Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. dzisiaj kupiłam jamnikom wersję z jagnięcinom i muszę powiedzieć, że im smakowało, a nie lubią nowości księżniczki :) o dalszych skutkach będę informować :)
  2. Astka ma już zaklepany dom. W schronie czeka jeszcze na sterylkę i koniec leczenia.
  3. dobrze, że ten dzień się już kończy :(
  4. Bianko tak mi przykro :( płaczę razem z Tobą :( nie obwiniaj się. Ta operacja miała jej przedłużyć życie.
  5. To są obróżki kupione u Taks na bazarku - są śliczne :)
  6. Astka jeszcze w schronie? nie było o nią zapytań? Mogę zrobić jej dodatkowe ogłoszenia, tylko dajcie znać co z nią, ok?
  7. Moja poprzednia jamniczka Figa kopała zajadle, nawet na komendę - wystarczyło palcem pokazać na ziemię i powiedzieć "kop!", a Dusia i Zuza mają w nosie brudną robotę :)
  8. No to gdzie on jest?? Wczoraj Celinka miała podobny przypadek na wątku Nercia u Saruni...
  9. To jest dla Lusi ogromna szansa!
  10. Niedzielne lenistwo :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5nOSnIfw5zI/T285Fa-JaWI/AAAAAAAAB8o/xSbbpq9KeMA/s512/100_1381.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-C-zCcnzTiYo/T284_U6uTDI/AAAAAAAAB8o/aKzBKfXg01I/s512/100_1380.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-grLK3hySYtE/T2845dHCLQI/AAAAAAAAB8o/zI6Z5RdAJ4o/s512/100_1379.JPG[/IMG]
  11. bianko, ale Ty masz wielkie serce!
  12. W rodzinnym domu TZ hodowali pomidory i inne warzywa pod folią do sprzedaży, więc postanowiłam zaufać jego doświadczeniu :)
  13. obawiam się, że nie bardzo mi finanse pozwolą na taki test... TZ miał teraz dziury w zleceniach i z kasą krucho.
  14. [quote name='bianka0']Misia : [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/645[/url] Można usunąć ze strony adopcyjnej, znalazł się właściciel i wróciła do swojego domu.[/QUOTE] zaktualizowane :)
  15. próbowałam :( na szczęście w małych ilościach udało mi się kupić... One lubią wszystko, nie miałam problemu, że nie chciały jeść (poza boshem), ale Duśka ma wrażliwy żołądek, a właściwie jelita. Zastanawiam się, czy nie wziąć teraz czegoś z jagnięciną np...
  16. Z Dusią to w ogóle jest kłopot jedzeniowy. Zje absolutnie wszystko - ostatnio nawet suchy ryż! Pilnujemy jej na każdym kroku, na spacerach to już jak oka w głowie, czyli je to, co jej damy (głównie, bo ja już mówiłam jest odkurzaczem wstrętot wszystkich), a biegunkę ma w zasadzie ciągle. Dostawała przez 10 dni acidolac - pod koniec biegunka była jeszcze gorsza i dołączyły toksyczne bąki, kuracja 5-dniowa nifuroksazydem nie pomogła (jak odstawiłam przed 2-3 dni miała normalną kupę), jest odrobaczona kolejny raz. Teraz na gotowanym robi kupy jakby się trocin najadła :( Ja już nie wiem, co mam jej kupić teraz? Dodam, że na acanie znowu robiła 5-6 kup dziennie, czyli chyba za dużo tłuszczu i białka. Słabo mi się robi jak myślę o kolejnym dobieraniu karmy. Wetka mówi, że swoje karmi Joserą i suplementuje dodatkowo. Jej psy mają super sierść i wyglądają bardzo zdrowo. Nie wiem, co mam robić....
  17. Zuza już się czuje dużo lepiej, Nawe się dopominała wzięcia na kolana :) Zjadła swoją porcję i to, co jej się tam nie podobało - ryż i marchewka oddała Dusi :) Na porannym spacerze już coraz żwawiej chodzi :)
×
×
  • Create New...