-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jak dziewczynka zniosła zabieg ? -
Biedne te dziewczyny u Marako.Trzymamy kciuki za zdrówko.:kciuki: Kanzuś tak trzymaj.:kciuki:
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki: -
[url]http://img811.imageshack.us/img811/930/ivv6.jpg[/url] kurcze faktycznie Zgredek,nawet wyraz pysia taki sam.:-(
-
Marako te wymioty takie fusowate nie są dobre bo to wygląda na jakieś krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego.Pod warunkiem,że to nie jedzenie.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja tam się nie dziwię,że Fix chciał dziabnąć jak się poczuł osaczony.Nie miał się gdzie schować i wybrał najlepsze rozwiązanie dla siebie.;) Fajne golaski.:loveu: -
[quote name='Saththa']Ja Ci mówię Wasiu, że... one wiedzą ze Ciebie trzeba szukac normalnie...[/QUOTE] To samo pomyślałam. Cudny okruszek.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/1383423215166Kopiowanie_zpsc2dffd44.jpg[/url] cudny ten słodziak A co to Tazzman ma kitkę na głowie? Facetowi taki numer zrobiłaś?:evil_lol: -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudna kruszynka :loveu:.Na pewno się rozkręci.:lol: -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I ja też.:lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Faktycznie kocince się poszczęściło.:lol: Wiedział gdzie zapukać,żeby mu domek znaleźli.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Marako,współczuję przezycia.Ja to pewnie bym spanikowała i biegała po lesie bez końca. Randka się kroi.:lol:
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super Zasiu.:multi:Oby tak dalej. -
[quote name='marako']A jak trafić na jej wątek?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248242-DZIUNIA-z-przytuliska-w-G-u-nas-w-BDT[/url]
-
Dumka cudnie skacze.Fajnie,że ją to bawi.:lol:
-
Biedna Vikunia.Jej pewnie trzeba zwiększyć dawkę leku lub zmienić go.Nie wiem jakie są możliwości u psiaków. Kurcze mam nadzieję,że wet coś wymyśli rozsądnego.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Cudna jest.:loveu: Może jej się śniadanko przejadło,chyba musisz zmienić menu poranne.:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bo Mordziasta to nobliwa starsza pani i jej nie wypada.;)