-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Gratulacje :multi::multi::multi: A teraz przetłumacz z polskiego na nasze. -
Gratulacje. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić szalonej Vesper jako statecznej mamusi.:lol: Na maluchy będziemy czekać z niecierpliwością.
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Też o tym pomyślałam. -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Całkiem fajnie tylko ten daszek mi nie pasuje. Grzeczny był bardzo,zupełnie jak inny pies a nie Ori ;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O to już całkiem fajnie się zapowiada.:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] TeraZ sobie wyobraź jak ja z czerwona gębą wyglądam na tle innych ludzi :lol:[/QUOTE] Na pewno fajnie ;).Zaraz zbrązowiejesz. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I tam na pewno przesadzasz.;) Gdzie Ty miałaś to słońce przecież lało. A chuligan jest cudny i ma chuliganić bo jest maluch.:lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img833/2107/001becc.jpg[/url] jakie grzeczne aniołeczki :lol: -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To dla tego wycinam wszystkie oczy z pluszaków. Pewnie wyjdzie drugim końcem Premkowym. -
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Panienka szczęśliwa.Nic dziwnego bo taka posesja jej się trafiła.Jest gdzie pobiegać i co powąchać. [url]http://img707.imageshack.us/img707/5084/dsc01846qq.jpg[/url] na tym fotelu dopiero widać jaka to kruszynka No i koleżanka fajna. -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No cudny pudelek :scared: Wesoły psiak.To oko bardzo filuterne. -
Fajne te zdjatka ze spaceru. [url]http://images10.fotosik.pl/4257/d16a79ddf0060b3d.jpg[/url] kapitalne zdjęcie W ogóle świetne te psy nadrzewne.:lol: Spacer chyba udany.Pokazał się Nikuś i Tekla a Borysa nie zgubiliście?
-
Bliźniaczki to się wyszalały za wszystkie czasy.:lol: [URL="http://images10.fotosik.pl/4256/549dad78dad443c1.jpg"]http://images10.fotosik.pl/4256/549dad78dad443c1.jpg ale słuchają co ta pańcia mówi[/URL]
-
[url]http://images10.fotosik.pl/4256/18e5ddf57db7aeec.jpg[/url] szalone,na takiego drąga się porywać
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze.Trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę.:kciuki: -
To dawaj te fotki. Mam nadzieję,że to już koniec tych burz. O kurcze,myślałam że jestem w galerii u Tekli :evil_lol: .Na fotki Ani to pewnie chwikę poczekamy.:lol:
-
Fajne zdjęcia.Czarne dziewczynki jak papużki nierozłączki.:lol: Cudny jest ten bocian.:loveu: Jest sam czy ma towarzyszkę życia?