-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Ruda jest niesamowita.Troszkę rozrusza tych emerytów.:lol: Bryzunia jest bardzo rozczulająca.:loveu:
-
[quote name='wilczy zew']Jak byłyśmy z Mordziastą w mieście,to Kocyk otworzył drzwi do mojego pokoju i zezarł napoczęte opaklwanie suszonych pluce,ciastka na wagę i część takich pasków na nagrodki. Powiedziałam,że pojdzie do schroniska :angryy: :angryy:[/QUOTE] Zaraz do schroniska.:mad: Nudziło się chłopakowi.;)
-
Aaaa, no to czekamy.
-
a fota gdzie ?????????????
-
Malawaszko,ja teraz pracuję w takich godzinach,że nie mogę ani rano ani wieczorem.W dodatku nigdy takiej wizyty nie robiłam.:shake:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pojeść to lubię ja :evil_lol: i to tradycyjny smalczyk.:lol: Jakoś te fasole mnie nie przekonały.Za dużo roboty.;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale łakomczuchy :eviltong: śmietanki im się zachciewa.:razz: -
Cudne zwierzaczki. :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Cudniasta :loveu: i jaka już duża.:lol: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Fajna sunia tylko nieokiełznana.:lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Już nic nie mówcie,bo i tak ja jestem najszczuplejsza z was wszystkich.:diabloti::evil_lol: -
[quote name='malawaszka']hola hola bo teraz to już nikt do mnie nie zadzwoni never! ja NIE narzekałam!!! tylko sobie podśmic h u j k i urządzałam :modla: zadzwońcie i do mnie czasem[/QUOTE] Ok,masz to jak w banku.:evil_lol:
-
Niom :lol:
-
[quote name='Pysia']O! Nic nie poradzę ze tylko Ty mnie rozumiesz bo inni znajomi to chyba uważaja że mam niepokolei w głowie ( o psy chodzi ;) ).[/QUOTE] Pysiu nie przejmuj się.Moi znajomi też tak uważają.:evil_lol:
-
Zapowiada się całkiem dobrze.:lol: to teraz trzeba trzymać kciuki :kciuki:
-
No właśnie,bo tu o gadulstwie a ma być o ważnej sprawie.:lol:
-
Mnie się też podoba :lol:
-
Aż się boję cieszyć. Ekspresowo.:lol:
-
Pewnie zaraz idziecie na te konsultacje to trzymamy :kciuki:
-
Zagląda,zagląda. Faktycznie się rozkręciła jak zjadła ładowarkę.:evil_lol:
-
Rzeczywiście bardzo przykre.:-(
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ciachaj go w styczniu,bo potem będzie Ci ciężko,a jak się mała urodzi to już całkiem głowy do tego nie będziesz miała. A tak na marginesie dlaczego Ty chodzisz tak późno spać.Masz być wyspana i maluszek też.;)