Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Hahaha moja Figa też tak sępi marchewkę ale ja pod stół nie wchodzę.Nawet dla towarzystwa.:eviltong:
  2. Są,moja Figa najczęściej szczeka jak się bawi z kotami.:lol:
  3. [quote name='AnkaG']Ja na rączki się dała zabrać Piździa :)[/QUOTE] I w dodatku jak jej dobrze.:lol:
  4. A co zrobiłaś zamach na Mordziastą.?
  5. Pola to kudłata suczka z Wrocławia.Jej właściciel to znajomy moich rodziców. Zerduszko,Ty i Lizka musicie być naprawdę dobre,bo oni biegają już jakiś czas i dość dużo trenują.Mają osiągnięcia.
  6. To wszystkiego najlepszego dla psiego solenizanta.:BIG::tort: Faktycznie strasznie już dorosły.:eviltong:
  7. Antałeczku :loveu: gratulacje dla was obu. Po zdjęciu widać,że się rozwijasz prawidłowo.Tylko już nie biegaj.;) Świetna ta fotka Lizki.
  8. Cudne jest to małe ADHD.:loveu:
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Kawał dobrej roboty zrobiliście. :klacz: Teraz chyba jest przestrzenniej. Czyżby to moja ulubiona koteczka wskakuje do wózka? Może Ala będzie taką kocią mamą jak urośnie.
  10. Margi

    Sfora Hektora

    Nie wiem czy Czorcik znaczy,ale to osobisty kot Moni.
  11. Cieszę się,że jeszcze nie wszystko stracone i można jeszcze coś zdziałać. Pomalutku i będzie coraz lepiej.Tego życzę Vikuni.:loveu:
  12. raczej coś w rodzaju ranigastu.Lakcid przywraca florę bakteryjną w jelitkach. Encorton to steryd a przy dłuższym stosowaniu u ludzi może dojść do krwawienia z przewodu pokarmowego.Nie wiem jak to wygląda u zwierzaczków.Najlepiej zapytaj weterynarza,bo może u Viki będzie krótko stosowany.
  13. Waszko jak weterynarz zaleci dłuższe stosowanie encortonu to zapytaj o osłonę na żołądek.Bo u ludzi w większości przypadków tak się stosuje.
  14. Moim zdaniem zmiany pourazowe się nie cofną.Trzeba wyleczyć to zapalenie opon.Wydaje mi się,że pobierać płynu to nie ma co ponieważ to trzeba ukłuć kręgosłup a mała już dość wycierpiała.Tak czy siak trzeba porządny antybiotyk. Mam nadzieję,że Vikunia będzie dalej robić postępy.Tak jak mówicie inne części mózgu mogą przejąć funkcje. Natomiast może zostać padaczka,ale z czasem ataki mogą być coraz słabsze. Biedna Vikunia, straszne jest to co ona przeżyła.
  15. Może to nie przypadek,że tak się ułożyło z tymi datami? Cudne są obie. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l7_zpsc8db2036.jpg[/url] mała jest niezłym rozrabiakiem.
  16. Super,dziewczynka nie lubi mocnych wrażeń.:lol: Dobrze,że wróciła do normy,bo bałam się,że się cofnie psychicznie.
  17. Rozpuszczaj ją bo jest śliczna.:loveu: Małej łatwiej się nauczyć się czystości,bo ma wzór doskonałości w starszej i macie bliżej do trawinika niż np ja na 2 piętrze.
  18. Tylko Fix jest chyba troszkę większy niż białe sznaucerki.:eviltong: We Wrocławiu mało było olbrzymów aż byłam zaskoczona.
  19. Z Felutka fajny golasek.:lol:
×
×
  • Create New...