-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Hahaha moja Figa też tak sępi marchewkę ale ja pod stół nie wchodzę.Nawet dla towarzystwa.:eviltong:
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Są,moja Figa najczęściej szczeka jak się bawi z kotami.:lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Ja na rączki się dała zabrać Piździa :)[/QUOTE] I w dodatku jak jej dobrze.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie morduj,ale dupsko zlej.:shake: -
A co zrobiłaś zamach na Mordziastą.?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pola to kudłata suczka z Wrocławia.Jej właściciel to znajomy moich rodziców. Zerduszko,Ty i Lizka musicie być naprawdę dobre,bo oni biegają już jakiś czas i dość dużo trenują.Mają osiągnięcia. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gratulacje dziewczyny.:multi: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To wszystkiego najlepszego dla psiego solenizanta.:BIG::tort: Faktycznie strasznie już dorosły.:eviltong: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Coś nie masz szczęścia do sasanek.:shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Antałeczku :loveu: gratulacje dla was obu. Po zdjęciu widać,że się rozwijasz prawidłowo.Tylko już nie biegaj.;) Świetna ta fotka Lizki. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Cudne jest to małe ADHD.:loveu: -
Kawał dobrej roboty zrobiliście. :klacz: Teraz chyba jest przestrzenniej. Czyżby to moja ulubiona koteczka wskakuje do wózka? Może Ala będzie taką kocią mamą jak urośnie.
-
Nie wiem czy Czorcik znaczy,ale to osobisty kot Moni.
-
Cieszę się,że jeszcze nie wszystko stracone i można jeszcze coś zdziałać. Pomalutku i będzie coraz lepiej.Tego życzę Vikuni.:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
:kciuki::kciuki::kciuki: -
raczej coś w rodzaju ranigastu.Lakcid przywraca florę bakteryjną w jelitkach. Encorton to steryd a przy dłuższym stosowaniu u ludzi może dojść do krwawienia z przewodu pokarmowego.Nie wiem jak to wygląda u zwierzaczków.Najlepiej zapytaj weterynarza,bo może u Viki będzie krótko stosowany.
-
Waszko jak weterynarz zaleci dłuższe stosowanie encortonu to zapytaj o osłonę na żołądek.Bo u ludzi w większości przypadków tak się stosuje.
-
Moim zdaniem zmiany pourazowe się nie cofną.Trzeba wyleczyć to zapalenie opon.Wydaje mi się,że pobierać płynu to nie ma co ponieważ to trzeba ukłuć kręgosłup a mała już dość wycierpiała.Tak czy siak trzeba porządny antybiotyk. Mam nadzieję,że Vikunia będzie dalej robić postępy.Tak jak mówicie inne części mózgu mogą przejąć funkcje. Natomiast może zostać padaczka,ale z czasem ataki mogą być coraz słabsze. Biedna Vikunia, straszne jest to co ona przeżyła.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Może to nie przypadek,że tak się ułożyło z tymi datami? Cudne są obie. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l7_zpsc8db2036.jpg[/url] mała jest niezłym rozrabiakiem. -
Super,dziewczynka nie lubi mocnych wrażeń.:lol: Dobrze,że wróciła do normy,bo bałam się,że się cofnie psychicznie.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Rozpuszczaj ją bo jest śliczna.:loveu: Małej łatwiej się nauczyć się czystości,bo ma wzór doskonałości w starszej i macie bliżej do trawinika niż np ja na 2 piętrze. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tylko Fix jest chyba troszkę większy niż białe sznaucerki.:eviltong: We Wrocławiu mało było olbrzymów aż byłam zaskoczona. -
Z Felutka fajny golasek.:lol: