-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Super ,że dziewczyny się dogadały. Mała się pozbiera raz dwa i znajdzie domek.Jest cudna:loveu: i ten pychol jeszcze taki dziecięcy.:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Pewnie :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Wiczy zrób to przyjedziemy na degustację.:evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Malutka,ale cudna rozrabiara.:loveu: -
[quote name='malawaszka']nosz jak to nie kojarzysz? Birma moja babciuszka to jest!!!![/QUOTE] To się nazywa starość.:evil_lol: Skleroza. Faktycznie dziewczynki dobrze jadają.:lol:
-
Psiaki są cudne,ale co to za Bisia bo jakoś nie kojarzę ? Mogli by mnie też adoptować :eviltong:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale pieszczochy i łakomczuchy wychowałaś.:loveu: Zdjątka jak zwykle cudne. -
[quote name='zerduszko']Waszmosc, dostałaś foty Bisi i Nowisi? :p[/QUOTE] No i se pogadały a zdjęć nie ma.:razz:
-
Moja suka tak robi.Od wieku szczenięcego liże sobie łapy na całej długości i obgryza pazury.Nigdy nie zrobiła sobie krzywdy.Trwa to już około 6 lat.Weterynarze też nie wiedzą dlaczego,bo gdyby to był symptom jakiejś choroby to przez tyle lat coś by się ujawniło.Dla mnie to psiak robi to z powodów emocjonalnych albo z nudów.
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/2yjyjrd.jpg[/IMG] SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014
-
Chyba emocje opadły i odsypiają.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[COLOR=#00ff00]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014[/COLOR] dla wszystkich koleżanek :BIG::drink1: Myśmy przetrwali bardzo dobrze.O koło 23 położyłam się do łóżka z Figą.Włączyłam telewizor w sypialini,pozasłaniałam okna. Figa przytulona zasnęła.Jak się rozpoczęła kanonada to Figucha się przebudziła i szczeknęła 5 razy nie wychodząc z łóżka,po czym znowu zapadła w sen zimowy.Widocznie opadły te dzienne emocje i już nie miała siły szaleć. -
Marako cudne są te maluśkie czarne kluseczki :loveu: Miejmy nadzieję,żę szefowa wytrzyma jeszcz troszkę.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Bidulek. U mnie strzelają jeszcze sporadycznie,ale Figa mimo tabletek żle to znosi.Jest niespokojna i już dwa razy się zesikała.Lata po domu i szczeka. Biedne są te nasze psy.:shake: -
Znam psa,który w czasie sylwestra siedzi w kabinie prysznicowej z kocem na głowie.Bo tak lepiej znosi to strzelanie.
-
Bo to są ogromne emocje dla niej.Moja Figa mimo iż od kilku dni jest na prochach jest pobudzona i już zdążyła się zesikać w domu.
-
Monia amerykanie mówią,że będzie wczesna i ciepła wiosna.Będzie dobrze a z wiosną znikną wszystkie kłopoty.;)
-
Marako,gratulacje.Mam nadzieję,że już teraz wszystko będzie dobrze i maluszki wyrosną na fajne psiaki.
-
Nie chcę odbierać nadziei.Ja myślę,że w jej mózgu musi się coś odblokować.Przecież na początku było bardzo źle,nie miała kontaktu z otoczeniem i się zmieniło.To i z jedzeniem się zmieni.Tylko trzeba duuuuuuuuuuuużo czasu.
-
Ta ruda buszmenka jest jedyna w swoim rodzaju.:loveu: Fajnie bryka. Wszystkie psiaki takie wyluzowane. Myślę,że luminal nic nie zmienia w kwesti pożerania wszystkiego.Ona to ma w mózgu.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
No fajny misiaczek.Przyjemnie by było takiego potarmosić. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Margi replied to arima's topic in Foto Blogi
Duża jest i śliczna.:loveu:Dredziki już coraz ładniejsze. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l17_zpsd0fbf7d0.jpg[/url] cudnie podskakuje.Wesoły psiak :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/3005.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: Ty normalnie głodzisz Bolcika.Jeść mu daj,bo już jest przezroczysty.:cool3: Kocina całkiem fajna.:loveu: