Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ruda jest niesamowita.Troszkę rozrusza tych emerytów.:lol: Bryzunia jest bardzo rozczulająca.:loveu:
  2. [quote name='wilczy zew']Jak byłyśmy z Mordziastą w mieście,to Kocyk otworzył drzwi do mojego pokoju i zezarł napoczęte opaklwanie suszonych pluce,ciastka na wagę i część takich pasków na nagrodki. Powiedziałam,że pojdzie do schroniska :angryy: :angryy:[/QUOTE] Zaraz do schroniska.:mad: Nudziło się chłopakowi.;)
  3. Aaaa, no to czekamy.
  4. a fota gdzie ?????????????
  5. Malawaszko,ja teraz pracuję w takich godzinach,że nie mogę ani rano ani wieczorem.W dodatku nigdy takiej wizyty nie robiłam.:shake:
  6. Pojeść to lubię ja :evil_lol: i to tradycyjny smalczyk.:lol: Jakoś te fasole mnie nie przekonały.Za dużo roboty.;)
  7. Ale łakomczuchy :eviltong: śmietanki im się zachciewa.:razz:
  8. Cudne zwierzaczki. :loveu:
  9. Cudniasta :loveu: i jaka już duża.:lol:
  10. Fajna sunia tylko nieokiełznana.:lol:
  11. Już nic nie mówcie,bo i tak ja jestem najszczuplejsza z was wszystkich.:diabloti::evil_lol:
  12. [quote name='malawaszka']hola hola bo teraz to już nikt do mnie nie zadzwoni never! ja NIE narzekałam!!! tylko sobie podśmic h u j k i urządzałam :modla: zadzwońcie i do mnie czasem[/QUOTE] Ok,masz to jak w banku.:evil_lol:
  13. [quote name='Pysia']O! Nic nie poradzę ze tylko Ty mnie rozumiesz bo inni znajomi to chyba uważaja że mam niepokolei w głowie ( o psy chodzi ;) ).[/QUOTE] Pysiu nie przejmuj się.Moi znajomi też tak uważają.:evil_lol:
  14. Zapowiada się całkiem dobrze.:lol: to teraz trzeba trzymać kciuki :kciuki:
  15. No właśnie,bo tu o gadulstwie a ma być o ważnej sprawie.:lol:
  16. Mnie się też podoba :lol:
  17. Aż się boję cieszyć. Ekspresowo.:lol:
  18. Pewnie zaraz idziecie na te konsultacje to trzymamy :kciuki:
  19. Zagląda,zagląda. Faktycznie się rozkręciła jak zjadła ładowarkę.:evil_lol:
  20. Rzeczywiście bardzo przykre.:-(
  21. Ciachaj go w styczniu,bo potem będzie Ci ciężko,a jak się mała urodzi to już całkiem głowy do tego nie będziesz miała. A tak na marginesie dlaczego Ty chodzisz tak późno spać.Masz być wyspana i maluszek też.;)
×
×
  • Create New...