Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Odebrałam dziś wyniki Duśki. Pani doktor powiedziała, że przy każdym kolejnym była coraz bardziej zdziwiona. Duśka ma wyniki jak młody zdrowy pies. Ma tylko nieco zaniżoną kreatyninę (podwyższona świadczy o uszkodzeniu nerek) i nieco za niski cukier, co może tłumaczyć jej wilczy apetyt, poza tym życzymy każdemu psiakowi takich wyników :)
  2. Myszka w katowickim schronisku - [FONT=arial]10 lat, 5,5 kg, 29 cm[/FONT] Jej galeria zdjęć: https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Myszka3181210Lat55Kg29Cm20032012RWiktoriaDubarek# Opis: [FONT=arial]Myszka to starsza sunia, o pręgowatej barwie i krótkiej sierści łatwej do pielęgnacji . Na smyczy chodzi bardzo ładnie. Do ludzi nie wykazuje agresji , lecz boi się innych psów . Uwielbia się pieścić , wylegiwać się na kanapie i jeść smaczki . Ładnie skupia się na opiekunie ,choć ze względu na wiek nie jest już chętna do nauki . Jest bardzo grzeczna, w domu zachowuje czystość . Czasami lubi sobie poszczekać w taki sposób domaga się więcej pieszczot. Jest to piesek idealny dla osoby / osób starszych, ponieważ jest spokojna, ułożona i nie wymaga bardzo dużej ilości ruchu. Sunia już słabo widzi i słyszy, ale jest całkiem sprawna. Przykro widzieć ją w schronisku, zamkniętą w klatce. Może zechcesz dać jej dom i opiekę w zamian za kochające psie serduszko?[/FONT]
  3. [quote name='Isadora7']ufff Dusieńko[/QUOTE] Wielkie ufff Wracamy do żywych :) ale miałam już pełne gacie....
  4. zdjęcie paragonów: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-48adXJn4iqY/T7oM_GEm0NI/AAAAAAAACHI/ENrWG4zOnL4/s679/100_1429.JPG[/IMG]
  5. W związku z tym, że leczenie Dusi wypadło w kiepskim dla mnie finansowo czasie musiałam się zgłosić o pomoc. Dusia miała u Saruni pieniądze z bazarku, które czekały na gorsze czasy. Te niestety nadeszły :( Dostałam przed chwilą przelew na kwotę 340 zł. Wydatki na leczenie Dusi: 13.05.2012 - wizyta i leki - 30 zł 14.05.2012 - wizyta i leki - 20 zł 14.05.2012 - luminal - 4,99 18.05.2012 - wizyta i leki - 10 zł 21.05.2012 - wizyta i pełna biochemia, profil wątrobowy i nerkowy, leki - 67,00 Razem: 131,99 Zostało: 208,01 Panie w lecznicy liczą nas bardzo ulgowo, najczęściej za same leki, ale i tak się pozbierało już trochę.
  6. Jesteśmy już PO pobieraniu krwi. Było mnóstwo płaczu, lament, Pani doktor też ma pobraną krew z palca, ale się udało :) Dusia będzie miała pełną biochemię, profil nerkowy i wątrobowy zrobiony. Dostała następny lek na serce- Vetmedin - bardzo jej smakuje :) Wyniki powinny być dzisiaj lub jutro.
  7. Idziemy jutro badać Dusi krew. K. specjalnie jutro później do pracy jedzie z tej okazji. Mam nadzieję, że jakoś to będzie. nienawidzę pobierania krwi brrrr
  8. Przedstawię Wam też Zuzi Wielkiego Brata :) Nie jest to wielka miłość, ale czasem się bawią razem z Marleykiem :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--NTs1hQ95nk/T7jNGfhRkVI/AAAAAAAACDE/SPQKTKxgV30/s509/100_1401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qbn8kjlwRp4/T7jNJtp18JI/AAAAAAAACDU/IcH2Sy0S9ic/s509/100_1402.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FJIZfC22fmE/T7jNL-D59sI/AAAAAAAACDg/vHVF2m0AhLE/s509/100_1403.JPG[/IMG]
  9. U Zuzi wszystko dobrze:) Dusia już się lepiej czuje. Znalazłam kilka zdjęć z naszego wyjazdu. Jamniki podwórkowo - przyczepowe :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xkmvAgNPr1M/T7jLVtRiPKI/AAAAAAAACCM/8z1iRFflrcU/s679/100_1404.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NJLfMuxFzSs/T7jLVfSCqMI/AAAAAAAACCI/oYhjGRKA9KE/s679/100_1405.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vgmyxte5toQ/T7jLJeydasI/AAAAAAAACCA/mvnvBgb1RBA/s679/100_1406.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lDDHTvJ6vSo/T7jL0Ugme7I/AAAAAAAACCY/4cN7KUG4vYs/s679/100_1407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WjFBBfGeaWY/T7jL2NvTooI/AAAAAAAACCs/vojWtUh0a64/s509/100_1408.JPG[/IMG]
  10. Feliksik podziwiam pamięć Twoją :) super acja, a panią trzeba trochę ochrzanić.
  11. gratuluję piesku :) powodzenia!
  12. śliczna buldożka :) Fajnie, że wszystko się ułożyło. Jasia chyba zmęczona spacerkiem :) Uważaj na nią w te upały :)
  13. Dusia dziś ma się lepiej :) nie jest już taka osowiała, chodzi sobie, poleguje na balkonie :)
  14. Możemy jeszcze zbadać krew (w poniedziałek) i zrobić badania kardiologiczne. wczoraj kupiłam szerokie płytkie miski, żeby sobie wody nie rozlewała nadeptując na brzeg i i nie wysypywała karmy. Cały czas liczę, że się wzmocni i znów przejdziemy się dookoła bloku.
  15. wystarczyłoby dopisać "już w DS." nie ważne. to było luźne spostrzeżenie.
  16. o matusiu! nie o to mi chodzi :) zmieńcie tytuł, żeby mod mógł przenieść do działu w nowym domu :)
  17. miałam na myśli dogomanię [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forum.php"]Forum[/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forums/20-Psy-w-potrzebie"]Psy w potrzebie[/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forums/28-Psy-do-adopcji-znalezione"]Psy do adopcji / znalezione[/URL] [*]Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności [/LIST]
  18. Byłyśmy u weta. Serce osłuchowo bardzo kiepsko :( Łudziłam się, że kiedy nie cierpi fizycznie jej komfort życia jest jako taki. Zostałam wyprowadzona z błędu. Psychicznie podobno psy bardzo przeżywają takie historie :( w poniedziałek zbadamy krew. Nie była to optymistyczna wizyta. Pytałam o diagnozowanie ewentualnych przyczyn takiego stanu - tomograf. Tylko usłyszałam pytanie, co zamierzam jeśli okaże się, że jest guz, jeśli oczywiście Dusia przeżyje badanie. W tym wieku z takim sercem nikt jej nie operuje. Smutne to wszystko.
  19. Przyszłam się przywitać :) a Ovo chyba jeszcze niepełnoletnia, co?
  20. wiecie, że Słomka jest w dziale do adopcji?
  21. zgodnie z ich krs - tu link: [URL]http://www.krs-online.com.pl/fundacja-wzajemnie-pomocni-krs-709657.html[/URL] adres fundacji: [TABLE="class: tab1"] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Poczta:[/TH] [TD]Pomiechówek[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Kod pocztowy:[/TH] [TD]05-180[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Ulica:[/TH] [TD]6[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Miejscowość:[/TH] [TD]Wojszczyce[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Gmina:[/TH] [TD]ZAKROCZYM[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Powiat:[/TH] [TD]NOWODWORSKI[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #FFFFFF"] [TH="bgcolor: #DDDDDD"]Województwo:[/TH] [TD]mazowieckie[/TD] [/TR] [/TABLE]
  22. Na neurologiczne zmiany to wygląda niestety. Duśka nie bardzpo sobie radzi z jedzeniem. Łapie co jej się uda, ale z miski ciężko jej idzie. Łatwiej z ręki. Tak sobie dziś pomyślałam, że różne biedy nie złamały jest dumy, nie pozwalała się konsekwentnie dotykać, przytulać, robić czegokolwiek nie tak jak sobie życzyła, a teraz? można bez obaw wziąć na ręce, czasem nawet wtula łepek, szuka naszej bliskości, pozwala wszystko sobie zrobić. Jak się kolejny raz zsika i TZ się denerwuje -mówię mu to chorba, ona nie robi tego specjalnie, jak drepta bez przerwy, albo zaplątuje się w krzesła też tak to tłumaczę, a jak się przytula? niesprawiedliwe jest to życie. Wczoraj i przedwczoraj telefony o Dusię. Skierowałam do Pajo.
  23. Jutro idziemy na konsultację. Martwi mnie osłabienie Dusi. Nie trzyma się biedna na nogach i ma jakąś obsesję na punkcie jedzenia. Dziś w nocy zjadła mi buta... Lufcik na nosku mi zrobiła - może nie chciała, żeby mi się stopa przegrzała - lato idzie :) Dobra wiadomość jest taka, że ataki ustały. Jutro będziemy wiedzieć więcej.
  24. a to przepraszam :)
×
×
  • Create New...