Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='wilczy zew'] Kocyk dostał smycz![/QUOTE] Znaczy łańcuch.:razz:
  2. Królewna na środeczku.:loveu:.Każdy na swoim kocyczku.:lol:.Fajnie wyglądają.
  3. To Mordziasta będzie elegantką.;)
  4. Kapitalnie szaleją dwa szatany.:lol:
  5. Zadomowiła się maleńka.:loveu:Fajnie.
  6. No to może jednak byś ciachnęła ,żeby nie płacić alimentów.:eviltong:
  7. Vikunia coraz fajniej wygląda.:loveu: Brzuszek to ma całkiem spory.;) Trzymamy za najbliższe dni i noce.:kciuki:
  8. Rudzielec akrobata.:loveu: Fajnie się bawi z dziewczynkami. Ale zryte to poletko.:shake:
  9. No właśnie na tym bazarku zakupiłam 3 słoiczki.;)
  10. [quote name='malawaszka']to pewnie jakieś chore były :lol:[/QUOTE] O to to,napewno chore były.:evil_lol:
  11. Jejku jak rozpaczliwie wygląda Bolcik w tej klatce.
  12. Moim zdaniem to ona zrobiła super postępy. :Cool!: Przecież to tylko 3 dni.Nie da się tak ekspresowo wszystkiego nadrobić.
  13. Ruda jest niesamowita.Wulkan energii.:loveu: Dobrze,że trafiła do Ciebie,bo może się wyszaleć.Domek to musi być mocno aktywny.
  14. Ogromnie się cieszymy,że Kajci lepiej.:multi:
  15. Gratulacje z powodu pierwszego roczku :klacz: i czekamy na następne opowieści.
  16. Oglądałam filmiki o wałkonieniu się i mój syn przyleciał z drugiego pokoju żeby zobaczyć co to za odgłosy są.:evil_lol: Przyrodnicze TV rewelacyjne,chociaż Lizka tak wygląda jakby chciała chomiczka zjeść.;) Jaki piekarnik kupiłaś?
  17. Fixiu jest ciepłolubnym pieszczoszkiem :loveu:
  18. Jak minęła nocka dziewczynce ?
  19. Jestem u nowej dziewczynki.:loveu: Fajna,w domowych pieleszach zupełnie inaczej się prezentuje.:lol:
  20. Kajciu trzymam kciuki za poprawę zdrówka.:kciuki:
  21. Marako myśmy sadzili kilka razy morele i też nigdy nie prztrwały.Chyba zbyt delikatne są.
×
×
  • Create New...