-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To zrób sobie fotę,bo potem będziesz żałować.;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O mamusiu jaka bidulka,ale klatkę ma fajną. Czy ta nasza choreńka w tym stanie siusia?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bolcik cudnie się śmieje.:loveu:Pasują z Liką do siebie i fajnie się bawią. Kawaler do wzięcia z Bolcika wyrósł.:eviltong: -
Tyle się dzieje,że dzisiaj nie nadążam. Śliczna ta Bajeczka,stworzona do kanapy.:loveu:
-
Najgorsze to chyba macie już za sobą.Teraz obie musicie odpocząć.Będzie dobrze.:kciuki:
-
Monia a jak byś jej wsadziła w pupę taki czopek glicerynowy dla dzieci.Czopek pewnie nic by nie zwojował ale może by troszkę podrażnił i wywołał odruch.Może wtedy coś by się ruszyło.
-
Biedne jesteście obie.Nie wiem ile czasu powinno upłynąć po podaniu parafiny,ale może zaraz ją ruszy. :calus:
-
To pyszczydło ma urocze.:loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No to 100 psich lat dla Bolcika :tort: Zerce nie denerwuj się.Zamknij chłopaków w jakiejś komórce i będzie spokój. -
Ja tam się nie znam na wychowaniu klatkowym,ale dla mnie to troszkę ciasno.
-
Zdecydowanie gorzej niż z dzieckiem.:shake: Monika nie wiń się,bo po prostu nie jesteś w stanie jej pilnować 24godziny. Trzymamy kciuki,żeby było lepiej :kciuki:
-
My też kcemy zobaczyć.
-
[quote name='wilczy zew']To pokazałam :lol:[/QUOTE] Gdzie,bom chyba ślepa.
-
Moja Figa już dostała hydroksyzynę na konto sylwestra.Mamy podawać 3 x po 1 a w sylwestra 3 x 1,5 tabletki.
-
Monia pisała o leku dla Furki. Hydroxyzyna jest ludzkim lekiem na spokojność a nie psychotropem.Jak jest zbyt mała dawka to reakcja może być inna niż sobie tego życzymy.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
O matko.Aniu trzymajcie się :glaszcze: Aż mi łzy poleciały. -
A na moją Figę i owszem.Brała psychotrop 2 miesiące i bardzo się wyciszyła,uspokoiła.Co nie znaczy,że się pozbyła ADHD :evil_lol:
-
Byłoby fajnie gdyby ten olbrzymek z Piły tej pani się spodobał.Mnie się też wydaje,że to dzieciak i do tego tak słodko wygląda.
-
[url]http://schronisko.in/164713/[/url] jest jeszcze taki,chyba najbardziej sznupkowaty.