Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Kurcze u ludzi śledziona jest powiększona przy mononukleozie zakaźnej,ale u zwierząt chyba nie ma takiej jednostki chorobowej. Bidulek :kciuki:
  2. [quote name='WATACHA']ooooo jaka psina, psina kochana [URL]http://i46.tinypic.com/ok37m.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Jak miło,że zajrzałaś .:)
  3. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-cxEVwP7rTFw/T7vRR96VqCI/AAAAAAAAKc8/2JiGE3ZQw7I/s640/DSC_0066.JPG[/url] hotelowe pieski są najpiekniejsze :loveu: Trochę tych pieprzaków tam było,ale Marzyciel cudnie się prezentował. Fajny mieliście nocleg w bardzo urokliwym miejscu.
  4. Bo pewnie masz ;) - to do zdania o mężu
  5. Ależ cudne,bajkowe zdjęcia :lol:
  6. Brodacz jest piękny w tej trawce.:loveu: A i konik cudny :loveu:
  7. [quote name='malawaszka']nie zmarzł bluszcz! co prawda podzieliłam ię z mamą i mamie rośnie lepiej niż mi :angryy: ale mój też wyrasta pomalutku :loveu: kwiatuszki białe które przysłałaś już przekwitły (czy zmarzły?) a drugie co zapomniałam oczywiście nazwę :splat: zjadły mi jakieś maleńkie żuczkowate stwory!!! tylko to jedno jadły! :angryy:[/QUOTE] No popatrz a u mnie bluszcz trochę podmarzł. Białe kwiatuszki to anemony i mogły już przekwitnąć.Czasem kwitną jeszcze na jesieni. Żółte to wiesiołek.U mnie tego nic nie chce zjeść,za to dobrze się rozsiewa. Przy okazji następnej wysyłki dostaniesz go.
  8. Figunia [IMG]http://i46.tinypic.com/ok37m.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i50.tinypic.com/mkypsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/beiow5.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/e1b0hy.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2qwpfty.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/35k6bsl.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i45.tinypic.com/140lfl.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/egy3vr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/259lgl2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/xc1xs8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/kop08.jpg[/IMG]
  11. Glicynię zimą w pierwszych dwóch latach trzeba owijać,a potem już nie.
  12. To jest glicynia inaczej wisteria.Nasza ma chyba z 5 lat,ale tak pięknie kwitnie po raz pierwszy.To znaczy kwitła już po 3 latach,ale malutko. Jak już oglądasz albumy i coś wypatrzysz to krzycz.Wyślemy jeżeli będzie to możliwe. A przy okazji przyznaj się bluszcz Ci zmarzł na pewno,ale się nie martw przyślemy następny.
  13. Jedno zdjęcie z ogródka ,bo mnie moja przyjaciółka nawiedziła. Reszta później [IMG]http://i45.tinypic.com/2z70sbl.jpg[/IMG]
  14. Ogromne gratulacje :multi: :klacz:
  15. Margi

    Sfora Hektora

    [URL]http://images10.fotosik.pl/1581/2fa082557cd0da47.jpg[/URL] jaki cudny jest.:loveu: Takiego malucha to zaraz bym ukradła.
  16. Margi

    Sfora Hektora

    Donka została bardzo elegancką dziewczynką :loveu:
  17. Fajna dziewczyna,tylko ta chuda dupina... Widać mordkę usmiechniętą.:loveu:
  18. Cudny Nazirek :loveu: A co do Birmy to jak pisałam na sznaucerach jestem za.
  19. Margi

    Sfora Hektora

    Pańcia chyba prysznic zrobiła psiaczkom,bo mokre i szczęśliwe,że przyjemnie popatrzeć.
  20. [quote name='zerduszko']Nie wszyscy wiedzą :([/QUOTE] no wlaśnie :razz:
  21. Rzeczywiście z Farsy rozkoszniaczek się zrobił.:loveu: Cudna szczęśliwa psina.
  22. Troll poranny jest najcudowniejszy na świecie.:loveu: Uwielbiam Felusia w sesji łóżkowej,jest wtedy taki do pieszczenia.:lol:
  23. Fajny jestem,jeszcze taki słodki dzieciaczek :loveu:
  24. [url]http://img19.imageshack.us/img19/7058/dsc00838jd.jpg[/url] jaki słodki pysio
×
×
  • Create New...