-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Właśnie nie chciałam o tym pisać,ale kiedyś na wrocławskim wątku była dyskusja na tema złotych spanieli.Wynikało z niej że są trudne,charakterne i często gryzą. Mam nadzieję,że tego waszego to nie dotyczy tylko chwilowo spanielek sprawdza kto tu rządzi.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja nie owijam tych krzewów. Perukowca nie mam,ale też mi się wydaje,że było za długo ciepło i teraz przymroziło.Do wiosny listki spadną.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Marako to super,że nie ma zmian nowotworowych bo od samego początku bałam się tego. Byłam w tym lumpeksie i też mi się coś tam trafiło do kupienia.Faktycznie fajny jest. -
Ala jak pączek w maśle.:loveu:Śliczna dziewczynka,jeszcze troszkę i kury będzie ganiać.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzio zbieraj się do kupy i zdrowiej bidaku. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Na trzustkę po przebytym zapaleniu całe życie trzeba uważać..;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Rozczulające te Twoje chłopaki.:loveu: Tazzio przy tej trzustce jest delikatny.Niech szybko zdrowieje. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Znam,ale też dopiero kupił,więc jeszcze nic o nim nie wie.Tylko tyle,że jest niezbyt drogi. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To sobie kup Zelmera.przynajmniej części są produkowane w Polsce i niedrogi. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Większość piekarników ma teraz taką śliską w dotyku powłokę i wydaje się że będzie dobrze się myła. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tydzień temu kupiłam piekarnik Elektroluxa,ale jeszcze nie wiem jak się będzie sprawował.Czekam na stolarza. Do tej pory miałam Amicę.Przez 14 lat zepsuł się 3 razy ( 2x spalona grzałka 1 raz poszło jakies zabezpieczenie ). -
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-XvDE-QNoeu0/Uo8AihLmRcI/AAAAAAAAFLQ/fwu7F9NLx60/w640-h397-no/DSC_0094.JPG[/url] urokliwe te oczy :lol:
-
[quote name='malawaszka']nie jeszcze, ale czeka go to już niebawem :D kurde mol jaki pech mówię Wam! przyjechała dziś z Warszawy Donna po tą starszą suczkę sznupkowatą z Chorzowa - odebrałam Ją zz dworca i pojechałyśmy do schroniska i już miałyśmy ją brać, a w biurze spotkałyśmy .... właścicielki :mdleje: wszystko byłoby super bo pies się ucieszył jak to pies - ucieszy się zawsze choćby nie wiem jaki był właściciel... cholera bardzo mi źle że ją zabrały... mówiły, że do schroniska zabrała ją od nich straż miejska albo pożarna, ale pewnie miejska... panie wyglądały dość... nieciekawie, pies zaniedbany był na pewno nie po dwóch tygodniach w schronisku tylko już taka trafiła, na nasze wywody, że o nią trzeba dbać panie patrzyły jak na kosmitów i w ogóle strasznie się dziwiły że Donna chciała adoptować starego psa... no i będzie żyła dalej w jakiejś melinie kurde... zostawiłam im kartkę z moim numerem telefonu że w razie jakby co to żeby zadzwoniła... ale wielkich nadziei nie mam... jedynie dobrze, że sunia się ucieszyła naprawdę ja ich widok, bo nam pokazywała ząbki ze strachu. ale kicha...[/QUOTE] Faktycznie pech.Starowinka napewno miałaby lepsze życie.:shake:
-
[url]http://img51.imageshack.us/img51/4159/j2im.jpg[/url] Ha ha ha moja Figa tez tak siedzi ze mną na fotelu. [url]http://img823.imageshack.us/img823/5331/4aa6.jpg[/url] ja myślę,że jak się go doprowadzi do porządku z fryzurą to będzie całkiem miły staruszek
-
[quote name='malawaszka']moja siostra własnie adoptowała spaniela z Olkusza :eek2: ha ha ha spaniela tu jeszcze nie było c'nie? psiak fajny, młody, łagodny i zgodny póki co i niech mu tak zostanie bo będzie beznadzieja... moja maszynka właśnie poległa na uszach na ktorych pies miał wielkie filcowe dzwony... a to pies oddany z domu :shock: nie wiem jak ktoś mógł z nim w domu żyć i nic z tym nie zrobić...[/QUOTE] A jak to szwagier zniesie,bo jego zdaje się psy nie specjalnie kochają.:eviltong:
-
[quote name='Pysia']Posłuchaj. A wet nie mówił o możliwosci nawadniania podskórnie? To dobra alternatywa jak żyły są wymęczone. I można to zrobić samemu w domu.[/QUOTE] Może Grace dostaje jakieś leki z tą kroplówką np antybiotyk,leki leczące żołądek. Trzymajcie się dziewczyny.
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Maluśka jest rozpieszczana na maxa.:loveu:Fajnie. -
Po co Ci joga spacer z Viki wystarczy.;) Viki robi postępy przecież niedawno kilku kroków nie chciała zrobić.Tylko się cieszyć.
-
Marako dużo przeszłyście obie,ale wierzę,że Grace to silna sunia i wyjdzie na prostą.Trzymamy kciuki dalej :kciuki:.
-
[quote name='natija']to jakas masakra wolno tak rozkladac trutki po parkach:crazyeye:[/QUOTE] Niestety policja nigdy nie może złapać tego podkładającego trutki.