-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Jamnik krótkowłosy standard (rod.) do adopcji - PILNE
jofracy replied to Neiven's topic in Już w nowym domu
zdjęcia są bardzo ważne! bez nich będzie ciężko mimo rodowodu... -
czy ja już mówiłam, że kocham te loczki na nóżkach? śliczna Roksia :) w wiosennej fryzurce :)
-
Malutka, jamnikowata suczka Fiona znalazła dom!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
śliczna malutka :) -
Mokka-Jej los leży w twoich rękach,podaruj jej nowe życie i daj dom!!!
jofracy replied to wolf90's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki malutka! Bądź grzeczna! -
Zapraszam na bazarek z karmami, z którego dochód przeznaczony jest na psiaki z Katowic :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224442-Szwedzki-st%C3%B3%C5%82-bazarek-na-wybieg-dla-ps%C3%B3w-ze-schroniska-w-Katowicach-do-1.04.2012-r[/url].
-
Bo byliśmy umówieni na 17-18, a sms dostałam o 15:00. Myślę, że jak mówiłam, że piątek nie jest najlepszym dniem, ale skoro samochód mogą zorganizować tylko na piątek, to zmienię plany, to wypadałoby wcześniej dać znać, nie? Zapraszam na bazarek z karmami, z którego dochód przeznaczony jest na psiaki z Katowic :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224442-Szwedzki-st%C3%B3%C5%82-bazarek-na-wybieg-dla-ps%C3%B3w-ze-schroniska-w-Katowicach-do-1.04.2012-r[/url].
-
Powiem tylko, że to w zasadzie centrum Bytomia na Śląsku, pośród kopalni i hut - trudno uwierzyć, co?
-
dostałam sms od gości, że muszą się jeszcze zastanowić. Ja już nie muszę :(
-
Puściliśmy ostatnio. Ona nie ma z tego przyjemności, bo truchta i podbiega tyle, co na lince, a jak się zapomni, to idzie przed siebie i nie patrzy na nic, a jak się chce ją złapać, to się wystraszy i trzeba za nią biec. Musimy popracować nad tym. Póki co takie długie spavery nawet na długiej lince nieźle ją wymęczą - ma słabą kondycje :) z resztę Zuza dziś też padła, ale zrobiła o kilka km więcej od nas :) to jej szczekanie, to moja wina. kiedyś sobie wymyśliłam, żeby ją uspokoić przy aportach, to żeby najpierw siadała, potem głos i dopiero rzucamy... No to teraz mam :) a oduczyć ciężko :(
-
dla wytrwałych jeszcze filmik ze speedie Zuzą :) (jeśli jeszcze nie zasnęłyście przeze mnie) [video=youtube;ist1BAI5AG4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ist1BAI5AG4[/video]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v1qYbLaz6dk/T2I99j5FcXI/AAAAAAAAB4k/RCf6nspQ67s/s509/100_1346.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zPa9ItzE-Ds/T2I-GYQmICI/AAAAAAAAB4c/ZIRdKJ7udwc/s679/100_1347.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oTkFdcMxeX8/T2I-MmC4lKI/AAAAAAAAB4w/qRop6SuOnoQ/s679/100_1348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6EQLXlFeyl0/T2I-RdlOuGI/AAAAAAAAB5Y/g5tO9EnEXVk/s509/100_1350.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yxYlDSPj2_c/T2I-X-FF-NI/AAAAAAAAB5c/JiCY6UAYD68/s679/100_1351.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iEAfasvBAso/T2I9TQ-4tmI/AAAAAAAAB4o/R5_WYOzXNIA/s509/100_1339.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NmU1UesnW7Q/T2I9wzfVz_I/AAAAAAAAB30/DAUejROZKkA/s679/100_1342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0nP9GPskLdI/T2I90nX9T3I/AAAAAAAAB38/0uAatl-4Qkg/s679/100_1343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mVAHTNzPRoA/T2I98-t25pI/AAAAAAAAB54/YMs1eBiqPdo/s509/100_1344.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OTbhBIaWHPc/T2I99bNFSwI/AAAAAAAAB4I/REPezFAcgns/s679/100_1345.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MD9W0_xs6ow/T2I87cc0WqI/AAAAAAAAB20/-kMJszr-q6w/s679/100_1333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jNQN9_Nexyk/T2I9A-FOcII/AAAAAAAAB4s/F8gvjFz5JeQ/s509/100_1334.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WSfznWB3k4U/T2I9Aq8aYsI/AAAAAAAAB28/BvmijMRTAz4/s679/100_1335.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d2tTbQmaFkc/T2I9IlPEqJI/AAAAAAAAB3M/37Jrz1kO4DI/s679/100_1336.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UCDFmNZTMA8/T2I9iaKrsGI/AAAAAAAAB3c/GsG1p7YpVZs/s679/100_1338.JPG[/IMG]
-
szukałyśmy dziś wiosny na spacerku :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xdnSgLcePJc/T2I7zv5DZ8I/AAAAAAAAB48/_9cxproZMzo/s509/100_1323.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mkGBUMOZsaQ/T2I73yCiJPI/AAAAAAAAB18/FrDhlIziKGc/s679/100_1325.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JTgkLMtNrgI/T2I8EfZxprI/AAAAAAAAB2M/D1c_YlrZNaM/s679/100_1328.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I59LO6uEbA0/T2I8z5OoYPI/AAAAAAAAB2c/dz2MnSVUcMU/s679/100_1329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KK8e90Xwl6I/T2I80f6L5uI/AAAAAAAAB2g/TamIX9Ukcf4/s679/100_1331.JPG[/IMG]
-
ślicznie! rośnijcie pomidorki ładnie :) Byłyśmy dziś na spacerku szukać wiosny :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0nP9GPskLdI/T2I90nX9T3I/AAAAAAAAB38/0uAatl-4Qkg/s679/100_1343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oTkFdcMxeX8/T2I-MmC4lKI/AAAAAAAAB4w/qRop6SuOnoQ/s679/100_1348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MD9W0_xs6ow/T2I87cc0WqI/AAAAAAAAB20/-kMJszr-q6w/s679/100_1333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I59LO6uEbA0/T2I8z5OoYPI/AAAAAAAAB2c/dz2MnSVUcMU/s679/100_1329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UCDFmNZTMA8/T2I9iaKrsGI/AAAAAAAAB3c/GsG1p7YpVZs/s679/100_1338.JPG[/IMG]
-
oj Bernie.... takich zainteresowanych... o kciuki nie proszę Was Wiedźmy :)
-
[quote name='anica'] a gdzie taki tran można zamówić-cena rewelacyjna u mnie w aptece oeparol chyba tak się nazywał 60szt za ponad 30zł??? no to na kiełkowanie kaktusów poczekam z Tobą :) tylko koniecznie jak wykiełkują -to zrób zdjęcia :) a ja też dzisiaj będę SADZIĆ :) i jak tylko wykiełkuję to się będę chwalić :) Dziękuję za radę :) dokładnie tak zrobię - to mój pierwszy raz i wyczułaś mnie ,bo akurat dumałam jak i ile ziarenek ??[/QUOTE] w aptece zamówiłam o taki: [IMG]http://nokautimg2.pl/p-17-9e-179eb43e886ffb087622c85421df2bd9500x500/tran-z-olejem-z-wiesiolka-60-kaps.jpg[/IMG] wyszło niecałe 10 zł. Dziewczyny dostały i zjadły bez dodatku żadnego :) trochę dziamgały tą żelatynową otoczkę :) Na kaktusy codziennie z każdej strony zaglądam, ale na razie echo... Jak się pojawią, to zdjęcia będą oczywiście. Mój TZ wychował się w domu, w którym hodowali pomidory, papryki i takie różne w szklarni i mnie nauczył... a w zasadzie mądrzy się nieustannie :) A tak na koniec napiszę, że Dusia jutro będzie miała gości :siara: