-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[quote name='natija']czytalam na fejsie,ze we Wroclawiu gdzies trudki sa....mam nadzieje,ze to nie prawda,ale w razie czego uwazajcie...[/QUOTE] Te trutki niestety pojawiają się we Wrocławiu co jakiś czas.Najczęściej w parkach. Marako i Grace mieszkają pod Wrocławiem.
-
Biedna Grace jednak ma mocny organizm.Tyle dni z perforacją.to naprawdę cud.Dobrze że zdążyli z tą operacją.Teraz to już musi być dobrze.Trzymamy :kciuki:
-
Fajnie wyglądają Dona i Ala.Widać,że psina ma będzie miała cierpliwość do maleństwa.:lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale masz bigos.Mam nadzieję,że chłopakom szybko przejdzie. -
Biedne te psiaki nic tylko molestowane przez Alę. :evil_lol::loveu:
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki.:lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No to 100 psich lat dla Fixa. :BIG: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Ależ się słodko przytula do Zmorki.:loveu: -
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-hUdVgrDKh_4/UoICRloSe8I/AAAAAAAAFJU/UJUQK9Ywzic/s640/P1130890.png[/url] cudne to zdjęcie. Fajnie,że Dumka taka delikatna do dzieci.:lol:
-
Malawaszko coś za dobrze karmisz to swoje towarzystwo,bo Bryzelda też coś taka pulchniutka. Fajna babcia.:loveu:
-
Trzeba przyznać,że Vikunia naprawdę zrobiła postępy.:loveu: Powolutku i będzie coraz lepiej.:lol:
-
Piękna ta słoneczna jesień a Zibi razem z nią.:lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Cudny mały rozrabiak.:loveu: -
Wiem,znam Trwałą,Gdybyś potrzebowała jakiegokolwiek wsparcia to wiesz,że to jest rzut beretem ode mnie.
-
Mój Boże biedna Grace.Trzymajcie się jakoś. Marako gdyby była taka potrzeba to na ul.Metalowców jest jutro czynne od 12 do 20 .Będzie mądra lekarka,która leczy moje towarzystwo.Mają dobry sprzęt,usg ...
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Babcia Zmorka ma dużo cierpliwości do tej małej rozrabiary.:lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Pewnie latem.:lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Gratulacje.Mała fajny start wystawowy miała.:klacz: Łapinki ma fajne i już duża dziewczynka z niej.:lol: -
Ojejku,ale się zadziało.Mam nadzieję,że leki zadziałają i z Grace będzie coraz lepiej .:kciuki:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Chwali się,tylko tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230705-Waszkowe-sznupy-Furia-Viki-Bryza-a-PUNIA-BATUMI-BELLA-Sajan-Figa-Fender-w-DS?p=21518438#post21518438[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to super.:lol: