Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. cieszę się, że się spodobał - zaryzykowałam trochę z różami i fioletami, ale to przecież czarodziejsko optymistyczny wątek, prawda?
  2. zdjęcia są bardzo ważne! bez nich będzie ciężko mimo rodowodu...
  3. czy ja już mówiłam, że kocham te loczki na nóżkach? śliczna Roksia :) w wiosennej fryzurce :)
  4. Trzymam kciuki malutka! Bądź grzeczna!
  5. a może skoro było o niego tyle telefonów, to zadzwonić pod któryś z nich? zawsze to lepiej niż schronisko....
  6. Zdrowiej ciotka! Mam nadzieję, że to nic poważnego :(
  7. Halo! Mamo Nerusia, Korci i Kilerka! Gdzie są fotki? :)
  8. Zapraszam na bazarek z karmami, z którego dochód przeznaczony jest na psiaki z Katowic :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224442-Szwedzki-st%C3%B3%C5%82-bazarek-na-wybieg-dla-ps%C3%B3w-ze-schroniska-w-Katowicach-do-1.04.2012-r[/url].
  9. Bo byliśmy umówieni na 17-18, a sms dostałam o 15:00. Myślę, że jak mówiłam, że piątek nie jest najlepszym dniem, ale skoro samochód mogą zorganizować tylko na piątek, to zmienię plany, to wypadałoby wcześniej dać znać, nie? Zapraszam na bazarek z karmami, z którego dochód przeznaczony jest na psiaki z Katowic :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224442-Szwedzki-st%C3%B3%C5%82-bazarek-na-wybieg-dla-ps%C3%B3w-ze-schroniska-w-Katowicach-do-1.04.2012-r[/url].
  10. Powiem tylko, że to w zasadzie centrum Bytomia na Śląsku, pośród kopalni i hut - trudno uwierzyć, co?
  11. dostałam sms od gości, że muszą się jeszcze zastanowić. Ja już nie muszę :(
  12. Laleczka malutka w kagańcu :) Dumiś wszystko zniesie, byle blisko Pańci :)
  13. Puściliśmy ostatnio. Ona nie ma z tego przyjemności, bo truchta i podbiega tyle, co na lince, a jak się zapomni, to idzie przed siebie i nie patrzy na nic, a jak się chce ją złapać, to się wystraszy i trzeba za nią biec. Musimy popracować nad tym. Póki co takie długie spavery nawet na długiej lince nieźle ją wymęczą - ma słabą kondycje :) z resztę Zuza dziś też padła, ale zrobiła o kilka km więcej od nas :) to jej szczekanie, to moja wina. kiedyś sobie wymyśliłam, żeby ją uspokoić przy aportach, to żeby najpierw siadała, potem głos i dopiero rzucamy... No to teraz mam :) a oduczyć ciężko :(
  14. dla wytrwałych jeszcze filmik ze speedie Zuzą :) (jeśli jeszcze nie zasnęłyście przeze mnie) [video=youtube;ist1BAI5AG4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ist1BAI5AG4[/video]
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v1qYbLaz6dk/T2I99j5FcXI/AAAAAAAAB4k/RCf6nspQ67s/s509/100_1346.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zPa9ItzE-Ds/T2I-GYQmICI/AAAAAAAAB4c/ZIRdKJ7udwc/s679/100_1347.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oTkFdcMxeX8/T2I-MmC4lKI/AAAAAAAAB4w/qRop6SuOnoQ/s679/100_1348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6EQLXlFeyl0/T2I-RdlOuGI/AAAAAAAAB5Y/g5tO9EnEXVk/s509/100_1350.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yxYlDSPj2_c/T2I-X-FF-NI/AAAAAAAAB5c/JiCY6UAYD68/s679/100_1351.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iEAfasvBAso/T2I9TQ-4tmI/AAAAAAAAB4o/R5_WYOzXNIA/s509/100_1339.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NmU1UesnW7Q/T2I9wzfVz_I/AAAAAAAAB30/DAUejROZKkA/s679/100_1342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0nP9GPskLdI/T2I90nX9T3I/AAAAAAAAB38/0uAatl-4Qkg/s679/100_1343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mVAHTNzPRoA/T2I98-t25pI/AAAAAAAAB54/YMs1eBiqPdo/s509/100_1344.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OTbhBIaWHPc/T2I99bNFSwI/AAAAAAAAB4I/REPezFAcgns/s679/100_1345.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MD9W0_xs6ow/T2I87cc0WqI/AAAAAAAAB20/-kMJszr-q6w/s679/100_1333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jNQN9_Nexyk/T2I9A-FOcII/AAAAAAAAB4s/F8gvjFz5JeQ/s509/100_1334.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WSfznWB3k4U/T2I9Aq8aYsI/AAAAAAAAB28/BvmijMRTAz4/s679/100_1335.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d2tTbQmaFkc/T2I9IlPEqJI/AAAAAAAAB3M/37Jrz1kO4DI/s679/100_1336.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UCDFmNZTMA8/T2I9iaKrsGI/AAAAAAAAB3c/GsG1p7YpVZs/s679/100_1338.JPG[/IMG]
  18. szukałyśmy dziś wiosny na spacerku :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xdnSgLcePJc/T2I7zv5DZ8I/AAAAAAAAB48/_9cxproZMzo/s509/100_1323.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mkGBUMOZsaQ/T2I73yCiJPI/AAAAAAAAB18/FrDhlIziKGc/s679/100_1325.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JTgkLMtNrgI/T2I8EfZxprI/AAAAAAAAB2M/D1c_YlrZNaM/s679/100_1328.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I59LO6uEbA0/T2I8z5OoYPI/AAAAAAAAB2c/dz2MnSVUcMU/s679/100_1329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KK8e90Xwl6I/T2I80f6L5uI/AAAAAAAAB2g/TamIX9Ukcf4/s679/100_1331.JPG[/IMG]
  19. ślicznie! rośnijcie pomidorki ładnie :) Byłyśmy dziś na spacerku szukać wiosny :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0nP9GPskLdI/T2I90nX9T3I/AAAAAAAAB38/0uAatl-4Qkg/s679/100_1343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oTkFdcMxeX8/T2I-MmC4lKI/AAAAAAAAB4w/qRop6SuOnoQ/s679/100_1348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MD9W0_xs6ow/T2I87cc0WqI/AAAAAAAAB20/-kMJszr-q6w/s679/100_1333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I59LO6uEbA0/T2I8z5OoYPI/AAAAAAAAB2c/dz2MnSVUcMU/s679/100_1329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UCDFmNZTMA8/T2I9iaKrsGI/AAAAAAAAB3c/GsG1p7YpVZs/s679/100_1338.JPG[/IMG]
  20. oj Bernie.... takich zainteresowanych... o kciuki nie proszę Was Wiedźmy :)
  21. [quote name='anica'] a gdzie taki tran można zamówić-cena rewelacyjna u mnie w aptece oeparol chyba tak się nazywał 60szt za ponad 30zł??? no to na kiełkowanie kaktusów poczekam z Tobą :) tylko koniecznie jak wykiełkują -to zrób zdjęcia :) a ja też dzisiaj będę SADZIĆ :) i jak tylko wykiełkuję to się będę chwalić :) Dziękuję za radę :) dokładnie tak zrobię - to mój pierwszy raz i wyczułaś mnie ,bo akurat dumałam jak i ile ziarenek ??[/QUOTE] w aptece zamówiłam o taki: [IMG]http://nokautimg2.pl/p-17-9e-179eb43e886ffb087622c85421df2bd9500x500/tran-z-olejem-z-wiesiolka-60-kaps.jpg[/IMG] wyszło niecałe 10 zł. Dziewczyny dostały i zjadły bez dodatku żadnego :) trochę dziamgały tą żelatynową otoczkę :) Na kaktusy codziennie z każdej strony zaglądam, ale na razie echo... Jak się pojawią, to zdjęcia będą oczywiście. Mój TZ wychował się w domu, w którym hodowali pomidory, papryki i takie różne w szklarni i mnie nauczył... a w zasadzie mądrzy się nieustannie :) A tak na koniec napiszę, że Dusia jutro będzie miała gości :siara:
×
×
  • Create New...