Pan sędzia mieszka w moim pobliżu i kurcze ma tak wychowane psy,że mucha nie siada.
Potrafi mieć 5 psów razem na smyczach na spacerze i wszystkie maszerują grzecznie.
Totek ma dużo cierpliwości w sobie,ale SPA miał fajne.:loveu:
Zdjęcia i filmy z Ownic zawsze oglądam z przyjemnością.Psiaki miały cudne wycieczki rowerowe i super kąpiele.:lol:
Zapomniałam napisać,że trzymam kciuki za wystawę :kciuki:
[quote name='#Etna#'][URL]http://i46.tinypic.com/2r3a713.jpg[/URL] cudna! I ten wzrok sznaucerowy zawsze mnie powala:loveu:
Ogródek wspaniały, ale dobrze wiem ile trzeba włożyć pracy w to żeby tak wyglądał ;)[/QUOTE]
Dziękujemy :oops: