-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[url]http://img13.imageshack.us/img13/7907/vk0h.jpg[/url] cudny pychol,nic tylko kochać i całować
-
Tekla wracaj do nas. Prosiaczki już są ?
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Rozkoszniaki :loveu: -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img839/5916/as7s.jpg[/url] słodziak ogromny:loveu: -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dobrze że psiaki się zintegrowały.Będziesz miała lżej. -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-063gpVOYUjQ/UcxbTRtOLJI/AAAAAAAADrE/PSHvk7ku9Uk/s640/DSC_0008.jpg[/url] cudny,uśmiechnięty pychol
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Orek,zdenerwowałeś Sandrę :evil_lol: -
[IMG]http://i44.tinypic.com/xf3pza.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2q1zz4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/somgxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/308i937.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj daniele : [IMG]http://i39.tinypic.com/33lpa9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2rmvdav.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2jaz390.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sex8nr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2vbmu80.jpg[/IMG]
-
Się dziwicie Bryzuni.Takie małe szczekające coś kręciło jej się pod łapami to chciała sobie zapolować.:evil_lol:
-
To jest dym.Przy koniach palone są ogniska ponieważ dym odstrasza meszki i komary.
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/5txke9.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2hhd5jc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/mlus4.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/14keiiw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/t9bchv.jpg[/IMG]
-
Tak Konie sobie dawały radę,natomiast panowie wyciągali krowy z wody bo się topiły.Warta dość gwałtownie wylała.
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/2nhjgqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/3029zye.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9uq69j.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rrnbqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ivbreb.jpg[/IMG] CDN
-
W czasie mojego pobytu u Takli wylała Warta i został zalany Park Krajobrazowy. Wyglądał tak: [IMG]http://i41.tinypic.com/312e895.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/x540lv.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2vims5f.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/10cs1mh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2h8dbg3.jpg[/IMG]
-
Już teraz to wszystko jedno kto miał powiedzieć.Ważne że dziewczyna ma domek.:multi:
-
Nawet słowem nie pisnęły.
-
Natija,witam serdecznie.:lol:
-
Dziękuję,będą jeszcze tylko później bo czasu mało.
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No tak i za chwilę znowu oddadzą psa.:shake: -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście :kciuki::kciuki::kciuki: -
Fajnie że zapoznanie odbyło się bez problemów. Wnioskuję,że dziewczyny mieszkają u siebie i dają sobie radę.