-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Fajne zdjęcia.:lol: Super,że dziewczyny mają gdzie się wyszaleć. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Gr5uqjyqoCk/UdklOg9TYnI/AAAAAAAAD3E/aARbsjWnhUM/s640/DSC_0729.jpg[/url] Duma akrobatka ;)
-
Dumka pięknieje z dnia na dzień.:loveu: A cóż to Foksiątko miało zły dzień?
-
Cudne maluchy.Słodziaki :loveu:
-
Tak cudna sunia. :loveu: Rzeczywiście wygląda lepiej niż na poprzednich zdjęciach. Co musiało się stać,że ma tak poszatkowany języczek?
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudny jest. :loveu: Dlaczego nie ma jeszcze domku???????????????? -
9 dziewczynek i 2 chłopców
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Całkiem ładnie zarasta i już fajnie wygląda.;) -
Fotki na pewno będą tylko się Olga ogarnie.Taka gromadka to cudna sprawa tylko będzie troszkę pracy przy niej no i pewnie dłuuuuuuuuugi urlop by się przydał.:lol:
-
[quote name='Fides79'] zna ktoś skuteczny sposób na pozbycie się dużej ilości mocno rozrośniętych pokrzyw??[/QUOTE] Niestety chyba tylko wyrwanie z korzeniami.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Bidulka :-( -
Z ostatnich wieści 11 o ile dobrze doczytałam na fb.
-
Ale fajnie tyle maluszków.:loveu: Gratulacje.
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Czasem tak trzeba. :calus: -
Myślę,że Weszka teraz odsypia i potem napisze.
-
Dziadek z wnusią bardzo mi się podoba.Dumny jak paw ale to jest fajne. Pigi jest cudna i widzę,że Dona już się z nią zaprzyjaźnia. Szczura nie chcę oglądać chociaż widzę że to założycielka rodu go przytargała. Kwiaty pięknie kwitną.
-
Większość psich lub kocich dam zabiera się do rodzenia w nocy,więc pewnie i Vesperka.
-
Będziemy trzymać nawet do rana jak będzie trzeba.:kciuki:
-
Trzymamy kciuki :kciuki: i czekamy na dzieciaczki.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Super już się cieszę.:lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Też bym powiedziała,że budowa CTRa i zadek i pyszczydło. Nie mniej jednak piękny pies i chętnie bym go zobaczyła na wystawie we Wrocławiu. -
Nie wiem bo nie jestem żeglarzem,ale to chyba coś pod żaglówką.
-
[quote name='Saththa']Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaa to szczęsliwych wód?:) I odezwijcie sie jak wrócicie;) NIe mam pojecia czego się żeglarzom życzy :lol:[/QUOTE] Chyba stopy wody pod kilem.(ale nie wiem czy dobrze ):lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img94.imageshack.us/img94/4535/p814.jpg[/url] Bryzelda jest rozczulająca [url]http://img69.imageshack.us/img69/9125/olhk.jpg[/url] ale ma długi jęzorek [url]http://img14.imageshack.us/img14/2698/qzou.jpg[/url] tylko pieścić i całować- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)