[quote name='bianka0']Śliczny banerek,:crazyeye: w podobnej tonacji jak mój. Tylko mój już nieaktualny, ale muszę czekać na Anitę aż wróci na dogo.[/QUOTE]
Ja bym mogła spróbować zrobić, ale ostrzegam, że dopiero zaczynam się uczyć programu graficznego. Jeśli jednak chcesz spróbować, to poproszę o zdjęcia na maila i zarys pomysłu :)