-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To całe szczęście,że nic mu nie było,bo bałam się zapytać. Tyle tych ciasteczek zjadł.;) Kawałeczek mogłaś mu zostawić :evil_lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To jest chyba najlepsza metamorfoza! z 5 lat mu ubyło jak nic :)[/QUOTE] To jest święta prawda.Widziałam na własne oczy i potwierdzam. Teraz ma piękną sierść,taką prawdziwie sznupową,szorstką.Fajnie zarósł.Ucholce niesamowite i to spojrzenie.Po prostu urokliwy facet.:lol: Ogromny pieszczoch,łapką trąca - głaszcz mnie.:lol: W rękach Malawaszki pięknieją te sznaucerki .:Rose: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Malawaszko to ja dziękuję za przesympatyczne przyjęcie. Muszę wam powiedzieć,że tam jest cudownie.Nasza szefowa ma dom w pięknym miejscu.Z jednej strony ma blisko sąsiada a z drugiej fantastyczne widoki na łąki i las.Cisza spokój,no chyba,że psie krzykacze się włączą :lol:. Wszystkie sznupki w porównaniu z moją Figą wydały mi się takie drobniutkie.:lol:.Wszystkie są śliczne takie wychuchane,lśniące.pięknie obcięte.No po prostu cud miód,malina. Wszystkie ogromne łakomczuszki i pieszczoszki,a jednocześnie każde w swoim rodzaju. Dropsik ma piękne ucholce,Dżordżyk bardzo urokliwe spojrzenie a Luna to prawdziwa psia dama. Pieski mają tam jak w raju. Oglądałam też kojec,który jest położony troszkę z boczku posesji.Jest fajny i jak tylko Malawaszce uda się go ogrodzić tak jak sobie zaplanowała to psiakom będzie tam naprawdę dobrze.Tylko jak wiecie na to potrzeba pieniędzy i to całkiem sporo,no i siły ludzkich rąk. W kojcu przywitały nas dwa cudowne psiaki Frodo i Mamba.Jestem zachwycona Frodusiem.Świetny psiak,ogromny pieszczoch,pogodny,wesoły.Dziarsko wędruje na spacerki pomimo iż się męczy i chyba go tylna łapeczka boli.Widać,że kocha dzieci.Tylko sobie takiego sznupa życzyć.:lol: Mamba jak każdy szczeniak bardzo żywiołowa.Pełna energii,wesoła.Co chwilę przybiegała się popieścić.Myślę,że ona szybko znajdzie domek.:lol: Jedno powiem : Malawaszko adoptuj mnie. Jeszcze raz dziękuję.Tworzycie fajną rodzinkę.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dżordż jest strasznym zazdrośnikiem a tu pojawia się mikroskopijna psinka i zabiera mu jego mamusię. Lanka vel Furia jest wpatrzona w Malawaszkę i tam gdzie ona idzie tam drep,drep wędruje Lana. Jest śliczną pchełką :lol:.Maleńka i potwornie chuda.Same kosteczki obciągnięte skórką. Troszkę czasu potrzeba i mamusia Malawaszka zrobi z niej cudo. Głosik to ona ma rzeczywiście niesamowity,nie do podrobienia.:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Frodo jest świetny zwłaszcza jak się wdaje w dyskusję z Igunią.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zerduszko poczekaj chociaż do niedzieli bo ja jeszcze chcę ją potarmosić.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajowe zdjęcia.Do ogłoszeń jak znalazł. Pycholki szczęśliwe.Dobrze im u Malejwaszki.:lol: -
Też popatrzyłam na ten brzuchol. A Mordziasta fajnie się prezentuje w tych szeleczkach.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale cudne zdjęcia.:lol: Z tych psiaków bije szczęście i jakie fajne do dziewczynek. Sznupa to powinna Twoja siostra sobie zostawić.Dziewczynki miałyby zajęcie.;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Też fajna dziewczynka.Wydaje się być większa od tych u Malejwaszki.:lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja też dołączam się do życzeń.Wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń i jak najmniej sznupków do adopcji.:beerchug: :tort: :BIG:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mała rzeczywiście jest kluseczką,ale jak pobiega to szybko straci na wadze.;) Nie mogę się napatrzeć na ten szczęśliwy pysio u pieprzaka.:loveu: -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajne psiaczki.Już widać szczęście na ich pysiach.:lol: -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja nie doczekałam więc rano doczytuję. Dobrze,że psiaczki już rozlokowane.Teraz czeka was dzień pełen wrażeń przy poznawaniu się.:lol: -
Bo jest w domu i wie ,że ma luz .Czuje się bezpieczna. Fajne zdjęcia.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I założyć kaftanik,jeżeli ona ma skłonności do niańczenia maluchów. Ale jeżeli jest mleko to chyba trza do weterynarza. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Trzymamy kciuki za jutro :kciuki: -
Biedna Mordziasta ledwo żyje,ale moje też tak mają.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kotka może mieć mleko,bo masz maleńtasy w domu i może ją cichaczem ciamkają. A ona nie była zaciążona przed sterylką? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest Klementynka w tych różowych szeleczkach.:loveu: No proszę,do czego to doszło chcą dziecku obciąć główkę.:evil_lol: -
[url]http://images10.fotosik.pl/1894/3cab7a3b1e58e0f6.jpg[/url] - To jest żona Talego ;) Magda wracaj :roll:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kurcze,ale Zgredzik to delikates.Sunia go nadepneła :evil_lol: -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
super,na pewno jeszcze potwierdzę.:lol: -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chciałabym w najbliższą niedzielę jeżeli Tobie by to odpowiadało.Jeżeli nie to może w przyszłym tygodniu. Troszkę jestem zależna od mojej koleżanki z którą zajadę. Bardzo się cieszę na to mizianie,bo ja z tych mamusiek do pieszczenia.:evil_lol: