG_3194.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XpXLfnuKi6Y/T8UMBB4E_GI/AAAAAAAAAiY/mRhL5EcofGs/s797/IMG_3196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AHR1vlwq7lw/T8UMB2r_9xI/AAAAAAAAAic/S-8bvbvWUKE/s797/IMG_3197.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zpMBhB1K-ZI/T8UMPRPH-GI/AAAAAAAAAio/QWYlUOo2nG0/s797/IMG_3198.JPG[/IMG]
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
jofracy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
I jak tam zainteresowanie przystojniakiem? -
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EfFQanB2x4w/T8UZ8L1VCJI/AAAAAAAAAzc/2ZQHmZt5nGU/s855/SDC11683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--97KYs-aDgg/T8UatO_ZorI/AAAAAAAAA0s/_q7Gbd77xzc/s855/SDC11694.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PflM1TXXhoY/T8UZ9Xj-z8I/AAAAAAAAA1Y/tWvwg2gO67I/s641/SDC11685.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zPA0pxw2QG4/T8T_f7hsE3I/AAAAAAAAAXU/uRFqhL83Eb0/s679/IMG_3108.JPG[/IMG]
-
Dusia i przyjaciele jedzą obiadek :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525105_445587918801975_100000523127242_1587119_1986590223_n.jpg[/IMG]
-
podniosę i ja dziadziusia :)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-W-eEp3DTE68/T8KC2usLn2I/AAAAAAAAAGA/gdymunsDPyw/s855/IMG_3039.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X9CpbjEIc1E/T8KDNPR0f0I/AAAAAAAAAGo/OZTY9i-7__U/s855/IMG_3043.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VjxCfLKII40/T8KEOmIfoTI/AAAAAAAAAIA/zZnzBe6ySKU/s855/IMG_3054.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/149762_281916681903515_100002555575846_559040_1323400788_n.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://media7.mojageneracja.pl/oipuwrowpp/mediumjwqxpj5547c179274d6bd68063.jpg[/IMG] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
jofracy replied to marra's topic in Już w nowym domu
a jakiś kontakt można prosić? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
i jeszcze w Katowicach... [URL]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Fifi523123Lata85Kg28CmDorotaPabis[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7776-yJZb4U/T7548Hwyb9I/AAAAAAACF0w/XyUeFgEwS4A/s512/IMG_0508.JPG[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki po "jamniczce" : [URL]http://www.szara-przystan.pl/psy/category/170-szczeniaczki-jamnikowate.html[/URL] [IMG]http://www.szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/thumbs/phoca_thumb_l_suczka mama 1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/piesek/thumbs/phoca_thumb_l_piesek a.jpg[/IMG] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
jofracy replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='sisay']Nie wiedziałam o Zaksiu :( smutne. Tak mam już internet i próbuję nadrobić zaległości, a tu jak na złość serwer coś dzisiaj nie chce działać. Szczeniaki są w domu w którym się urodziły, właściciel suczki poprosił fundację o szukanie domu. Renata to nie powinna w ogóle z domu wychodzić...[/QUOTE] A zdjęcia jamnikowatych można? może na [url]www.jamniki.eadopcje.org[/url] wstawić? -
Melduje się.
-
[FONT=lucida grande][COLOR=#000000][LEFT]Rozliczenie Bruna na dzień: 07.06.2012 wpłaty: Elżbieta S. 30 zł Hanna P. 20 zł Wiesława S-R 10 dolarów (około 37 zł) Beata P. 20 zł Agnieszka K. 21 zł Dorota S. 30 Hanna P. 10 Dorota S. 50 Razem: 181 zł i 10 dolarów Zapłaciłam: 5,90 - obróżka 28,68 - ryż, makaron i szyjki indycze 15,62 - ćwiartki z kurczaka 50 zł - opłata za 10 dni DT razem: 100, 20 zł Dojazd i adresatkę Bruno ma ode mnie w prezencie :) Bruno ma: 80,80 zł i 10 dolarów [/LEFT] [/COLOR][/FONT]
-
Dusia po tych swoich kiepskich dniach bardzo nam zaufała. Pozwala się brać na ręce, nawet bywa, że się tego dopomina, można ją pogłaskać, dotknąć brzusia, wczoraj nawet jej uszy molestowałam :) chyba jak była taka słaba zdana na łaskę i niełaskę zorientowała się, że nie jesteśmy jamniczymi mordercami :) Jutro idziemy do weta posłuchać serduszka. Mam nadzieję, że będziemy powoli redukować ilość leków (zgodnie z planem), bo teraz Dusia je rano: enarenal, luminal, Karsivan, vetmedin, a wieczorem: luminal, vetmedin, Karsivan i hepatenal max. :) także śniadanie i kolację ma już z głowy żarłoczek mały.
-
myślę, że to Roksia :) Iga w szeleczkach pewnie ze względu na tchawicę. Ale ja się stęskniłam za dziewczynami :)