Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Fajne foty.:lol: Bolcik :loveu: cudnie biega.
  2. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz_Slesin_2013/Oboacutezpoacute1420wiosek007.jpg[/url] cudny uśmiech Bolcika
  3. Dawaj,ja też chętnie pooglądam.
  4. Właśnie,właśnie.Dawaj foty.:lol:
  5. Dropsiku Zdrówka.:calus: Będzie dobrze.
  6. Orek pilnuj się.:kciuki: Ma być dobrze.
  7. Tak,Mordziasta była bardzo grzeczna.Jestem nią zachwycona.:lol:
  8. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images55.fotosik.pl/29/678ab5ad47158d33.jpg[/url] Teklunia :loveu:
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Czarny sznup to chyba od Klaudusi.Też mi się zapomniało jak się nazywa.
  10. Bolcik taki całkiem malutki to nie jest.:eviltong: Okropny słodziak,całuski rozdaje i lubi pieszczoty.:lol: Muszę pochwalić Zgredka.Ma fajną sierść i dupka ładnie zagojona.;)
  11. Margi

    Sfora Hektora

    Ale was tam dużo było. Wszystkie psiaki tak grzecznie wyglądają.:lol: Na pewno fajnie było.
  12. Vikunia jest rzeczywiście śliczna i ma szorstką,sznaucerową sierść.Fajnie,że udało się ją wykąpać.Jeszcze żeby sunia dała się ostrzyc to byłoby super. Mam nadzieję,że z dnia na dzień jej zdrowie będzie się poprawiać.
  13. Synuś Dirki zapewne.;)
  14. Oj tam się czepiacie.:razz: Tu jest fotorelacja,bo tu się zrodził pomysł zjazdu sznaucerowej mafii.:lol: To tak na koniec Malawaszka jest bardzo dobrą gospodynią.Wszystko było tak jak trzeba. Podziękowania należą się też jej TZ Jarkowi,który dyskretnie,cichutko panował nad wszystkim,posprzątał,ognisko przygotował.......
  15. Wiesz Marako coś delikatnie mówiła,że może we Wrocławiu.Zobaczymy. Nocleg we Wrocławiu będziecie miały,nawet jak by było u Malawaszki.
  16. Sandra jak Malawaszka się zgodzi to może w przyszłym roku się wszyscy spotkamy na II Zjeździe Sznaucerowej Mafii.
  17. Margi

    Sfora Hektora

    Czekajcie,pewnie Magda musi ochłonąć.
  18. [IMG]http://i44.tinypic.com/219aooo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/96j49i.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/fkqh4l.jpg[/IMG] No i koniec fotorelacji.
  19. [IMG]http://i41.tinypic.com/2mq1bht.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2upr506.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/263k6fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2nkmoh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/4ikbbn.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i42.tinypic.com/5y5i52.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9geoae.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/119yzhl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ivoap0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2q1xg74.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...