Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='natija']czytalam na fejsie,ze we Wroclawiu gdzies trudki sa....mam nadzieje,ze to nie prawda,ale w razie czego uwazajcie...[/QUOTE] Te trutki niestety pojawiają się we Wrocławiu co jakiś czas.Najczęściej w parkach. Marako i Grace mieszkają pod Wrocławiem.
  2. Biedna Grace jednak ma mocny organizm.Tyle dni z perforacją.to naprawdę cud.Dobrze że zdążyli z tą operacją.Teraz to już musi być dobrze.Trzymamy :kciuki:
  3. Margi

    Sfora Hektora

    Fajnie wyglądają Dona i Ala.Widać,że psina ma będzie miała cierpliwość do maleństwa.:lol:
  4. Ale masz bigos.Mam nadzieję,że chłopakom szybko przejdzie.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Biedne te psiaki nic tylko molestowane przez Alę. :evil_lol::loveu:
  6. No to 100 psich lat dla Fixa. :BIG:
  7. Ależ się słodko przytula do Zmorki.:loveu:
  8. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-hUdVgrDKh_4/UoICRloSe8I/AAAAAAAAFJU/UJUQK9Ywzic/s640/P1130890.png[/url] cudne to zdjęcie. Fajnie,że Dumka taka delikatna do dzieci.:lol:
  9. Malawaszko coś za dobrze karmisz to swoje towarzystwo,bo Bryzelda też coś taka pulchniutka. Fajna babcia.:loveu:
  10. Trzeba przyznać,że Vikunia naprawdę zrobiła postępy.:loveu: Powolutku i będzie coraz lepiej.:lol:
  11. Piękna ta słoneczna jesień a Zibi razem z nią.:lol:
  12. Cudny mały rozrabiak.:loveu:
  13. Wiem,znam Trwałą,Gdybyś potrzebowała jakiegokolwiek wsparcia to wiesz,że to jest rzut beretem ode mnie.
  14. Mój Boże biedna Grace.Trzymajcie się jakoś. Marako gdyby była taka potrzeba to na ul.Metalowców jest jutro czynne od 12 do 20 .Będzie mądra lekarka,która leczy moje towarzystwo.Mają dobry sprzęt,usg ...
  15. Babcia Zmorka ma dużo cierpliwości do tej małej rozrabiary.:lol:
  16. Gratulacje.Mała fajny start wystawowy miała.:klacz: Łapinki ma fajne i już duża dziewczynka z niej.:lol:
  17. Ojejku,ale się zadziało.Mam nadzieję,że leki zadziałają i z Grace będzie coraz lepiej .:kciuki:
  18. Chwali się,tylko tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230705-Waszkowe-sznupy-Furia-Viki-Bryza-a-PUNIA-BATUMI-BELLA-Sajan-Figa-Fender-w-DS?p=21518438#post21518438[/url]
×
×
  • Create New...