Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Jak dziewczynka zniosła zabieg ?
  2. Trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. [url]http://img811.imageshack.us/img811/930/ivv6.jpg[/url] kurcze faktycznie Zgredek,nawet wyraz pysia taki sam.:-(
  4. Marako te wymioty takie fusowate nie są dobre bo to wygląda na jakieś krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego.Pod warunkiem,że to nie jedzenie.
  5. Ja tam się nie dziwię,że Fix chciał dziabnąć jak się poczuł osaczony.Nie miał się gdzie schować i wybrał najlepsze rozwiązanie dla siebie.;) Fajne golaski.:loveu:
  6. [quote name='Saththa']Ja Ci mówię Wasiu, że... one wiedzą ze Ciebie trzeba szukac normalnie...[/QUOTE] To samo pomyślałam. Cudny okruszek.
  7. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/1383423215166Kopiowanie_zpsc2dffd44.jpg[/url] cudny ten słodziak A co to Tazzman ma kitkę na głowie? Facetowi taki numer zrobiłaś?:evil_lol:
  8. Cudna kruszynka :loveu:.Na pewno się rozkręci.:lol:
  9. Faktycznie kocince się poszczęściło.:lol: Wiedział gdzie zapukać,żeby mu domek znaleźli.
  10. Marako,współczuję przezycia.Ja to pewnie bym spanikowała i biegała po lesie bez końca. Randka się kroi.:lol:
  11. Super Zasiu.:multi:Oby tak dalej.
  12. [quote name='marako']A jak trafić na jej wątek?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248242-DZIUNIA-z-przytuliska-w-G-u-nas-w-BDT[/url]
  13. Dumka cudnie skacze.Fajnie,że ją to bawi.:lol:
  14. Biedna Vikunia.Jej pewnie trzeba zwiększyć dawkę leku lub zmienić go.Nie wiem jakie są możliwości u psiaków. Kurcze mam nadzieję,że wet coś wymyśli rozsądnego.
  15. Cudna jest.:loveu: Może jej się śniadanko przejadło,chyba musisz zmienić menu poranne.:lol:
  16. Bo Mordziasta to nobliwa starsza pani i jej nie wypada.;)
×
×
  • Create New...