Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Jeżeli się da to sprawdzaj tętno w tej łapce i czy jest ciepła.Może się okazać,że gips za ciasny.To się zdarza.
  2. Ja też się melduję. Czemu ona ma prawą łapkę przy stópce tak dziwnie zagipsowaną ( podwiniętą )?Może to tylko tak wygląda na zdjęciu?
  3. Ale jestem golasek :lol:
  4. A cóż to Felutek tak śmiesznie łapkę wystawił?:lol:
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Ło matko emerytów tak męczyć.Toż im ciepły kocyk i kapcie.:lol:
  6. Mamba świetnie się bawiła z dziewczynkami.:-) Mnie się wydaje,że ona troszkę zrobiła się masywniejsza. Nie płacze sama w kojcu?
  7. [quote name='Saththa']Ja tez sie nie steruje :) ja go po prostu któregos dnia udusze :evil_lol:[/QUOTE] Nie pozwalam :mad:
  8. [quote name='wilczy zew'] ja nie umiem pływać[/QUOTE] To może trza się nauczyć :eviltong:
  9. Fajne zdjątka ze spacerku. Maluśka jest wpatrzona w Malawaszkę jak w obrazek,to co się nią będzie dzieliła.:eviltong:
  10. [quote name='zerduszko']Co ona ma na brzuchu? I chyba obroża za duża :D[/QUOTE] Przepuklinę pępkową.Też o to pytałam.
  11. Ja sterylizowałam 2 miesiące po pierwszej cieczce.Tak zalecił weterynarz.
  12. Ależ cudnie,Froduś zasługuje na dobrą,fajną rodzinkę.:multi: Mambie będzie smutno przez te kilka dni.
  13. aż pod Wrocław,czy tylko kawałek?
  14. Ależ on się słodko przytula.:loveu: Fajnie razem wyglądacie.
  15. Neska ma superowe wdzianko. :-D A jak wypadła wizyta dla Mamby? Coś już wiadomo ?
  16. pikne :loveu:
  17. Pobeczałam się.Frodo jest cudownym psiakiem pomimo iż tyle wycierpiał. Super,że trafił na takich cudownych ludzi. jaki pychol uśmiechnięty [IMG]http://i46.tinypic.com/2lm08rn.jpg[/IMG] a tu liże swoją dziewczynkę [IMG]http://i49.tinypic.com/2dmib9x.jpg[/IMG]
  18. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://allegro.pl/hortensja-pinky-winky-tegoroczny-super-hit-i2568861679.html[/url] To jest hortensja która u Ciebie będzie rosła i kwitła.
  19. To wydaje się dobrym rozwiązaniem. Tak mi go szkoda.:shake:
  20. O matko toż to dramat.Okropnie to wygląda :-(.Kurde trzeba by mu jakoś pomóc. I ten psiak przy takim bólu został radosny,pogodny. Teraz już wiemy dlaczego przy spacerku łapkę podnosił.:shake:
  21. Po prostu inteligentny facet.:evil_lol:
×
×
  • Create New...