Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Fajne zdjęcia.:lol: Super,że dziewczyny mają gdzie się wyszaleć. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Gr5uqjyqoCk/UdklOg9TYnI/AAAAAAAAD3E/aARbsjWnhUM/s640/DSC_0729.jpg[/url] Duma akrobatka ;)
  2. Margi

    Sfora Hektora

    No i gdzie są prosięta ?
  3. Emisia normalnie hrabianka,na piernatach sypia.:loveu:
  4. Dumka pięknieje z dnia na dzień.:loveu: A cóż to Foksiątko miało zły dzień?
  5. Cudne maluchy.Słodziaki :loveu:
  6. Tak cudna sunia. :loveu: Rzeczywiście wygląda lepiej niż na poprzednich zdjęciach. Co musiało się stać,że ma tak poszatkowany języczek?
  7. Cudny jest. :loveu: Dlaczego nie ma jeszcze domku????????????????
  8. 9 dziewczynek i 2 chłopców
  9. Całkiem ładnie zarasta i już fajnie wygląda.;)
  10. Fotki na pewno będą tylko się Olga ogarnie.Taka gromadka to cudna sprawa tylko będzie troszkę pracy przy niej no i pewnie dłuuuuuuuuugi urlop by się przydał.:lol:
  11. [quote name='Fides79'] zna ktoś skuteczny sposób na pozbycie się dużej ilości mocno rozrośniętych pokrzyw??[/QUOTE] Niestety chyba tylko wyrwanie z korzeniami.
  12. Z ostatnich wieści 11 o ile dobrze doczytałam na fb.
  13. Ale fajnie tyle maluszków.:loveu: Gratulacje.
  14. Myślę,że Weszka teraz odsypia i potem napisze.
  15. Margi

    Sfora Hektora

    Dziadek z wnusią bardzo mi się podoba.Dumny jak paw ale to jest fajne. Pigi jest cudna i widzę,że Dona już się z nią zaprzyjaźnia. Szczura nie chcę oglądać chociaż widzę że to założycielka rodu go przytargała. Kwiaty pięknie kwitną.
  16. Większość psich lub kocich dam zabiera się do rodzenia w nocy,więc pewnie i Vesperka.
  17. Będziemy trzymać nawet do rana jak będzie trzeba.:kciuki:
  18. Trzymamy kciuki :kciuki: i czekamy na dzieciaczki.
  19. Też bym powiedziała,że budowa CTRa i zadek i pyszczydło. Nie mniej jednak piękny pies i chętnie bym go zobaczyła na wystawie we Wrocławiu.
  20. Nie wiem bo nie jestem żeglarzem,ale to chyba coś pod żaglówką.
  21. [quote name='Saththa']Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaa to szczęsliwych wód?:) I odezwijcie sie jak wrócicie;) NIe mam pojecia czego się żeglarzom życzy :lol:[/QUOTE] Chyba stopy wody pod kilem.(ale nie wiem czy dobrze ):lol:
  22. [url]http://img94.imageshack.us/img94/4535/p814.jpg[/url] Bryzelda jest rozczulająca [url]http://img69.imageshack.us/img69/9125/olhk.jpg[/url] ale ma długi jęzorek [url]http://img14.imageshack.us/img14/2698/qzou.jpg[/url] tylko pieścić i całować
×
×
  • Create New...