Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. no to sobie poszłam spać... trzymam kciuki! weź coś pachnącego - boczek, albo kiełbasę - tylko pamiętaj, żeby jednego psa przyprowadzić :) Znajdź go, please :shake:
  2. Taki na przykład :) [IMG]http://www.trendz.pl/files/imagecache/wide2/files/petwozek.jpg[/IMG]
  3. Biedulek :( gdzie on jest? jakie to województwo?
  4. a co się dzieje? czemu usuwają?
  5. cieszę, że już jesteś Celino "po" :) Teraz się w domku regeneruj i wracaj do zdrowia. Mam nadzieję, że nie będzie bolało. Pozdrawiam ja i moje ogonki :)
  6. Miałam dziś takie intensywne myśli o Celince. Będzie dobrze :) Wracaj szybko do swoich :)
  7. Dorotka poczarowała jamniczo i jakoś od razu się jaśniej zrobiło :)
  8. :) nie :) też uważam, że powinniśmy się o nim więcej dowiedzieć :)
  9. [quote name='Sarunia-Niunia']Przystojny chłopak z Mufka!!! A jaki jest Jego stosunek do innych psów, kotów? Wiadomo coś??? Napisz w ogóle coś więcej o NIM, proszę![/QUOTE] hehehehe :)
  10. Mnie się wydaje, że Roksia schudła :)
  11. Biedna Celinka :( jutro na nowo nerwy... Trzymamy kciuki!
  12. Jeszcze email kontaktowy potrzebuję, póki co wpisuję mój, ale proszę uzupełnić. ogłoszenie: [url]http://jamniki.eadopcje.org/do_adopcji[/url]
  13. jeszcze pytanie: kontaktowaliście się z hodowcą? i co z kastracją? puścić go w świat z nabiałem jest bardzo ryzykowne, chyba, że do zaufanej osoby!
  14. może jak się upominają podać im jakieś wysokobiałkowe zapychacze typu twaróg? Współczuję Ci :( serce musi boleć :(
  15. jest odpowiednik w sklepach zoologicznych z tym składnikiem stress out [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_6568.jpg[/IMG]
  16. Tylko Bianka ma wysokie auto... może o kręgosłupki chodzi?
  17. ale fajnie :) mam wrażenie, czy jest jakaś określona kolejność, do której są psiaki przyzwyczajone?
  18. [quote name='bianka0']Śliczny banerek,:crazyeye: w podobnej tonacji jak mój. Tylko mój już nieaktualny, ale muszę czekać na Anitę aż wróci na dogo.[/QUOTE] Ja bym mogła spróbować zrobić, ale ostrzegam, że dopiero zaczynam się uczyć programu graficznego. Jeśli jednak chcesz spróbować, to poproszę o zdjęcia na maila i zarys pomysłu :)
×
×
  • Create New...