Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. To zrób sobie fotę,bo potem będziesz żałować.;)
  2. O mamusiu jaka bidulka,ale klatkę ma fajną. Czy ta nasza choreńka w tym stanie siusia?
  3. Bolcik cudnie się śmieje.:loveu:Pasują z Liką do siebie i fajnie się bawią. Kawaler do wzięcia z Bolcika wyrósł.:eviltong:
  4. Monia a jak byś jej wsadziła w pupę taki czopek glicerynowy dla dzieci.Czopek pewnie nic by nie zwojował ale może by troszkę podrażnił i wywołał odruch.Może wtedy coś by się ruszyło.
  5. Biedne jesteście obie.Nie wiem ile czasu powinno upłynąć po podaniu parafiny,ale może zaraz ją ruszy. :calus:
  6. To pyszczydło ma urocze.:loveu:
  7. No to 100 psich lat dla Bolcika :tort: Zerce nie denerwuj się.Zamknij chłopaków w jakiejś komórce i będzie spokój.
  8. Ja tam się nie znam na wychowaniu klatkowym,ale dla mnie to troszkę ciasno.
  9. Zdecydowanie gorzej niż z dzieckiem.:shake: Monika nie wiń się,bo po prostu nie jesteś w stanie jej pilnować 24godziny. Trzymamy kciuki,żeby było lepiej :kciuki:
  10. My też kcemy zobaczyć.
  11. [quote name='wilczy zew']To pokazałam :lol:[/QUOTE] Gdzie,bom chyba ślepa.
  12. Moja Figa już dostała hydroksyzynę na konto sylwestra.Mamy podawać 3 x po 1 a w sylwestra 3 x 1,5 tabletki.
  13. Monia pisała o leku dla Furki. Hydroxyzyna jest ludzkim lekiem na spokojność a nie psychotropem.Jak jest zbyt mała dawka to reakcja może być inna niż sobie tego życzymy.
  14. O matko.Aniu trzymajcie się :glaszcze: Aż mi łzy poleciały.
  15. A na moją Figę i owszem.Brała psychotrop 2 miesiące i bardzo się wyciszyła,uspokoiła.Co nie znaczy,że się pozbyła ADHD :evil_lol:
  16. Byłoby fajnie gdyby ten olbrzymek z Piły tej pani się spodobał.Mnie się też wydaje,że to dzieciak i do tego tak słodko wygląda.
×
×
  • Create New...