Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Super ,że dziewczyny się dogadały. Mała się pozbiera raz dwa i znajdzie domek.Jest cudna:loveu: i ten pychol jeszcze taki dziecięcy.:loveu:
  2. Wiczy zrób to przyjedziemy na degustację.:evil_lol:
  3. Malutka,ale cudna rozrabiara.:loveu:
  4. [quote name='malawaszka']nosz jak to nie kojarzysz? Birma moja babciuszka to jest!!!![/QUOTE] To się nazywa starość.:evil_lol: Skleroza. Faktycznie dziewczynki dobrze jadają.:lol:
  5. Psiaki są cudne,ale co to za Bisia bo jakoś nie kojarzę ? Mogli by mnie też adoptować :eviltong:
  6. Ale pieszczochy i łakomczuchy wychowałaś.:loveu: Zdjątka jak zwykle cudne.
  7. [quote name='zerduszko']Waszmosc, dostałaś foty Bisi i Nowisi? :p[/QUOTE] No i se pogadały a zdjęć nie ma.:razz:
  8. Moja suka tak robi.Od wieku szczenięcego liże sobie łapy na całej długości i obgryza pazury.Nigdy nie zrobiła sobie krzywdy.Trwa to już około 6 lat.Weterynarze też nie wiedzą dlaczego,bo gdyby to był symptom jakiejś choroby to przez tyle lat coś by się ujawniło.Dla mnie to psiak robi to z powodów emocjonalnych albo z nudów.
  9. [IMG]http://i39.tinypic.com/2yjyjrd.jpg[/IMG] SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014
  10. Chyba emocje opadły i odsypiają.
  11. [COLOR=#00ff00]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014[/COLOR] dla wszystkich koleżanek :BIG::drink1: Myśmy przetrwali bardzo dobrze.O koło 23 położyłam się do łóżka z Figą.Włączyłam telewizor w sypialini,pozasłaniałam okna. Figa przytulona zasnęła.Jak się rozpoczęła kanonada to Figucha się przebudziła i szczeknęła 5 razy nie wychodząc z łóżka,po czym znowu zapadła w sen zimowy.Widocznie opadły te dzienne emocje i już nie miała siły szaleć.
  12. Marako cudne są te maluśkie czarne kluseczki :loveu: Miejmy nadzieję,żę szefowa wytrzyma jeszcz troszkę.
  13. Bidulek. U mnie strzelają jeszcze sporadycznie,ale Figa mimo tabletek żle to znosi.Jest niespokojna i już dwa razy się zesikała.Lata po domu i szczeka. Biedne są te nasze psy.:shake:
  14. Znam psa,który w czasie sylwestra siedzi w kabinie prysznicowej z kocem na głowie.Bo tak lepiej znosi to strzelanie.
  15. Bo to są ogromne emocje dla niej.Moja Figa mimo iż od kilku dni jest na prochach jest pobudzona i już zdążyła się zesikać w domu.
  16. Monia amerykanie mówią,że będzie wczesna i ciepła wiosna.Będzie dobrze a z wiosną znikną wszystkie kłopoty.;)
  17. Marako,gratulacje.Mam nadzieję,że już teraz wszystko będzie dobrze i maluszki wyrosną na fajne psiaki.
  18. Nie chcę odbierać nadziei.Ja myślę,że w jej mózgu musi się coś odblokować.Przecież na początku było bardzo źle,nie miała kontaktu z otoczeniem i się zmieniło.To i z jedzeniem się zmieni.Tylko trzeba duuuuuuuuuuuużo czasu.
  19. Ta ruda buszmenka jest jedyna w swoim rodzaju.:loveu: Fajnie bryka. Wszystkie psiaki takie wyluzowane. Myślę,że luminal nic nie zmienia w kwesti pożerania wszystkiego.Ona to ma w mózgu.
  20. No fajny misiaczek.Przyjemnie by było takiego potarmosić.
  21. Duża jest i śliczna.:loveu:Dredziki już coraz ładniejsze. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l17_zpsd0fbf7d0.jpg[/url] cudnie podskakuje.Wesoły psiak :lol:
  22. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/3005.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: Ty normalnie głodzisz Bolcika.Jeść mu daj,bo już jest przezroczysty.:cool3: Kocina całkiem fajna.:loveu:
×
×
  • Create New...