Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ależ piękny jest ten park.Wielkie przestrzenie.Psiaki wybiegane ma maksa.Dobrze,że są dwa bo jednemu to byłoby smutno samemu biegać.
  2. Margi

    Sfora Hektora

    Tekla wracaj do nas. Prosiaczki już są ?
  3. Emiśia chyba rządzi w domku.Cudnie wygląda.:loveu:
  4. [url]http://imageshack.us/a/img839/5916/as7s.jpg[/url] słodziak ogromny:loveu:
  5. Dobrze że psiaki się zintegrowały.Będziesz miała lżej.
  6. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-063gpVOYUjQ/UcxbTRtOLJI/AAAAAAAADrE/PSHvk7ku9Uk/s640/DSC_0008.jpg[/url] cudny,uśmiechnięty pychol
  7. Orek,zdenerwowałeś Sandrę :evil_lol:
  8. [IMG]http://i44.tinypic.com/xf3pza.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2q1zz4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/somgxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/308i937.jpg[/IMG]
  9. Dzisiaj daniele : [IMG]http://i39.tinypic.com/33lpa9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2rmvdav.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2jaz390.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sex8nr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2vbmu80.jpg[/IMG]
  10. Się dziwicie Bryzuni.Takie małe szczekające coś kręciło jej się pod łapami to chciała sobie zapolować.:evil_lol:
  11. To jest dym.Przy koniach palone są ogniska ponieważ dym odstrasza meszki i komary.
  12. [IMG]http://i40.tinypic.com/5txke9.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2hhd5jc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/mlus4.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/14keiiw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/t9bchv.jpg[/IMG]
  13. Tak Konie sobie dawały radę,natomiast panowie wyciągali krowy z wody bo się topiły.Warta dość gwałtownie wylała.
  14. [IMG]http://i40.tinypic.com/2nhjgqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/3029zye.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9uq69j.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2rrnbqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ivbreb.jpg[/IMG] CDN
  15. W czasie mojego pobytu u Takli wylała Warta i został zalany Park Krajobrazowy. Wyglądał tak: [IMG]http://i41.tinypic.com/312e895.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/x540lv.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2vims5f.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/10cs1mh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2h8dbg3.jpg[/IMG]
  16. Już teraz to wszystko jedno kto miał powiedzieć.Ważne że dziewczyna ma domek.:multi:
  17. Nawet słowem nie pisnęły.
  18. Natija,witam serdecznie.:lol:
  19. Dziękuję,będą jeszcze tylko później bo czasu mało.
  20. No tak i za chwilę znowu oddadzą psa.:shake:
  21. Oczywiście :kciuki::kciuki::kciuki:
  22. Margi

    Sfora Hektora

    Fajnie że zapoznanie odbyło się bez problemów. Wnioskuję,że dziewczyny mieszkają u siebie i dają sobie radę.
×
×
  • Create New...