Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Gratulacje :multi::multi::multi: A teraz przetłumacz z polskiego na nasze.
  2. Gratulacje. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić szalonej Vesper jako statecznej mamusi.:lol: Na maluchy będziemy czekać z niecierpliwością.
  3. Całkiem fajnie tylko ten daszek mi nie pasuje. Grzeczny był bardzo,zupełnie jak inny pies a nie Ori ;)
  4. O to już całkiem fajnie się zapowiada.:lol:
  5. [quote name='zerduszko'] TeraZ sobie wyobraź jak ja z czerwona gębą wyglądam na tle innych ludzi :lol:[/QUOTE] Na pewno fajnie ;).Zaraz zbrązowiejesz.
  6. I tam na pewno przesadzasz.;) Gdzie Ty miałaś to słońce przecież lało. A chuligan jest cudny i ma chuliganić bo jest maluch.:lol:
  7. [url]http://imageshack.us/a/img833/2107/001becc.jpg[/url] jakie grzeczne aniołeczki :lol:
  8. To dla tego wycinam wszystkie oczy z pluszaków. Pewnie wyjdzie drugim końcem Premkowym.
  9. Panienka szczęśliwa.Nic dziwnego bo taka posesja jej się trafiła.Jest gdzie pobiegać i co powąchać. [url]http://img707.imageshack.us/img707/5084/dsc01846qq.jpg[/url] na tym fotelu dopiero widać jaka to kruszynka No i koleżanka fajna.
  10. No cudny pudelek :scared: Wesoły psiak.To oko bardzo filuterne.
  11. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne te zdjatka ze spaceru. [url]http://images10.fotosik.pl/4257/d16a79ddf0060b3d.jpg[/url] kapitalne zdjęcie W ogóle świetne te psy nadrzewne.:lol: Spacer chyba udany.Pokazał się Nikuś i Tekla a Borysa nie zgubiliście?
  12. Margi

    Sfora Hektora

    Bliźniaczki to się wyszalały za wszystkie czasy.:lol: [URL="http://images10.fotosik.pl/4256/549dad78dad443c1.jpg"]http://images10.fotosik.pl/4256/549dad78dad443c1.jpg ale słuchają co ta pańcia mówi[/URL]
  13. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/4256/18e5ddf57db7aeec.jpg[/url] szalone,na takiego drąga się porywać
  14. Będzie dobrze.Trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę.:kciuki:
  15. To dawaj te fotki. Mam nadzieję,że to już koniec tych burz. O kurcze,myślałam że jestem w galerii u Tekli :evil_lol: .Na fotki Ani to pewnie chwikę poczekamy.:lol:
  16. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne zdjęcia.Czarne dziewczynki jak papużki nierozłączki.:lol: Cudny jest ten bocian.:loveu: Jest sam czy ma towarzyszkę życia?
×
×
  • Create New...