-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
4 miesięczna Figa z połamanymi przednimi łapkami,. Wróciła do właścicieli
Margi replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Jeżeli się da to sprawdzaj tętno w tej łapce i czy jest ciepła.Może się okazać,że gips za ciasny.To się zdarza. -
4 miesięczna Figa z połamanymi przednimi łapkami,. Wróciła do właścicieli
Margi replied to bora1's topic in Już w nowym domu
Ja też się melduję. Czemu ona ma prawą łapkę przy stópce tak dziwnie zagipsowaną ( podwiniętą )?Może to tylko tak wygląda na zdjęciu? -
Ale jestem golasek :lol:
-
A cóż to Felutek tak śmiesznie łapkę wystawił?:lol:
-
Ło matko emerytów tak męczyć.Toż im ciepły kocyk i kapcie.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajny spacer miała Mamba.Dziewczynki ją zmęczyły na maksa.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mamba świetnie się bawiła z dziewczynkami.:-) Mnie się wydaje,że ona troszkę zrobiła się masywniejsza. Nie płacze sama w kojcu? -
[quote name='Saththa']Ja tez sie nie steruje :) ja go po prostu któregos dnia udusze :evil_lol:[/QUOTE] Nie pozwalam :mad:
-
[quote name='wilczy zew'] ja nie umiem pływać[/QUOTE] To może trza się nauczyć :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajne zdjątka ze spacerku. Maluśka jest wpatrzona w Malawaszkę jak w obrazek,to co się nią będzie dzieliła.:eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Co ona ma na brzuchu? I chyba obroża za duża :D[/QUOTE] Przepuklinę pępkową.Też o to pytałam.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A co to malutka pchełka bez smyczy gania?:crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja sterylizowałam 2 miesiące po pierwszej cieczce.Tak zalecił weterynarz. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ależ cudnie,Froduś zasługuje na dobrą,fajną rodzinkę.:multi: Mambie będzie smutno przez te kilka dni. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
aż pod Wrocław,czy tylko kawałek? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ależ on się słodko przytula.:loveu: Fajnie razem wyglądacie. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Neska ma superowe wdzianko. :-D A jak wypadła wizyta dla Mamby? Coś już wiadomo ? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
piękna ta niunia.:loveu: -
pikne :loveu:
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Aż się boję cieszyć :kciuki: -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pobeczałam się.Frodo jest cudownym psiakiem pomimo iż tyle wycierpiał. Super,że trafił na takich cudownych ludzi. jaki pychol uśmiechnięty [IMG]http://i46.tinypic.com/2lm08rn.jpg[/IMG] a tu liże swoją dziewczynkę [IMG]http://i49.tinypic.com/2dmib9x.jpg[/IMG] -
[url]http://allegro.pl/hortensja-pinky-winky-tegoroczny-super-hit-i2568861679.html[/url] To jest hortensja która u Ciebie będzie rosła i kwitła.
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To wydaje się dobrym rozwiązaniem. Tak mi go szkoda.:shake: -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O matko toż to dramat.Okropnie to wygląda :-(.Kurde trzeba by mu jakoś pomóc. I ten psiak przy takim bólu został radosny,pogodny. Teraz już wiemy dlaczego przy spacerku łapkę podnosił.:shake: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Po prostu inteligentny facet.:evil_lol: