Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/22/DSC_2519Kopiowanie_zps044cd3bd.jpg[/url] faktycznie cycuś mamusi. :eviltong: Fazzio bardzo pięknie prezentuje brodę,a mały to tak jakby spoważniał na tych zdjęciach.:lol:
  2. Wygląda na wyluzowaną dziewczynkę.:loveu: No to gratulacje z powodu tej wyczekiwanej..............:multi::multi::multi:
  3. Figa dostaje hydroksyzynę już od 18 grudnia.Jest troszkę spokojniejsza.W sylwestra ma dostać max dawkę.
  4. Przygody porannej nie zazdroszczę.:evil_lol:
  5. Brzusio śliczny.Będzie dobrze.Vikunia wyluzowana. Maluchy pozazdrościły wygodnego legowiska Viki.:lol:
  6. Dobrze,że się odezwałaś,bo miałam jakieś nie takie myśli.Vikunia pewnie powoli się wygrzebie i będzie dobrze. Dbaj o siebie. Moje koty też bardzo rozrabiały dzisiejszej nocy.
  7. Marako fajne te Twoje dziewczyny.:loveu: Cieszę się ogromnie,że Grace jest w dobrej kondycji,a wyłysienia zarosną.:lol:
  8. Marako wszystko będzie dobrze.Trzeba myśleć pozytywnie.U Weszki Vesperka też miała maluchów dużo i dała radę to i Honda da radę.W każdym razie trzymam kciuki.:kciuki:
  9. Jesteście młode dziewczyny ale za moich czasów można było jeść wszystko w ciąży.Organizm sam wiedział czego się dopominać. Ja np całą ciąże chodziłam z butelkami pepsi coli i popijałam a na kaszę nie mogłam patrzeć.:evil_lol: Kapusta,groch to powodują wzdęcia u niektórych.O maku kiedyś mówiono,że nasenny,no i trochę narkotyczny.:eviltong: Zerduszko jedz to na co masz ochotę.Ta końcówka jest rzeczywiście ciężka,ale szybko zleci.
  10. Może to i dobry pomysł z tym kagańcem.Jak będziesz musiała coś zrobić to jej założysz a potem zdejmiesz.No chyba,że jej zorganizujesz taki prowizoryczny kojec,bo inaczej to sobie nie wyobrażam.
  11. Dziękuję i Tobie też życzę Wesołych Świąt i udanego Sylwestra.:x-mas::tree1:
  12. [quote name='zerduszko']O masakra :lol: myślałam, że to małe szczeniczki... chomiki takie :lol: [URL]http://i44.tinypic.com/fw0tjd.jpg[/URL] Dyńka mi się ostro przegrzewa :eviltong:[/QUOTE] Chomików niet.Figa sterylizowana.;)
  13. Śpiocy dostały smakołyki,pojadły i śpią.:lol:
  14. [IMG]http://i39.tinypic.com/23kpzk3.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/21nqd8j.jpg[/IMG] I moje dwa śpiochy [IMG]http://i44.tinypic.com/2ryqz6g.jpg[/IMG]
  15. Figunia rozbebesza swój świąteczny prezent. [IMG]http://i44.tinypic.com/fw0tjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23wjz2b.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2mzlkht.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2h33dyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/x1yhq9.jpg[/IMG]
  16. To znaczy,że idzie ku dobremu :lol:.Viki miałam na myśli. Malawaszko troszkę zadbaj o siebie i w miarę możliwości wypoczywaj.
  17. Śliczna jest z tą świąteczną kokardą .:loveu:
  18. Superowo że Vikunia sama się wysiusiała.Na ten moment to było najważniejsze.Na kupkę też przyjdzie czas.:lol:
×
×
  • Create New...