Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Margi

    Sfora Hektora

    Fajnie,że są już prosiaczki.Pewnie jest ich więcej niż dwa,tylko Pigi nie chce pokazać.:lol:
  2. Jest tak gorąco,że chyba nikomu nie chce sie wychodzić z domu.Tylko by leżał pod wiatrakiem.To co tu się dziwić staruszkom. Waszko może Bryzeldę trochę zmoczyć wodą? We Wrocławiu ma być 36 stopni.:shake:
  3. Fajnie,że Fraszka pojechała do swojego domku. :multi: Mam nadzieję,że się dziewczyny nie ugotują w pociągu,bo strasznie gorąco.
  4. Mnie się też bardzo podoba.:loveu:
  5. Śliczne zdjęcia. Frodo przy dziewczynie zmężniał.:lol:
  6. normalnie zawału można dostać
  7. Wrocławska ekipa postara się o taką fotorelację.:lol:
  8. Margi

    Sfora Hektora

    Magda masz śliczną wnusię.:loveu: Kotecki też mi się podobają i jakie już duże.Jak widać na zdjęciu całkiem domowe.
  9. Tak,Eria już wcześniej pisała,że przyjadą do Wrocławia.:multi:
  10. Powiem cos mało popularnego.Moje psy jadły wszystko to co miałam czy też mam na talerzu i żaden nie miał ochoty na kupy.
  11. Obie jesteście niecierpliwe.Już Wam mówiłam,że jamnik załatwiał się w domu do 6 miesiąca a Figa sikała do roku. Jeszcze trochę ciepliwości i będzie dobrze. Figa je Boscha z jagnięciną i tam jest dla 10 kg 155g.
  12. Marako,ja chętnie bym się przyłączyła do wycieczki do Malawaszki.Jeżeli byłaby taka możliwość.
  13. Fajne zdjęcia.Śliczne chłopaki.:loveu: Fiksik rośnie na prawdziwego sznaucera.;)
  14. [quote name='zerduszko'] Ano tak. Fajnie było, foty masz?[/QUOTE] Było fajnie.Ja lubię te wystawy dlatego jeżdżę z przyjaciółką,która wystawia koty. Foty mam tylko jeszcze w aparacie.
  15. [quote name='zerduszko'] Margi, a Ty byłaś? Pamiętam, że pisałaś, że nie będziesz, bo jedziesz gdzieś?[/QUOTE] Byłam w Cieszynie na wystawie kotów przez dwa dni.
  16. Nudziło się chłopakowi.To na pewno jednorazowy wybryk.
  17. Zerduszko,byłaś z psiakami w niedzielę na zawodach?
  18. Nareszcie nadrobiłam zaległości. Tak jak pisała Wieso bratki są raczej zdrowe i suni nic się nie stanie. Biedna ta psia dziewczynka.Nie wiadomo jak jej pomóc.:shake:
  19. Cudne chłopaki a i ogonki trzymają fajnie.:loveu:
  20. Cudne kluseczki.Coraz fajniejsze.:loveu:
  21. Ile zdjęciów.:lol: W wannie faktycznie Feluś to taka sierotka,ale potem przeobraża się w pięknego psiaka.:loveu:
×
×
  • Create New...