Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Margi

    Sfora Hektora

    Śliczna dziewczynka.Niech się zdrowo chowa.:loveu: Gratulacje.
  2. Sandra Twój Czubuś zrobił się ogromnym pieszczochem.Sam się pcha na kolana.Daje się przytulać.
  3. [quote name='Fides79']świetne zdjęcia:p [URL]http://i44.tinypic.com/300b95e.jpg[/URL] a coś się tak schowała za tą kurtyną wodną ?;)[/QUOTE] A bo nie ma na co patrzeć to lepiej się schować.:evil_lol:
  4. [IMG]http://i40.tinypic.com/2im51qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/hs9feu.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/do595j.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2j453me.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2vx25qp.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i44.tinypic.com/300b95e.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2yxi5ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2l890fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/5ev2vd.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2dr98up.jpg[/IMG]
  6. Zdjęć ciąg dalszy. [IMG]http://i43.tinypic.com/2namnvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20siti.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/345helu.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2mr8ged.jpg[/IMG] A teraz coś dla Sandry [IMG]http://i40.tinypic.com/dpu62s.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Pink']Tez zieje i to bez futra :evil_lol: u mnie jest 36 stopni w cieniu - normalnie palma nieziemska - och jak lubie :multi: tyle, ze paszczaki odmowily wlasnie pojscia na spacer - siknely tu i tam i spowrotem zalegly na tarasie pod parasolka ;)[/QUOTE] Ja się tam paszczakom nie dziwię.Sama bym zległa w ogródku pod parasolem.:evil_lol:
  8. [quote name='Saththa'] Ale ale Tys się w ogole nie chwaliła;) ze jedziesz się Magdowac;)[/QUOTE] Jak mi się uda to jeszcze pojadę we wrześniu. Ciąg dalszy nastąpi pewnie wieczorem.Zdjęć jest chyba z 500,więc coś tam jeszcze będzie można pooglądać.:lol:
  9. [IMG]http://i41.tinypic.com/8wbpko.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2py5387.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lo4sgp.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33vjg9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/foztxt.jpg[/IMG]
  10. Wrzucę parę zdjęć z pobytu u Tekli.Zdjęć jest dużo,ale będę wstawiać po kilka bo nie mam siły na więcej.Taka duchota u nas. [IMG]http://i39.tinypic.com/1zf75aw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/300dx74.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2zfn239.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/m73vhg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ri9ftd.jpg[/IMG]
  11. Margi

    Sfora Hektora

    Świetne zdjęcia.Widać,że macie wszyscy radochę z tego szkolenia.
  12. Cieszę się ogromnie ze Zgredkowego zadka,ale lepiej już nic nie mów.;)
  13. Gratulacje.:multi: Weszko możesz być dumna.:lol:
  14. [quote name='eria']Dumka poszyta i na antybiotyku, a ja na antybiotyku od jutra - tak mnie dziś skutecznie pogryzł i podrapał kot w pracy. Wspominałam już kiedyś ,że kocham te cudowne, miłe, przewidywalne stworzenia ? :roll: Musielibyście widzieć tą furię , dla tej kotki to była walka na śmierć i życie. Pogryzła dwie osoby (koleżanka ma łydkę podziurawioną), a dwie kolejne-mało brakowało. Mam całe lewe udo i prawą rękę w dziurach po kłach i szramach, jedno miejsce mocno spuchnięte i na bank jutro będzie ropa. [/QUOTE] Serdecznie współczuję.Koty gryzą bardzo dotkliwie. W mojej lecznicy zakładają kotom taki malutki kaganiec i kot nie ugryzie. Foty cudne.Ja nie wiem jak Ty je robisz.Musisz mieć dużo cierpliwości w tropieniu ptaszków. Uchwycić ptaka w locie to prawdziwa sztuka.
  15. Nijak się nie mogę połapać w tym wszystkim.:placz:Przecież do Wasi miał przyjechać chłopaczek i co z nim.Nie przyjedzie ?
  16. Wczoraj wróciłam z sanatorium u Magdy i powoli nadrabiam zaległości. Fajna ta Bryza,tylko strasznie bidniutka.Mam nadzieję,że u Malawaszki dojdzie do siebie.Już ma żywsze spojrzenie.
  17. Trzymamy :kciuki:.Będzie dobrze.
×
×
  • Create New...