Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Zdjęcia do kartoteki śliczne, Ja bym też wolała mniej dziamgającego psa,ale cóż zrobić.;)
  2. To będziemy trzymać kciuki.:kciuki:
  3. [quote name='WATACHA']He,he, he wszystkie wstawiacie to samo foto ;) [URL="http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/I Zlot Sznaucerowej Mafii/DSC_7491.jpg"]http://i1173.photobucket.com/albums/...i/DSC_7491.jpg[/URL] [/QUOTE] Bo to zdjęcie inauguracyjne.;)
  4. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-w4DLceL4sYc/UhyXIeK_HfI/AAAAAAAAE4E/1xAP6nKUS3E/w640-h480-no/DSCN7548.JPG[/url] czyżby kuło a łapki ? Anulka jest coraz fajniejsza.:Pomaga mamie robić porządki.;)
  5. No proszę jakie fajne zdjęcia.Teraz przynajmniej wiemy,że Mordziasta zamek zwiedziła.;)
  6. Fajny pies.Może będzie miał szczęście i znajdzie się dla niego domek. Mnie się wydaje,że on jest raczej młodszy niż starszy a zęby ma starte bo chciał się wyrwać z niewoli.
  7. Uwielbiam te czarne nochalki.:loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/URL] fana ta broda sznaucerkowa.;) No i kubek fajowy.
  8. Eria jak zawsze zrobiła piękną sesję fotograficzną,ą maluchy cudniaste są.
  9. Cudne są te maluchy.:loveu:
  10. Moim zdaniem to jest duży postęp u Vikuni.Przecież ona na nic nie reagowała. Idzie ku dobremu.:kciuki:
  11. Margi

    Sfora Hektora

    Prosięta są urocze.:lol:
  12. Potwierdzam,Tekla tylko dobrze mówi o Dumie i dlatego bardzo się cieszę,że ją poznam we Wrocławiu.:lol:
  13. Margi

    Sfora Hektora

    Superowe to szkolenie. Nikuś jak zwykle stanął na wysokości zadania.:loveu: Ja też uważam,że Shark ma garba,ale powinien go zgubić przy nabraniu ciałka. Magda,kiedy Ty jedziesz na szkolenie w tym wrześniu?
  14. Może Vikuni zaczynają się cofać pewne pourazowe zmiany i teraz będzie coraz lepiej.:lol: Tak trzeba myśleć.Pozytywnie.:kciuki:
  15. Zaproś,zaproś.Portreciki są na prawdę śliczne.:lol:
  16. Zerduszko przesadza.Bolcik jest grzeczny jak na szczeniaka i taki do pieszczenia.Fakt jest drobniutki,ale tak jak mówisz jeszcze nabierze ciałka.
  17. Najpiękniejsze portrety Sandra zostawiła na koniec.Cudne :loveu::loveu:
  18. Cudna dziewczynka :loveu:.Pycholek ma już uśmiechnięty.
  19. Fajna sesja fotograficzna. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7006_zps87721547.jpg[/url] mały szaleniec :loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7035_zpsfb7d523f.jpg[/url] jakiś poważny Tazzio :loveu:
×
×
  • Create New...