Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer001.jpg[/url] Lizka w plecaczku świetna.:lol: Mój ulubieniec robi się sznaucerowy:bez piłecznki nie ma zabawy:lol:
  2. [quote name='zerduszko']A gdzie była o tym mowa? Przegapiłam.[/QUOTE] Dużo,dużo wcześniej i pewnie czytałaś tylko Ci się zapomniało.
  3. Sandra masz raczej dyskopatię (wysunięcie krążka między kręgami ),dysplazja jest najczęściej w stawach biodrowych. W środku miednicy od tyłu są dwa stawy krzyżowo-biodrowe po obu stronach kości krzyżowej. Nie myśl o tym,że boli i zbieraj się do życia.
  4. Miejmy nadzieję,że to jakieś chwilowe.:kciuki:
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Wydaje mi się,że Ala bardzo urosła i widzę,że moja ulubiona koteczka ją mocno pilnuje.:lol: Prosięta faktycznie robią się gabarytowe.
  6. Cudny szalejący Bolcik.:loveu:Chyba troszkę ciałka zaczyna nabierać.Przynajmniej na zdjęciach.:lol:
  7. [quote name='ulana']Margi ty chyba źle sypiasz i chcesz mieć towarzystwo... [/QUOTE] Zaczynam się bać :razz:
  8. Zima się zbliża to wrócił lub wróciła ;)
  9. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-BLjIFaYJgS4/UmauQI_g-sI/AAAAAAAAFAc/OD71vLLgCPY/w640-h468-no/DSCN8236.JPG[/url] Felutek nawet zainteresowany książeczką. Anulka fajnie wyrosła.Śliczna dziewczynka.:lol:
  10. Ulana w śliniankach mogą się zrobić kamienie.
  11. Margi

    Sfora Hektora

    To bardzo przykre.:-(
  12. Piękne te Twoje nochalki i duży i mały.:loveu: A kepiszu nie zazdroszczę.
  13. Kojec będzie bardzo fajny.Psiaki będą miały więcej ruchu. Zgredek jaki zarośnięty,taki cały puchaty.;) Vikunia fajna na tych zdjęciach.:loveu:
  14. Ty Mordziastej nie podkręcaj,bo to bardzo fajna sunia.
  15. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l56_zps1f1bdb09.jpg[/url] wygląda jak najeżony jeżyk.:lol:
  16. Jaki wątły :evil_lol: powiedziałabym,że akuratny. Fajne te psiaki.
  17. [quote name='Saththa']To pokażesz ją?:)[/QUOTE] Tak,tak,tak Uwielbiam ją oglądać.:lol:
×
×
  • Create New...