Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='Saththa']ode mnie tez utul. I siebie Monika tez utul... i jak czytam to Ojca Dyrektora tez możesz;)[/QUOTE] A zebyś wiedziała,że Ojciec Dyrektor to całkiem fajny facet.:lol: Cieszę się,że z dziewczynkami lepiej.
  2. Koszmarny dzień. Dziewczynki na pewno szybko dojdą do siebie.Dobrze,że Vikunia została u doktora,bo Ty będziesz spokojniejsza a ona pod dobrą opieką. Teraz musisz wypocząć,żeby mieć siły na jutro.:calus:
  3. Wiecie,że Marako może mieć rację.Przecież Monika musi jeszcze na spacer z maluchami i oddzielnie z Sajanem i babunią.
  4. Już pewnie dziewczynki po zabiegach albo przynajmniej jedna. Będzie dobrze.:kciuki: Czekamy na wieści.
  5. Fajny bobas byłaś.:lol: Chyba miałaś takie hobby jak chodzenie w czapkach bo na większości zdjęć je masz na głowie. Za psie dziewczyny trzymamy :kciuki:
  6. Ależ on w błyskawicznym tempie zarasta.Cudnie wygląda i kumpel też.:lol:
  7. Wszystkiego najlepszego.Spełnienia marzeń. :tort::BIG:
  8. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/domo051.jpg[/url] pociesznie wygląda U nas ta metoda nie działa.
  9. Może kotek da radę. U mojej Tosi też wyglądało,że nie da rady.Już bardzo słabo reagowała na otoczenie i była w takim letargu.Jednak po kolejnym sterydzie nastąpił przełom i koteczka odżyła. Trzymam :kciuki: żeby tak było.
  10. Świetnie razem sobie radzicie.:lol: Bardzo fajne zdjęcia.
  11. Śliczne maluchy,już zaczynają wyglądać jak małe pieski. :loveu: W imionach nie pomogę bo nie mam do tego talentu.
  12. [quote name='malawaszka']Wiecie co... siedziałam teraz z malutką w pokoju, położyłam się na podłodze i zaczęłam ją smyrać, drapać po pleckach, po pupsku - ojjj jak jej się podobało, jak się nadstawiała, taka lekko jakby zszokowana że tak przyjemnie :lol: takie ulotne, trudne do opisania chwile jak się nie ma polotu pisarskiego, siadała, wstawała, kokosiła się, nie trzymałam jej i nie odchodziła jak wcześniej tylko widziałam, że jej się podoba, w końcu położyła się tak troszkę zachowawczo nie za blisko, ale koło mnie i nagle bach na plecki, ale tak bardzo na króciutko i zaraz zdziwiona co to ona zrobiła - wstawała, i tak 3 razy się na plecki na chwilkę bachnęła jak ją miziałam; potem położyła si bliżej mnie na boczku i zasnęła spokojnie jak ją głaskałam - tak bardzo chcę, zeby jej się udało!!![/QUOTE] Maleńka spragniona pieszczot. Trzymamy :kciuki: żeby jej się udało.
  13. [quote name='zerduszko']A krwiak nie wyjdzie na rtg?[/QUOTE] Nie,chyba że poda się kontrast i zrobi angiografię mózgową.Teraz się takich angiografii nie robi tylko TK z kontrastem
  14. Guz mózgu to wyjdzie tak w TK jak i RM.Gorzej z naczyniowymi sprawami,bo nie zawsze widoczne. Ogólnie rzecz biorąc jeżeli ta padaczka będzie nękać malutką to trzeba będzie zrobić ,bo inaczej będzie błądzenie po omacku.
  15. Biedna kruszynka.:-( Strasznie skrzywdzona. Tomografia komputerowa jest tańsza niż rezonans.Jeśli chodzi o sprawy mózgowe to u ludzi robi się tomografię najczęściej z kontrastem. Samo zdjęcie rtg w tym przypadku niewiele by dało bo wyszło by ewentualnie złamanie kości czaszki i dalej nie byłoby wiadomo co się dzieje w mózgu.
  16. Słodkie maluszki :loveu: Jestem pełna podziwu dla Vesper że daje radę i wykarmia maluszki.
  17. [URL]https://www.facebook.com/olga.wajdowicz[/URL] spróbuj może się otworzy Może mnie Weszka nie pogoni.:evil_lol:
  18. Weszka na fb daje fotki alesków.
  19. Foty superaśne.:lol: Słodziaki obydwa. :loveu: Czy Ty masz jeszcze miejsce dla siebie w tym łóżku?
  20. Śliczna dziewczyna.Przy naszym dziadeczku wygląda jak kruszynka.:loveu: Trzeba też przyznać,że dziadeczek przystojny jest.:loveu:
  21. Felkowi na pewno było fajnie na wsi. Pomału ogarniecie podwórko i domek.Za jakiś czas będzie pięknie. Z tymi pająkami u Magdy to chyba troszkę przesadziłaś.Mnie się tam jakoś żaden nie rzucił w oczy.;)
×
×
  • Create New...