-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia do kartoteki śliczne, Ja bym też wolała mniej dziamgającego psa,ale cóż zrobić.;) -
To będziemy trzymać kciuki.:kciuki:
-
[quote name='WATACHA']He,he, he wszystkie wstawiacie to samo foto ;) [URL="http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/I Zlot Sznaucerowej Mafii/DSC_7491.jpg"]http://i1173.photobucket.com/albums/...i/DSC_7491.jpg[/URL] [/QUOTE] Bo to zdjęcie inauguracyjne.;)
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-w4DLceL4sYc/UhyXIeK_HfI/AAAAAAAAE4E/1xAP6nKUS3E/w640-h480-no/DSCN7548.JPG[/url] czyżby kuło a łapki ? Anulka jest coraz fajniejsza.:Pomaga mamie robić porządki.;)
-
No proszę jakie fajne zdjęcia.Teraz przynajmniej wiemy,że Mordziasta zamek zwiedziła.;)
-
Fajny pies.Może będzie miał szczęście i znajdzie się dla niego domek. Mnie się wydaje,że on jest raczej młodszy niż starszy a zęby ma starte bo chciał się wyrwać z niewoli.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Uwielbiam te czarne nochalki.:loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/1186143_681618321866070_706914892_n.jpg[/URL] fana ta broda sznaucerkowa.;) No i kubek fajowy. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Psiaki miały fajną wycieczkę.Sama bym chętnie zamoczyła stópki.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Eria jak zawsze zrobiła piękną sesję fotograficzną,ą maluchy cudniaste są.
-
Cudne są te maluchy.:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :BIG: :tort: :beerchug:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moim zdaniem to jest duży postęp u Vikuni.Przecież ona na nic nie reagowała. Idzie ku dobremu.:kciuki:
-
Potwierdzam,Tekla tylko dobrze mówi o Dumie i dlatego bardzo się cieszę,że ją poznam we Wrocławiu.:lol:
-
Superowe to szkolenie. Nikuś jak zwykle stanął na wysokości zadania.:loveu: Ja też uważam,że Shark ma garba,ale powinien go zgubić przy nabraniu ciałka. Magda,kiedy Ty jedziesz na szkolenie w tym wrześniu?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Figa się sypie jak jest zarośnięta i w tedy idzie do strzyżenia.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Może Vikuni zaczynają się cofać pewne pourazowe zmiany i teraz będzie coraz lepiej.:lol: Tak trzeba myśleć.Pozytywnie.:kciuki:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zaproś,zaproś.Portreciki są na prawdę śliczne.:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zerduszko przesadza.Bolcik jest grzeczny jak na szczeniaka i taki do pieszczenia.Fakt jest drobniutki,ale tak jak mówisz jeszcze nabierze ciałka. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Najpiękniejsze portrety Sandra zostawiła na koniec.Cudne :loveu::loveu: -
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudna dziewczynka :loveu:.Pycholek ma już uśmiechnięty. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajna sesja fotograficzna. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7006_zps87721547.jpg[/url] mały szaleniec :loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7035_zpsfb7d523f.jpg[/url] jakiś poważny Tazzio :loveu: