-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Fajnie,że są już prosiaczki.Pewnie jest ich więcej niż dwa,tylko Pigi nie chce pokazać.:lol:
-
Jest tak gorąco,że chyba nikomu nie chce sie wychodzić z domu.Tylko by leżał pod wiatrakiem.To co tu się dziwić staruszkom. Waszko może Bryzeldę trochę zmoczyć wodą? We Wrocławiu ma być 36 stopni.:shake:
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajnie,że Fraszka pojechała do swojego domku. :multi: Mam nadzieję,że się dziewczyny nie ugotują w pociągu,bo strasznie gorąco. -
Mnie się też bardzo podoba.:loveu:
-
Śliczne zdjęcia. Frodo przy dziewczynie zmężniał.:lol:
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
normalnie zawału można dostać -
Wrocławska ekipa postara się o taką fotorelację.:lol:
-
Magda masz śliczną wnusię.:loveu: Kotecki też mi się podobają i jakie już duże.Jak widać na zdjęciu całkiem domowe.
-
Tak,Eria już wcześniej pisała,że przyjadą do Wrocławia.:multi:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ani na własne ani na cudze.;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Powiem cos mało popularnego.Moje psy jadły wszystko to co miałam czy też mam na talerzu i żaden nie miał ochoty na kupy. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Obie jesteście niecierpliwe.Już Wam mówiłam,że jamnik załatwiał się w domu do 6 miesiąca a Figa sikała do roku. Jeszcze trochę ciepliwości i będzie dobrze. Figa je Boscha z jagnięciną i tam jest dla 10 kg 155g. -
Marako,ja chętnie bym się przyłączyła do wycieczki do Malawaszki.Jeżeli byłaby taka możliwość.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajne zdjęcia.Śliczne chłopaki.:loveu: Fiksik rośnie na prawdziwego sznaucera.;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Ano tak. Fajnie było, foty masz?[/QUOTE] Było fajnie.Ja lubię te wystawy dlatego jeżdżę z przyjaciółką,która wystawia koty. Foty mam tylko jeszcze w aparacie. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Margi, a Ty byłaś? Pamiętam, że pisałaś, że nie będziesz, bo jedziesz gdzieś?[/QUOTE] Byłam w Cieszynie na wystawie kotów przez dwa dni. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nudziło się chłopakowi.To na pewno jednorazowy wybryk. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zerduszko,byłaś z psiakami w niedzielę na zawodach? -
Nareszcie nadrobiłam zaległości. Tak jak pisała Wieso bratki są raczej zdrowe i suni nic się nie stanie. Biedna ta psia dziewczynka.Nie wiadomo jak jej pomóc.:shake:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Cudne chłopaki a i ogonki trzymają fajnie.:loveu: -
Cudne kluseczki.Coraz fajniejsze.:loveu:
-
Ile zdjęciów.:lol: W wannie faktycznie Feluś to taka sierotka,ale potem przeobraża się w pięknego psiaka.:loveu: